Jakou další bombu odpálíme v roce 2018?

„Streetball mania do ulic“ nabírá další zastávky

21.03. 10:00:46 Do ulic českých měst Streetball mania od roku 2010 v rámci unikátního projektu sázení streetballových košů pro veřejnost v ulicích měst instalovala už neuvěřitelných pětadvacet kousků – a některý z nich již taky stihla opravit.

foto [2]| komentáře | číst více

Český streetballový pohár slaví plnoletost,krásných 18 let a spousta důvodů k oslavám

Přihlášky spuštěny, termíny zveřejněny!

Finále ČSP 2017 na střeše Centra Černý Most. aktualizováno17.02. 09:10:40 2018 se nám krásně snoubí s osmičkama, respektive osmnáctkama! Slavíme narozeniny Českého streetballového poháru, který se narodil v roce 2001 a pro nás je tím největším potěšením, že s náma už 18 let hrajete, dospíváte/vyrůstáte a užíváte si streetball plnými doušky. Velkou radostí je skutečnost, že se rozšiřuje hráčská základna poháru, který je celá ta léta průkopníkem „trojkového“ basketu nejen v České republice.

foto [12]| komentáře | číst více

Pod pokličkou Labského streetballového poháru

V-Pešková: V Děčíně je velmi přátelské prostředí a skvělá atmosféra!

Once Again po výhře na Labském poháru 2017. 29.01. 17:10:26 Na Labský streetballový pohár 2017 dorazil jako jediný v ženské kategorii tým Once Again a sehrát utkání tak musel s holkama z U18. Přesto si podle slov kapitánky Veroniky Peškové ona i její spoluhráčky turnaj užily. Co je nejvíc zaujalo a v čem je kouzlo turnaje u Atlantiku pod děčínskou knihovnou? Jak si v jejích očích vedly holky z mladší kategorie? A taky hecla další týmy žen, aby letos na sever Čech dorazily!

komentáře | číst více

3pt Shootout nebude chybět ani v letošní sezoně!

Trénuj palbu zpoza oblouku,ať jsi lepší než Hrvoje

Hrvoje s trofejí pro vítěze trojkařské soutěže. 19.01. 16:28:19 Kromě již avizovanejch smečařskejch klání nezapomínáme pro nadcházející sezonu ani na druhý lákadlo pro fanoušky, soutěž top trojkařů. Na Pražské streetballové lize, Českém streetballovém poháru i Prague International Streetball Cupu patří tahle klání, respektive vyhlašování nejlepších snajprů k jedněm z vrcholů.

foto [5]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

Interview s Arkem „Aro“ Przybylskim

Arek při smečařský soutěži na PIS Cupu 2017. 15.01. 17:46:13 Skvělý dunkerský kousky ozdobily smečařskou soutěž Slam Dunk Battle for Europe na Prague International Streetball Cupu 2017, kde se borci poprvý střetli i o prize money 500 „éček“. Společně s Ivarsem Rihardsem Žvigursem ovládl tuhle soutěž Arek „Aro“ Przybylski, díky nimž byla dolní část Václaváku v neskutečným varu a euforii. A samotný klání si užil i „Aro“, s nímž Ti po Ivarsovi přinášíme další bombastický interview!

foto [9]| komentáře | číst více

Echo Severské bitvy 2017

První pětiletka splněna. A že se toho stihlo!

Momentka ze zápasu Rumoborců. 10.01. 14:55:52 V sobotu 9. prosince 2017 hostila dobětická hala v severočeským Ústí nad Labem již pátej ročník top indoor streetballovýho turnaje u nás, Severskou bitvu. Turnaj se opět konal za významný podpory Streetball manie a jsme moc rádi, že se všechno znovu vydařilo. A co všechno že se v tuhle magickou sobotu událo? No, pojďme si to říci pěkně jedno po druhým.

komentáře | číst více

Navažme na tradici a rozjeďme příští ročník na plný pecky!

PFF 2018

23.12. 14:34:16 Streetová sezona roku 2017 napsala svou poslední kapitolu a již za devět dní tu bude novej kalendářní rok. A s ním i nová sezona a nový výzvy! Ještě než se rok končící číslovkou sedm přehoupne na osmičku, pojďme se společně ohlídnout, co jsme spolu letos prožili. Bylo toho opravdu hodně!

komentáře | číst více

Mladí streetballisté bodovali v prestižní anketě

Kluci z kategorie U10 zazářili ve Sportovci Děčína

Tým Koubasket při přebírání ceny Sportovec Děčína. 23.12. 14:33:47 Velký zážitek mají za sebou borci z týmu Koubasket, kterým se povedlo ovládnout dva kvalifikační turnaje Českého streetballového poháru 2017 a následně i VELKÉ finále v Praze! Pojďme si o jejich úspěších i zrodu kategorie U10 smíšené říct trochu víc...

komentáře | číst více

Triple Trouble = trojnásobní šampioni Pražské streetballové ligy

H-Široký: Letošní triumf byl pro nás trochu překvapením

Honza pálÍ při zápase finálového turnaje PSLka ´17 23.12. 10:42:05 V roli kapitána již třikrát dovedl tým Triple Trouble na nejvyšší stupínek Pražské streetballové ligy a tím i k účasti na prestižním Prague International Streetball Cupu. Řeč je o Honzovi Širokém, jenž se v interview rozpovídal o letošním finálovém turnaji PSLka ze všech možných úhlů pohledu, poctivých oslavách triumfu, výsledkovém úspěchu a herním zklamání i treblech Troublů na Václaváku či nejlepším smečařském klání, co kdy viděl.

foto [12]| komentáře | číst více

Severská bitva 2017

Letos padne již pátá klapka indoor bitvy na severu!

23.12. 10:37:54 Za významný podpory Streetball manie se v letošním roce bude již popátý v Ústí nad Labem konat tradiční indoor streetballovej turnaj, Severská bitva, kterou pořádají Rumoborci. A již během první „pětiletky“ toho tenhle turnaj zažil opravdu hodně. Pojďme se za tím ohlídnout a zároveň přiblížit, co nás letos na severu čeká a nemine.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS