Vítěz Slam Dunk Battlu ve finále Českého streetballového poháru 2016

Lamík: Z výhry mám super pocit!

23.08. 10:46:31 Vystoupal až na pomyslný smečařský Olymp a stal se mistrem České republiky v této „letecké“ disciplíně. Po suverénním triumfu na Labském streetballovém poháru nejvíce bavil diváky i porotu (mimochodem, při shodném počtu bodů s Honzou Veselým se vítězem stal díky větší odezvě/aplausu publika) také na střeše Centra Černý Most a zaslouženě si odnesl cenu pro nejlepšího smečaře uplynulé sezony.

komentáře | číst více

Vítěz 3pt Shootoutu celostátního finále Českého streetballového poháru 2016

Filip-S: Z výhry mám obrovskou radost!

20.08. 13:32:12 Labský streetballový pohár a finále Českého streetballového poháru, to jsou dvě království, která mají jednoho a téže trojkařského panovníka. Stal se jím snajpr Filip Staniszewski, jenž ve finále ČSP vysázel více přesných tref než jeho protivnice Šárka Jozová.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battlu pražského kola Českého streetballového poháru 2016

Interview s Honzou Veselým

Honza Veselý (uprostřed), vítěz Slam Dunk Battlu 18.08. 16:11:01 Druhou z dovednostních soutěží v rámci pražského kola Českého streetballového poháru 2016 bylo klání top smečařů, z nějž jako vítěz vzešel Honza Veselý. Radost ze svého triumfu měl, ale proč nebyl se svým představením úplně spokojený? Koho považuje za svého největšího „leteckého“ soka? A kdo ho nejvíce nahecoval? Na tyto i další otázky najdeš odpovědi na následujících řádcích.

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila další z turnajů/akcí

Olympijský streetball 3x3 v Plzni

17.08. 10:12:41 Uplynulý víkend 13. a 14. srpna 2016 patřil v Olympijském parku Plzeň streetballu, přesněji řečeno streetballu 3 na 3. Streetball mania tento turnaj významně podpořila a zápasy se hrály právě na jejích kurtech.

foto [14]| komentáře | číst více

Vítězka 3pt Shootoutu pražského kola ČSP 2016

Rozhovor s Šárkou Jozovou

15.08. 15:34:09 Dokázala zdolat oba mužské konkurenty a připsala si vítězství v prestižní trojkařské soutěži na pražském kole Českého streetballového poháru 2016. O kom že je řeč? O Šárce Jozové, která nejprve prošla eliminací, aby zásluhou osmi finálových tref do černého získala cennou trofej a prvenství pro sebe!

komentáře | číst více

Soutěž Streetball manie a Spaldingu

Rozhovor s vítězem 5. kola soutěže Ondrou Schmidtem

11.08. 18:34:53 V posledním speciálním pátém kole soutěže Streetball manie a Spaldingu o míč stejné značky, s nímž hrají i borci věhlasnou zámořskou soutěž NBA, byl počet účastníků rekordní. Ze všech správně zaslaných odpovědí se nakonec při losu usmálo štěstí na Ondru Schmidta. Jak úspěšným a častým účastníkem soutěží je? Jak často „vítězný“ míč při hraní basketu či streetu využije? Odpovědi na tyto i další otázky najdeš v následujícím interview.

komentáře | číst více

Ghetto Games 2016

Krabi se zúčastnili top streetového turnaje v Lotyšsku

31.07. 17:16:44 Vítězové letošního ročníku Labského streetballového poháru, druzí z celostátního finále Českého streetballového poháru a účastníci Prague International Streetball Cupu, Krabi, se zúčastnili velmi prestižního turnaje v pobaltské zemi.

komentáře | číst více

Streetball mania 2016 na ČT Sport

Sestřihy ze tří turnajů na jednom místě!

24.07. 13:38:49 Tři sestřihy na stanici ČT Sport, na jednom místě a přehledně. Labský streetballový pohár, pražské kolo a finále Českého streetballového poháru plus Prague International Streetball Cup. Rozbal další řádky tohoto článku a dozvíš se více!

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila další z turnajů

FAKRO Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa 2016

21.07. 20:00:40 V sobotu 16. července 2016 se v České Třebové uskutečnil za významné podpory České streetballové federace, respektive jejího projektu Streetball mania 19. ročník úspěšného streetballového turnaje. Jak si týmy vedly v letošním roce? Které významné osobnosti se ho osobně zúčastnily? A co dalšího ho orámovalo? O tom už se více dočteš v následujícím reportu.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016

Highlight z letošního ročníku je na světě!

19.07. 14:52:01 Ještě před čtvrtečním, respektive pondělním záznamem z letošního ročníku PIS Cupu na stanici ČT Sport v rámci pořadu Sport v regionech, přinášíme oficiální upoutávku z bitev na Václavském náměstí!

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Finančně podporuje

pravidla_prezentace_hl_m_prahy

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS