Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Interview s Nikolou Caňkářovou

Nikola (druhá zprava) po výhře v pražském kole ČSP 29.08. 17:52:21 Na našem webu budeme v následujících týdnech postupně vydávat rozhovory s kapitány vítězných týmů jednotlivých kategorií ve finále ČSP 2017. Druhým respondentem – po Markétě Šulcové – je Nikola Caňkářová, která jako správná lídryně dovedla mezi minižákyněmi U12 celek Bad girls k prvenství.

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila...

Letní Sportmanie Plzeň 2017

Koš od SBM na Letní Sportmanii Plzeň 2017. aktualizováno28.08. 11:11:32 Streetball mania ani po skončení sezony nezahálí a aktivně se zúčastnila sportovního projektu nazvaného Letní SPORTMANIE Plzeň. Šlo o desetidenní akci, která se v tomto západočeském města uskutečnila od 18. do 27. srpna a měla navázat na loňský úspěšný Olympijský park Plzeň 2016.

foto [11]| komentáře | číst více

Dozvuky finále Českého streetballového poháru 2017

Š-Jozová: Tenhle triumf stavím nejvýš. Fanoušci byli úplně skvělí!

Šárka Jozová při ostropalbě ve 3pt Shootout. 23.08. 15:23:32 V kvalifikačním pražském kole skončila v dovednostní soutěži 3pt Shootout druhá za vítězným Alexem Cerkonijem, ale hned druhý den ve velkém finále už stanula na stupínku nejvyšším. Řeč je o elitní střelkyně zpoza oblouku Šárce Jozové, jež se po loňském triumfu v pražském kole stala trojkařskou královnou České republiky pro rok 2017!

foto [4]| komentáře [2]| číst více

Za kulisami finále Českého streetballového poháru 2017

Vojta Ureš: Střet s Lamíkem byl ještě lepší, než jsem očekával!

18.08. 09:34:33 Tomu se říká smečařský majstrštyk! Vojta Ureš si nejprve v sobotním kvalifikačním pražským kole „vydunkoval“ výhru a svůj triumfální kousek si nechal i na neděli, kdy sesadil z trůnu dosavadního smečařskýho panovníka, fenomenálního Lamíka. Jak si právě souboj s ním, na který se tak těšil, užil? Z čeho byl plný dojmů a zážitků? A na co bylo vítězství ve Slam Dunk Battlu „malou útěchou“? To a mnohem víc už čekuj na následujících řádcích!

foto [13]| komentáře | číst více

Echo pražského kola ČSP 2017

Interview s vítězem trojek, Alexem Cerkonijem

Alex v akci při 3pt Shootout na pražském kole ČSP. 14.08. 19:07:38 Se svým týmem Warriros dokázal vyhrát pražský kolo Českého streetballového poháru 2017 a sám ovládnul trojkařskou soutěž na tomto kvalifikačním turnaji, jenž se hrál na střeše Centra Černý Most. Řeč je o Alexi Cerkonijovi, s nímž bylo povídání krátce po vítězství ve 3pt Shootout velmi otevřený a bezprostřední.

foto [6]| komentáře | číst více

Ohlasy pražského kola ČSP 2017

V-Ureš: K nejlepšímu dunku v životě mě vyhecovalo publikum!

Vojta při jednom ze svých dunků na pražském kole. 31.07. 16:15:54 Nejlepší smečařský kousky při pražským kole Českého streetballového poháru divákům předvedl a po zásluze bral prvenství Vojta Ureš. Krátce po skončení soutěže z něj při interview pozitivní dojmy jen sálaly. Byl unešen z atmosféry, pochvaloval si jeden ze svých dunků a už vyhlížel nedělní finálové měření sil s legendárním Lamíkem. Více už čti v tomto interview!

foto [5]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017 na ČT Sport!

Víkend na Václaváku komplexně v sestřihu

Logo ČT Sport, kde lze zhlédnout PIS Cup 2017. 27.07. 19:10:17 Jestli Ti náhodou ve čtvrtek 27. července utekl záznam z letošního jubilejního 15. ročníku PIS Cupu, jenž se opět hrál na tradičním místě v dolní části Václaváku v centru Prahy, nemusíš smutnit, máme pro Tebe záznam tohoto pořadu!

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Rozhovor s Markétou Šulcovou

Medaile a batoh 4F pro Markétu Šulcovou. 24.07. 21:18:24 Na trůn streetballových mistryň České republiky v kategorii žen nad 18 let letos usedl po triumfu ve finále Českého streetballového poháru tým Já a ještě tři v čele s kapitánkou Markétou Šulcovou. Jak velkou radost měla ona i její tým z prvního kariérního triumfu? Co ji ve finále nejvíc zaujalo a bylo fyzicky náročné? A má chuť triumf obhajovat? O tom už si více můžeš přečíst v rozhovoru.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

Bombovej highlight je tady a právě teď!

Nadupané tribuny na PIS Cupu 2017. 23.07. 18:00:50 Jubilejní patnáctej ročník turnaje na Václaváku měl letos obrovskej drajv a šťávu, což jen podtrhuje video mapující průběh turnaje i jedinečný prostředí, kde se tenhle nejstarší mezinárodní evropskej streetovej turnaj koná.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

Uragán fotek z neděle útočí!

Ivars Žvigur, jeden z vítězů smečařské soutěže. 21.07. 08:52:38 Nedělní program začal netradičně již ve 12:30 dohrávkami čtyř zápasů ze soboty kvůli průtrži mračen, která se nad Václavákem přehnala. Vítězové těchto špílů si zajistili postup do čtvrtfinále. A pak už se roztočil kolotoč vyřazovacích bojů a dovednostních soutěží!

foto [139]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS