Labský streetballový pohár 2017

Pozor, možnost přihlášek na letošní LSP se pomalu krátí!

14.05. 21:18:00 Již nadcházející sobotu, tedy 20. května 2017 od 14 hodin, se v Děčíně na parkovišti u Atlantiku pod knihovnou odehraje dvaadvacátý ročník nejstaršího streetového turnaje hraného na území České republiky! Už máš sestavený svůj tým a na tenhle topovej turnaj jsi ho přihlásil? Že ještě ne? Tak šup do toho, čas na přihlášky se mílovými kroky krátí!

komentáře | číst více

Rozšiřujeme kategorie našich turnajů – U10 smíšené!

Chceme, aby si prostě zahráli i ti nejmenší

10.05. 22:44:42 Pro nadcházející sezonu jsme se rozhodli, že si při Labském streetballovém poháru, pražském kole a následně i velkolepém finále Českého streetballového poháru na střeše Centra Černý Most zahrají i ti nejmenší a bude proto vyhlášena kategorie U10 chlapci, dívky a smíšené týmy! Znamená to, že se bude celostátní finále týkat i mladých basketbalových super hvězd z Nového Bydžova a Plzně! Kdo tento nápad inspiroval a ponoukal?

komentáře | číst více

Den druhý přinesl velké překvapení

04.05. 00:52:44 Mezi mužskými týmy se dnes omluvili střelci ze Shooting Stars. To ale nic nezměnilo na nasazení ostatních týmů, které dnes předvedly své dovednosti.

foto [9]| komentáře | číst více

První den letošního PSLka je již minulostí a bylo se na co koukat!!!

03.05. 00:55:01 Ačkoli ranní obloha byla dost uplakaná a vše naznačovalo, že první zápasy budeme muset odložit, nakonec se vše v dobré obrátilo a my jsme mohli shlédnout zajímavé zápasy v ženské kategorii i velmi vyrovnané boje mezi muži.

foto [12]| komentáře | číst více

„Byl pozdní večer, první máj..."

01.05. 21:56:48 „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl streetballu čas. Hrdliččin zval na Strahov hlas…“ Dnes jsme první máj každý oslavili po svém, někdo demonstroval, jiní se vášnivě líbali na Petříně… Ale určitě se dnes všichni poctivě připravovali na nadcházející ročník PSLka. A již zítra, tedy 2. 5. společně odstartujeme 13. ročník Pražské streetballové ligy.

komentáře | číst více

Za šťastnou 13 aneb Nešťastných čísel není…

Pražská streetballová liga_průřez 01.04. 19:04:25 Rok se s rokem sešel a je tady další v pořadí již 13. ročník Pražské streetballové ligy.

komentáře | číst více

Měníme termíny turnajů na Čerňáku + v Plzni

Změna termínové listiny tří turnajů!

21.03. 22:28:10 Stejně jako v loňské sezoně, i v té letošní jsme nuceni pozměnit termíny tří turnajů. Určitě se ptáš, proč.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár + pražské kolo Českého streetballového poháru 2017

Šup šup, přihlášky jsou již na světě!

25.01. 16:28:48 Po zveřejnění termínové listiny již nyní můžeš hlásit své týmy na dva turnaje nového ročníku Českého streetballového poháru 2017, a to na Labský streetballový pohár v Děčíně a pražské kolo, které se bude opět hrát na střeše Centra Černý Most.

komentáře [9]| číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. podniku Českého streetballového poháru 2017

17.01. 11:34:04 V sobotu 27. května 2017 se v Novém Bydžově uskuteční třináctý ročník tradičního a oblíbeného streetballového turnaje, jenž bude podruhé v řadě součástí Českého streetballového poháru. A že se bude opět nač těšit!

komentáře | číst více

Severská bitva 2016

Jaký byl čtvrtý ročník „Severky“ v Ústí nad Labem?

08.01. 09:40:21 V sobotu 17. prosince 2016 se v hale kolejí UJEPu konalo pod taktovkou Rumoborců čtvrté pokračování Severské bitvy, již i letos významně podpořila Streetball mania. Jak probíhala na novém místě? Kdo ovládl turnaj i dovednostní soutěže? A kolik se tentokrát vybralo pro Davídka? O tom už více na následujících řádcích.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS