Streetball mania opravila 10 streetových košů na Praze 14!

Koše do ulic „jen“ nesázíme, ale i opravujeme a pečujeme o ně

Jeden z deseti opravených košů na Praze 14. 24.11. 12:41:27 Na Praze 14 instalovala Streetball mania v roce 2010 prvních deset streetballových košů v rámci unikátního a ojedinělého projektu „Koše do ulic“, v rámci nějž jsou rozmisťovány streetballové koše v různých koutech České republiky pro užívání široké veřejnosti. A dosud jich bylo po tuzemských luzích a hájích zaseto pětadvacet, což je nádherné kulaté číslo.

foto [12]| komentáře | číst více

Ohlédnutí (nejen) za finálovým turnajem PSLka 2017

Míša Ferbasová: Hlavní zásluhu na titulu má správná chemie v týmu

Míša Ferbasová (uprostřed v bílém tričku). 15.11. 12:14:30 Třikrát za sebou opanovat Pražskou streetballovou ligu, to už je na smeknutí velkého klobouku! Vítězný hattrick se na letošním finálovém turnaji povedlo v ženské kategorii dovršit týmu Na-ex pod vedením kapitánky Míši Ferbasové. Jak trnitá byla cesta na trůn? Proč bylo letos složitější titul urvat a v čem byl ročník 2017 celkově specifický? A jaká kouzla a zajímavosti skýtá PSLko?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

I-R-Žvigurs: Mým snem je být nejlepším smečařem na světě!

Ivars v akci při smečařské soutěži na PIS Cupu. 12.11. 20:09:40 Nespoutané mezikontinentální lety, i těmihle slovy by se dala počastovat smečařská soutěž Slam Dunk Battle for Europe na letošním Prague International Streetball Cupu, v níž se poprvé bojovalo i o prize money ve výši 500 eur. O ně se rovným dílem podělila dvojice Arek „Aro“ Przybylski – Ivars Rihards Žvigurs. Druhý jmenovaný, jenž na turnaji hájil barvy lotyšského týmu Ghetto Basket, poskytl Streetball manii ekluzivní interview!

foto [12]| komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Š-Traubová: Finále jsem si užila. Děčín je srdeční záležitost!

Štěpánka (vpředu) s týmem po výhře ve finále ČSP. 06.11. 10:45:40 Mezi juniorkami U18 neměly již druhým rokem konkurenci jak na Labském streetballovém poháru, tak i ve velkém finále na střeše Centra Černý Most. Řeč je o týmu LOL, jejž ke všem triumfům dovedla jako kapitánka Štěpánka Traubová. Jak si holky letošní obhajobu užily? Proč se „Štěpa“ tak ráda vrací do Děčína a čím podle ní popularita tohoto turnaje stále roste? A co jí ve finále přidávalo nervozitu?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

P-Perunovič: Z triumfu jsem byl extrémně nadšený!

Petar zakončuje při PIS Cupu 2017. 02.11. 11:26:39 Po dvou prvenstvích, která si pro sebe urvaly české týmy, dokázal letos na prestižním Prague International Streetball Cupu kralovat srbský tým Extra Auto Vrbas. Tento celek spolu hraje od letošního jara, ale od té doby již zapsal pěknou řádku sukcesů. Turnaj v srdci Prahy na Václavském náměstí si užil i kapitán týmu Petar Perunovič, jenž byl nadšený z více věcí. Jakých? To už se dozvíš v tomto interview.

foto [5]| komentáře | číst více

Finálový turnaj Pražské streetballové ligy 2017

Řítí se na Tebe další monstrózní highlight!

01.11. 11:34:27 V pátek 23. června 2017 vyvrcholil na strahovských kolejích již 13. ročník Pražské streetballové ligy, ojedinělý dlouhodobý soutěže svýho druhu v tuzemských luzích a hájících. A co nesmí chybět? No přece sestřih z celýho finálovýho turnaje!

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

D-Akahomen: Finálový triumf byl pro mě největší streetový úspěch!

Desmond (v pozadí) při finále ČSP 2017. 13.10. 10:52:14 Kategorii juniorů U18 opanoval po celý víkend na střeše Centra Černý Most jediný tým, a to Hergo Páter pod taktovkou kapitána Desmonda Akahomena. Po výhře v pražské kvalifikaci dokázala tahle ekipa triumfovat i ve velkém finále a právem se honosí titulem českého mistra. S lídrem týmu jsme hovořili o zážitcích a pocitech z obou dnů, kulise, náročnosti finále či motivaci uspět v budoucnu v mužské kategorii a probojovat se na Václavák.

komentáře | číst více

MEGABOMBA odpálena!

Mc Kajak: Letos všechno klapalo jako dobře namazanej stroj!

Mc Kajak při finále ČSP 2017 na střeše Čerňáku. 01.10. 19:26:56 I v uplynulý sezoně se na něj valila chvála ze všech stran. A on ji v interview plnejma douškama vrací ballerům a ballerkám zpět. Řeč je o moderátorovi turnajů Streetball manie Mc Kajakovi, jenž se opět rozpovídal o top zážitcích z minulýho ročníku, oblíbenejch smečařskejch soutěžích i důležitý rodinný události, kvůli níž jsme ho postrádali na Prague International Streetball Cupu.

foto [11]| komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

K-Němeček: Probojovat se z finále na Václavák? To bylo super!

Kuba střílí na koš během PIS Cupu 2017. 29.09. 11:03:04 Třetí místo na kvalifikaci v Bydžově, výhra ve finále ČSP a postup na PIS Cup – takovou sezonu zažil tým Až přijde kocour v kategorii mužů nad 18 let, jenž se letos vůbec poprvé sešel v tomto složení. V poutavém interview s kapitánem „kocourů“ Kubou Němečkem jsme detailně zanalyzovali hlavně velké finále, ale zabrousili i na dva další turnaje.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Interview s Eliškou Brejchovou

Eliška (druhá zleva) po kvalifikační výhře v Plzni 26.09. 20:26:53 Kolik ballerů a ballerek se může pochlubit tak úspěšnou loňskou sezonou jako Eliška Brejchová? Ta s týmem CoJáVím ovládla v kategorii kadetek U16 plzeňský kvalifikační turnaj i velkolepé finále, navíc sama zažila megaúspěšnou i basketovou sezonu. Jakých sukcesů dosáhla, proč si tak cení turnajového skalpu na západě Čech, čím bylo finále vyšponované a proč ji baví street jako takový, o tom už čti více v tomto poutavém rozhovoru.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS