Echo Severské bitvy 2017

První pětiletka splněna. A že se toho stihlo!

Momentka ze zápasu Rumoborců. 10.01. 14:55:52 V sobotu 9. prosince 2017 hostila dobětická hala v severočeským Ústí nad Labem již pátej ročník top indoor streetballovýho turnaje u nás, Severskou bitvu. Turnaj se opět konal za významný podpory Streetball manie a jsme moc rádi, že se všechno znovu vydařilo. A co všechno že se v tuhle magickou sobotu událo? No, pojďme si to říci pěkně jedno po druhým.

komentáře | číst více

Navažme na tradici a rozjeďme příští ročník na plný pecky!

PFF 2018

23.12. 14:34:16 Streetová sezona roku 2017 napsala svou poslední kapitolu a již za devět dní tu bude novej kalendářní rok. A s ním i nová sezona a nový výzvy! Ještě než se rok končící číslovkou sedm přehoupne na osmičku, pojďme se společně ohlídnout, co jsme spolu letos prožili. Bylo toho opravdu hodně!

komentáře | číst více

Mladí streetballisté bodovali v prestižní anketě

Kluci z kategorie U10 zazářili ve Sportovci Děčína

Tým Koubasket při přebírání ceny Sportovec Děčína. 23.12. 14:33:47 Velký zážitek mají za sebou borci z týmu Koubasket, kterým se povedlo ovládnout dva kvalifikační turnaje Českého streetballového poháru 2017 a následně i VELKÉ finále v Praze! Pojďme si o jejich úspěších i zrodu kategorie U10 smíšené říct trochu víc...

komentáře | číst více

Triple Trouble = trojnásobní šampioni Pražské streetballové ligy

H-Široký: Letošní triumf byl pro nás trochu překvapením

Honza pálÍ při zápase finálového turnaje PSLka ´17 23.12. 10:42:05 V roli kapitána již třikrát dovedl tým Triple Trouble na nejvyšší stupínek Pražské streetballové ligy a tím i k účasti na prestižním Prague International Streetball Cupu. Řeč je o Honzovi Širokém, jenž se v interview rozpovídal o letošním finálovém turnaji PSLka ze všech možných úhlů pohledu, poctivých oslavách triumfu, výsledkovém úspěchu a herním zklamání i treblech Troublů na Václaváku či nejlepším smečařském klání, co kdy viděl.

foto [12]| komentáře | číst více

Severská bitva 2017

Letos padne již pátá klapka indoor bitvy na severu!

23.12. 10:37:54 Za významný podpory Streetball manie se v letošním roce bude již popátý v Ústí nad Labem konat tradiční indoor streetballovej turnaj, Severská bitva, kterou pořádají Rumoborci. A již během první „pětiletky“ toho tenhle turnaj zažil opravdu hodně. Pojďme se za tím ohlídnout a zároveň přiblížit, co nás letos na severu čeká a nemine.

komentáře | číst více

Pohled do zpětného zrcátka (hlavně) finálového turnaje PSLka 2017

P-Lukešová o utajeném kouzlu PSLka, famózní mušce i entuziasmu nováčka

Petra s trofejí pro nejlepší střelkyni PSLka ´17. 23.12. 10:24:40 Premiérová účast na Pražské streetballové lize vynesla v kategorii žen týmu Gymstr stříbrnou příčku hned za týmem Na-ex, jenž letos dokázal zvítězit potřetí v řadě. A z řad stříbrného celku se navíc vyprofilovala i nejlepší střelkyně celé soutěže, jíž se stala Petra Lukešová. V poutavém interview s ní jsme se dotkli jejích snajperských dovedností, důležitosti pomoci spoluhráček, chvály od kapitánky vítězek či víkendu na Čerňáku.

foto [5]| komentáře | číst více

Streetball mania opravila 10 streetových košů na Praze 14!

Koše do ulic „jen“ nesázíme, ale i opravujeme a pečujeme o ně

Jeden z deseti opravených košů na Praze 14. 24.11. 12:41:27 Na Praze 14 instalovala Streetball mania v roce 2010 prvních deset streetballových košů v rámci unikátního a ojedinělého projektu „Koše do ulic“, v rámci nějž jsou rozmisťovány streetballové koše v různých koutech České republiky pro užívání široké veřejnosti. A dosud jich bylo po tuzemských luzích a hájích zaseto pětadvacet, což je nádherné kulaté číslo.

foto [12]| komentáře | číst více

Ohlédnutí (nejen) za finálovým turnajem PSLka 2017

Míša Ferbasová: Hlavní zásluhu na titulu má správná chemie v týmu

Míša Ferbasová (uprostřed v bílém tričku). 15.11. 12:14:30 Třikrát za sebou opanovat Pražskou streetballovou ligu, to už je na smeknutí velkého klobouku! Vítězný hattrick se na letošním finálovém turnaji povedlo v ženské kategorii dovršit týmu Na-ex pod vedením kapitánky Míši Ferbasové. Jak trnitá byla cesta na trůn? Proč bylo letos složitější titul urvat a v čem byl ročník 2017 celkově specifický? A jaká kouzla a zajímavosti skýtá PSLko?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

I-R-Žvigurs: Mým snem je být nejlepším smečařem na světě!

Ivars v akci při smečařské soutěži na PIS Cupu. 12.11. 20:09:40 Nespoutané mezikontinentální lety, i těmihle slovy by se dala počastovat smečařská soutěž Slam Dunk Battle for Europe na letošním Prague International Streetball Cupu, v níž se poprvé bojovalo i o prize money ve výši 500 eur. O ně se rovným dílem podělila dvojice Arek „Aro“ Przybylski – Ivars Rihards Žvigurs. Druhý jmenovaný, jenž na turnaji hájil barvy lotyšského týmu Ghetto Basket, poskytl Streetball manii ekluzivní interview!

foto [12]| komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Š-Traubová: Finále jsem si užila. Děčín je srdeční záležitost!

Štěpánka (vpředu) s týmem po výhře ve finále ČSP. 06.11. 10:45:40 Mezi juniorkami U18 neměly již druhým rokem konkurenci jak na Labském streetballovém poháru, tak i ve velkém finále na střeše Centra Černý Most. Řeč je o týmu LOL, jejž ke všem triumfům dovedla jako kapitánka Štěpánka Traubová. Jak si holky letošní obhajobu užily? Proč se „Štěpa“ tak ráda vrací do Děčína a čím podle ní popularita tohoto turnaje stále roste? A co jí ve finále přidávalo nervozitu?

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS