Netradiční pohled za oponu turnajů SBM

Interview s Romanem Bednářem

Hlavní rozhodčí Roman Bednář (úplně vlevo) 05.10. 10:37:22 Během turnajů má na starosti velmi důležitou funkci hlavního rozhodčího. I díky němu přesně víte harmonogram, v kolik hodin a na kterém kurtu hrajete a co se kde bude zrovna dít. Co dalšího má na starosti a nese za to odpovědnost? Proč se cítí víc jako organizátor než jako hlavní sudí? Jak se řeší vypjaté situace? A o jakou „vtipnou“ storku se s námi podělil? Tohle i mnoho dalšího najdeš v tomto exkluzivním a otevřeném rozhovoru.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016

Fotky z prvního dne bojů na Václaváku

30.09. 11:12:44 V sobotu 9. července 2016 se v dolní části Václavského náměstí – Můstek uskutečnily zápasy v základních skupinách 14. ročníku Prague International Streetball Cupu, nejstaršího pravidelně se konajícího mezinárodního evropského streetballového turnaje.

foto [78]| komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2016

Galerka z třeskutých mačů na střeše „Čerňáku“

30.09. 10:15:59 V sobotu 25. června 2016 se na střeše pražského Centra Černý Most uskutečnil poslední díl letošního ročníku Českého streetballového poháru (ČSP), z něhož měly týmy v mužských i ženských kategorií - plus jednotlivci v individuálních soutěžích - šanci postoupit do finále ČSP.

foto [77]| komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2016

Velká fotogalerie z bitev v Děčíně u Atlantiku

27.09. 16:32:17 Letos se v Děčíně konal již 21. ročník nejstaršího streetballového turnaje hraného na území ČR, Labského streetballového poháru, jenž opět odšpuntoval celý program Českého streetballového poháru.

foto [190]| komentáře | číst více

Vítěz 3pt Shootout for Europe na Prague International Streetball Cupu 2016

Rozhovor s Niksem Saknitisem

Niks Saknitis s moderátorem Mc Kajakem 21.09. 14:52:08 Ze všech borců prohnal Niks Saknitis síťkou nejvíc přesných tref zpoza trojkového oblouku – přesně sedm – a díky tomu se zaslouženě stal vítězem trojkařské soutěže na Prague International Streetball Cupu 2016. Jak svůj triumf hodnotil? Co se mu na turnaji nejvíc líbilo? A na co byl naopak naštvaný? O tom i mnohém dalším jsme si povídali v následujícím interview.

komentáře | číst více

Streetball mania 2016

Interview s moderátorem turnajů SBM Mc Kajakem

13.09. 11:54:35 Karlis Apsitis, vítěz smečařské soutěže na PIS Cupu 2016, v nedávném rozhovoru pro web Streetball manie přiznal, že v Praze na turnaji poznal jednoho z nejlepších spíkrů. Řeč nebyla o nikom jiném než o našem skvělém Mc Kajakovi, jenž všem turnajům Streetball manie dodává ten správný říz a grády. A také interview s Kajakem se neslo v uvolněném a pohodovém duchu, přesně v takovém, jak jeho samotného znáte z jednotlivých turnajů.

komentáře | číst více

Echo z Ghetto Games 2016

Jaký byl turnaj ve streetové komunitě v Lotyšsku?

Narcis Tomášek (s míčem v ruce) 12.09. 11:47:38 V polovině července se děčínský tým nazývaný Krabi zúčastnil prestižního turnaje v Lotyšsku. Jak celý turnaj probíhal, jaká na něm vládla atmosféra a jaká další specifika a zajímavosti se na něm odehrály? O zákulisí turnaje i všech jeho zajímavých aspektech jsme si povídali s členem Krabů, Narcisem Tomáškem.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battle for Europe na Prague International Streetball Cupu 2016

Rozhovor s Karlisem Apsitisem

03.09. 09:40:18 Svými kousky bavil zaplněné tribuny na Václavském náměstí a zaslouženě si odnesl trofej pro nejlepšího smečaře letošního ročníku PIS Cupu! Jako bonus navíc přihodil i třetí příčku se svým týmem HDGhetto.TV/Ra Propertier, jehož byl kapitánem. Řeč je o Karlisi Apsitisovi, z jehož slov v interview vyplývá, že ze svého smečařského triumfu i turnaje samotného byl opravdu unešený a moc si ho užil!

komentáře | číst více

Streetball mania 2016 + 2017

Užívejte léta a krásných dnů!

30.08. 11:50:03 Česká streetballová federace/její projekt Streetball mania v čele s prezidentem ČSF, Ing. Igorem Bayerem, přejí Všem příjemné prožití a krásný zbytek letních dnů!

komentáře | číst více

Pražská streetballová liga 2016

Sestřih z finálového dne PSLka

25.08. 11:37:37 V pátek 17. června 2016 vyvrcholil dvanáctý ročník Pražské streetballové ligy, jenž se kvůli nepřízni počasí poprvé v historii konal v tělocvičně SK Aritma Praha. Po shrnutí finálových výsledků i dalších informací přinášíme i video z tohoto velkého dne!

foto [63]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Finančně podporuje

pravidla_prezentace_hl_m_prahy

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS