Pozvánka na Pražskou streetballovou ligu 2019

Šup šup, ať 15. ročník ani Tebe nemine!

14.04. 22:02:03 Pražská streetballová liga letos svoje mezigalaktický brány otevře již patnáctým rokem. Ještě než se tak stane, máme pro Tebe originální a jedinečnou videopozvánku na celou akci. O tuhle ojedinělou dlouhodobou streetballovou soutěž v tuzemsku nesmíš přijít!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Jakej je klíč k postupu na turnaj?

Tomáš Vyoral se Sokolíčky ovládl turnaj v r. 2016. 09.04. 16:24:01 U řady borců slýcháme otázku, jak se vlastně může můj tým probojovat na nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj Prague International Streetball Cup, jehož 17. ročník se letos podruhý v historii bude hrát na náměstí Jana Palacha u Rudolfina, a to o víkendu 13. a 14. července 2019. V přehledovým článku Ti nyní možnosti k účasti na turnaji podrobně vysvětlíme.

komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

V hlavním městě máš last minute šanci vybojovat si VELKÝ finále!

Bitvy v ženský kategorii měly loni grády! 04.04. 17:14:03 Třetí a zároveň poslední kvalifikační stanicí Českého streetballového poháru 2019 bude v sobotu 15. června pražské kolo, které se hraje na střeše parkoviště Centra Černý Most, kam se Streetball mania vrátila před čtyřmi lety po jeho modernizaci. A zhruba po roce tohle ojedinělý top místo znovu ožije streetballovejma bitvama!

komentáře | číst více

První ženský tým na pražském kole. Přibudou již brzy další?

Š-Jozová: Už se moc těšíme. Zlatých medailí není nikdy dost!

Šárka pálí při trojkařský soutěži ve finále 2017. 31.03. 21:07:27 Růftop Girlz se jako vůbec první ženskej celek přihlásily na pražské kvalifikační kolo Českého streetballového poháru 2019. S pomyslnou kapitánskou páskou na ruce povede tuto ekipu Šárka Jozová. Ta je již ostřílenou účastnicí turnajů Českého streetballového poháru a zároveň několikanásobnou medailistkou i vítězkou trojkařský soutěže z finále roku 2017. Jaký úspěchy přihodí letos? Na co se těší a probíhají i mezi holkama hecovačky?

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. zastávce Českého streetballového poháru 2019

Turnaj z ptačí perspektivy z loňskýho roku. aktualizováno29.03. 09:05:45 V sobotu 25. května 2019 se v Novém Bydžově uskuteční již patnáctej ročník oblíbenýho turnaje, kterej je počtvrtý za sebou součástí Českého streetballového poháru. V Královehradeckým kraji to i letos rozjedeme na plný obrátky! Na co se můžeš těšit, co Tě nemine a kam máš šanci se probojovat?

komentáře | číst více

Streetball mania se chystá na jedno velký výročí

24.=25.-1 aneb rozluštíme Ti, co je to za hádanku

Podběrák v akci - na Labském poháru již tradice. 25.03. 10:15:51 Zjednodušeně... Loňský ročník Labského streetballového poháru se nesl ve stylu legendárního Michaela Jordana. Letošní 24. ročník turnaje v Mekce streetballu v Děčíně pojmeme znovu velice tradičně s jedinečnou nezapomenutelnou atmosférou, skvělými lidmi a fanouškovskou základnou na břehu Labe. Tradice se musí dodržovat a nebude chybět ani podběrák na míče spadlé do řeky. A něco nového? No jasně, už se na vás chystáme...

komentáře | číst více

Termínovka, videopozvánka a... registrace už jsou taky spuštěny!

Přihlášky do Děčína a Prahy jsou v plným běhu!

15.03. 16:15:17 V loňským roce oslavil Český streetballový pohár plnoletost a jeho letošní devatenáctej ročník tak zase budeme chtít posunout o kousek dál. Jsme nadšeni, že s náma tohle všechno prožíváte už od roku 2001 a každoročně se rozšiřuje hráčská základna poháru, která plní po dlouhý léta roli průkopníka „trojkovýho“ basketu nejen v tuzemsku.

komentáře | číst více

Právě připlouvááá...

… videopozvánka na sezonu 2019 od Streetball manieee!

Loňský bitvy na mezinárodním turnaji u Rudolfina. 12.03. 14:29:07 Před loňskou sezonou jsme premiérově na světlo světa vypustili videopozvánku a v nastoleným trendu pokračujeme i letos. Pozvánkou znovu provází náš kultovní moderátor Mc Kajak, jehož třeskutej a originální rap dodává všemu neskutečný grády. Pořádně trénuj a těš se, sezona už opravdu klepe na dveře!

komentáře | číst více

Vezmi diář a zapisuj termíny na sezonu 2019

Termínovka turnajů na letošní rok už se řítííí

01.03. 14:33:09 Co jsme nedávno slibovali, se právě stává skutečností. Do éteru pouštíme termíny všech turnajů Streetball manie pro rok 2019. Nezapomeň si všechny tyhle magický datumy zapsat (nejen za uši) a uvidíme se spolu na všech tradičních zastávkách! Už teď se na Vás všechny těšíme!

komentáře | číst více

Soutěž se Streetball manií a Spaldingem

Termínovka je hotová, pojď uhodnout, kdy se kde bude hrát!

03.02. 15:30:02 Tak co, streetballáci, zima řádí a ukazuje nám svou pravou tvář. Ale i když se venku nedá hrát, nezahálíme a připravili jsme pro Vás soutěž. Uhodnete termíny turnajů Českého streetballového poháru pro rok 2019? Prvního, kdo si tipne správně, odměníme hodnotnou a pěknou cenou od našeho partnera, společnosti Spalding, která Ti bude slušet!

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS