FINÁLE Českého streetballového poháru 2018

Den D pro všechny ballery a ballerky přijde...

Trojkařská soutěž nebude chybět ani letos! aktualizováno05.05. 22:52:24 … v neděli 10. června 2018, kdy se na střeše Centra Černý Most v Praze uskuteční VELKÝ finále celýho letošního – v pořadí již osmnáctýho ročníku - Českého streetballového poháru, v němž se střetnou top týmy z kvalifikačních zastávek v Děčíně, Novém Bydžově, Rožnově pod Radhoštěm a Praze a utkají se tak o titul mistra celý Český republiky!

komentáře | číst více

Ještě než odšpuntujeme Labský streetballový pohár 2018...

M-Houška: Na streetovou sezonu se moc těším. Bitvy budou velký!

Radost po výhře ve finále Českého st. poháru 2017. 03.05. 15:46:37 V loňským ročníku dokázal s týmem Koubasket vystoupat třikrát až na nejvyšší stupínek v Českém streetballovém poháru – včetně triumfu ve finále – a letos má šanci povedenou sezonu ještě vyšperkovat. Řeč je o Marku Houškovi, kterej v exkluzivním interview mluví o tuhejch bitvách, náročnosti přechodu do vyšší kategorie, hecovačce 100 týmů, spokojenosti s uplynulou basketovou sezonou či prožívání zápasů.

foto [10]| komentáře | číst více

Z moci nám svěřené prohlašujeme 14. ročník Pražské streetballové ligy za zahájený!

PSL 2018 je tady!!!

PSL2018 03.05. 14:28:25 Ve středu 2. 5. 2018 se opět po roce rozeběhl jako dobře namazaný stroj další v řadě již 14. ročník Pražské streetballové ligy. Ačkoli předpověď počasí nevyhlížela úplně dle představ, první hrací den proběhl hladce. Letošní ročník má několik novinek. Ti, co mají za sebou své první zápasy, již vědí, ostatní teprve poznají… Nové scóreboardy…

komentáře | číst více

První ženská vlaštovka na Labském poháru 2018

Tým „My dojedem“ se již přihlásil na turnaj!

Andrea-B trénuje na letošní streetovou sezonu. 02.05. 11:38:23 Jedním z cílů našich i Andrey Buldrové je, aby se v letošním roce sešlo na Labském streetballovém poháru „nejen“ hecovanejch 100 týmů, ale taky co nejvíc ženskejch celků. První z nich je tady a čeká na pomyslný startovní pásce! Co Vy ostatní, zvednete hozenou rukavici?

komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2018

Hlavní město = poslední šance zabojovat o finále!

Tuhý boje na pražským kole poháru v roce 2017. aktualizováno24.04. 15:20:49 Čtvrtou a zároveň poslední kvalifikační zastávku Českého streetballového poháru 2018 bude v sobotu 9. června hostit střecha pražského Centra Černý Most, kam se Streetball mania vrátila před třemi lety po jeho modernizaci. A od tý doby to na tomhle originálním place zase rozjíždíte Vy, naši balleři a ballerky...

komentáře | číst více

Show na Labském streetballovém poháru 2018

Společný rap s Mc Kajakem!

Mc Kajak už se megální show v Děčíně moc těší! 19.04. 14:56:20 Slíbili jsme, že letošní ročník bude výjimečnej, a Vy nám při týhle snaze můžete výrazně pomoct! Jak? Videopozvánku, která vyšla před několika dny a v níž hlavní slovo má oblíbenej moderátor Mc Kajak, vytunit přímo Vašima slovama a rapem...

komentáře | číst více

BačaBečva Ball 2018

Pohled do nitra 3. pohárové zastávky

aktualizováno18.04. 16:08:25 Český streetballový pohár letos letos v tuzemsku kroutí již svůj 18. ročník a k oslavám tohohle požehnanýho výročí si připravil novinku v podobě prvotiny turnaje v Rožnově pod Radhoštěm. Morava může zajásat, pohár se vrací i do týhle části republiky! Nultý ročník Rožnovského streetballu se uskuteční 2. června 2018 v nově zrekonstruovaném sportovním areálu u ZŠ Pod Skalkou.

komentáře | číst více

Streetball mania odpalujeee...

Videopozvánka na sezonu 2018 je TADY a TEĎ!

Mc Kajak v akci. Přesně tak, jak ho znáš z turnajů 15.04. 12:10:30 Před časem jsme něco slíbili a nyní svůj slib plníme! Světlo světa právě spatřila videopozvánka na nadcházející sezonu turnajů Streetball manie. Celým videem se „line“ a doprovází ji rap třeskutýho Mc Kajaka, o nějž nepřijdeš ani letos. Tohle prostě musíš zažít na vlastní kůži!

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. podniku Českého streetballového poháru 2018

Tuhý bitvy v Bydžově můžeme očekávat i letos. aktualizováno04.04. 14:32:45 Sobota 26. května 2018 bude v Novém Bydžově patřit čtrnáctýmu ročníku tradičního a oblíbenýho streetballovýho turnaje, který je potřetí v řadě součástí Českého streetballového poháru, jenž letos slaví velmi významný výročí - PLNOLETOST! A v Bydžově se rozhodně bude zase na co těšit. Pojďme si říct trochu víc...

komentáře | číst více

Plnoletost se musí oslavit

Videopozvánka již brzy spatří světlo světa

Mc Kajak se na Tebe těší i v letošní sezoně! 27.03. 18:17:00 Nová sezóna se kvapem blíží, termíny turnajů jsou vyhlášeny, přihlášky spuštěny. Kromě toho na Vás ale brzo přivalíme novou pecku, kterou bude videopozvánka, již provází rap věhlasného Mc Kajaka!

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS