Pražské kolo Českého streetballového poháru 2018

Hlavní město = poslední šance zabojovat o finále!

Tuhý boje na pražským kole poháru v roce 2017. aktualizováno24.04. 15:20:49 Čtvrtou a zároveň poslední kvalifikační zastávku Českého streetballového poháru 2018 bude v sobotu 9. června hostit střecha pražského Centra Černý Most, kam se Streetball mania vrátila před třemi lety po jeho modernizaci. A od tý doby to na tomhle originálním place zase rozjíždíte Vy, naši balleři a ballerky...

komentáře | číst více

Show na Labském streetballovém poháru 2018

Společný rap s Mc Kajakem!

Mc Kajak už se megální show v Děčíně moc těší! 19.04. 14:56:20 Slíbili jsme, že letošní ročník bude výjimečnej, a Vy nám při týhle snaze můžete výrazně pomoct! Jak? Videopozvánku, která vyšla před několika dny a v níž hlavní slovo má oblíbenej moderátor Mc Kajak, vytunit přímo Vašima slovama a rapem...

komentáře | číst více

BačaBečva Ball 2018

Pohled do nitra 3. pohárové zastávky

aktualizováno18.04. 16:08:25 Český streetballový pohár letos letos v tuzemsku kroutí již svůj 18. ročník a k oslavám tohohle požehnanýho výročí si připravil novinku v podobě prvotiny turnaje v Rožnově pod Radhoštěm. Morava může zajásat, pohár se vrací i do týhle části republiky! Nultý ročník Rožnovského streetballu se uskuteční 2. června 2018 v nově zrekonstruovaném sportovním areálu u ZŠ Pod Skalkou.

komentáře | číst více

Streetball mania odpalujeee...

Videopozvánka na sezonu 2018 je TADY a TEĎ!

Mc Kajak v akci. Přesně tak, jak ho znáš z turnajů 15.04. 12:10:30 Před časem jsme něco slíbili a nyní svůj slib plníme! Světlo světa právě spatřila videopozvánka na nadcházející sezonu turnajů Streetball manie. Celým videem se „line“ a doprovází ji rap třeskutýho Mc Kajaka, o nějž nepřijdeš ani letos. Tohle prostě musíš zažít na vlastní kůži!

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. podniku Českého streetballového poháru 2018

Tuhý bitvy v Bydžově můžeme očekávat i letos. aktualizováno04.04. 14:32:45 Sobota 26. května 2018 bude v Novém Bydžově patřit čtrnáctýmu ročníku tradičního a oblíbenýho streetballovýho turnaje, který je potřetí v řadě součástí Českého streetballového poháru, jenž letos slaví velmi významný výročí - PLNOLETOST! A v Bydžově se rozhodně bude zase na co těšit. Pojďme si říct trochu víc...

komentáře | číst více

Plnoletost se musí oslavit

Videopozvánka již brzy spatří světlo světa

Mc Kajak se na Tebe těší i v letošní sezoně! 27.03. 18:17:00 Nová sezóna se kvapem blíží, termíny turnajů jsou vyhlášeny, přihlášky spuštěny. Kromě toho na Vás ale brzo přivalíme novou pecku, kterou bude videopozvánka, již provází rap věhlasného Mc Kajaka!

komentáře | číst více

Ženy dobývají Labský streetballový pohár 2018. Přidáš se?

A-Buldrová: Děčín je legenda mezi turnaji!

Číslo 23 oblékala legenda, 23 let hrajeme v Děčíně 26.03. 10:53:50 Je několikanásobnou mistryní České republiky i vítězkou Pražské streetballové ligy, ale jeden „deficit“ stále má, a to (ne)účast na kultovním Labském streetballovém poháru. Letos ovšem Andrea Buldrová slíbila nápravu a účast potvrdila. A jak se z velmi pohodovýho rozhovoru s touhle ostřílenkou ballerkou dočteš, jedním z jejích cílů je, aby se v Děčíně sešlo co nejvíc ženských týmů a pořádně si to rozdaly o zlato. Holky, to je výzva!

foto [6]| komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2018 – 23. ročník

Odpalujeme termín turnaje, hecujeme 100 týmů!

19. května to v Děčíně pořádně rozjedeme! 22.03. 14:02:59 Jo, čteš dobře, u toho musíš bejt! Jako správnej baller víš, že číslo 23 nosil na zádech veleslavný borec NBA Michael Jordan a třiadvacítku má na krku letos i turnaj v Mekce streetballu v Děčíně. Je čas začít trénovat a dobýt turnaj, na němž byl položen základní kámen novodobý sportovní tradice Streetball manie. Termín první letošní zastávky Českého streetballového poháru 2018 je stanoven na 19. května. Zapiš si to za uši!

komentáře | číst více

Jakou další bombu odpálíme v roce 2018?

„Streetball mania do ulic“ nabírá další zastávky

21.03. 10:00:46 Do ulic českých měst Streetball mania od roku 2010 v rámci unikátního projektu sázení streetballových košů pro veřejnost v ulicích měst instalovala už neuvěřitelných pětadvacet kousků – a některý z nich již taky stihla opravit.

foto [2]| komentáře | číst více

Český streetballový pohár slaví plnoletost,krásných 18 let a spousta důvodů k oslavám

Přihlášky spuštěny, termíny zveřejněny!

Finále ČSP 2017 na střeše Centra Černý Most. aktualizováno17.02. 09:10:40 2018 se nám krásně snoubí s osmičkama, respektive osmnáctkama! Slavíme narozeniny Českého streetballového poháru, který se narodil v roce 2001 a pro nás je tím největším potěšením, že s náma už 18 let hrajete, dospíváte/vyrůstáte a užíváte si streetball plnými doušky. Velkou radostí je skutečnost, že se rozšiřuje hráčská základna poháru, který je celá ta léta průkopníkem „trojkového“ basketu nejen v České republice.

foto [12]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS