22. ročník Labského streetballového poháru v Děčíně

Magické představení pro malé, velké i nejmenší!

Mužské týmy na medailových pozicích na LSP 2017 23.05. 09:59:46 V sobotu 20. května 2017 se v Děčíně na parkovišti pod knihovnou odehrál v pořadí již dvaadvacátý ročník nejstaršího streetballového turnaje hraného na území České republiky, Labského streetballového poháru, jenž byl i letos úvodním turnajem celého Českého streetballového poháru. Co turnaji dodalo ty správné grády, jaká panovala atmosféra a proč se turnaj nečekaně protáhl? O tom už více v obsáhlém reportu.

foto [6]| komentáře | číst více

Echo Labského streetballového poháru 2017

Lamík: Děčín je opravdová Mekka streetballu!

Vítěz smečařské soutěže na LSP 2017 Lamík. 22.05. 13:22:52 Povedlo se mu obhájit loňské prvenství ve Slam Dunk Battlu na Labském streetballovém poháru a o stejný počin se pokusí i ve finále Českého streetballového poháru. Řeč není o nikom jiném než o nadpozemském letci Lamíkovi, jenž v Děčíně opět vypálil všem soupeřům rybník a stanul na nejvyšším stupínku.

komentáře | číst více

Streetball Challenge Plzeň 2017 for KIDS

Podrobnosti k 3. zastávce ČSP 2017

aktualizováno20.05. 22:07:30 V sobotu 3. června 2017 bude ve Sportovním areálu TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech odšpuntován v pořadí šestý ročník „streetballové výzvy“, která je v letošním roce opět součástí Českého streetballového poháru (ČSP). V letošním roce navíc poprvé s dovětkem „for KIDS“. Máme se tedy rozhodně nač těšit!

komentáře | číst více

Výsledky Labského streetballového poháru 2017

Kdo skončil na bedně a zajistil si vstupenku na Čerňák a Václavák?

20.05. 21:04:58 V sobotu 20. května 2017 se v Děčíně u Atlantiku pod knihovnou odehrál již 22. ročník legendárního Labského streetballového poháru, jehož se zúčastnilo 61 týmů, což je dechberoucí numero! Hned na úvod z pestré škály článků, rozhovorů a dalších zajímavostí z tohoto turnaje Ti nabízíme kompletní přehled celků, které se umístily na medailových pozicích.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2017

Nezaregistroval jsi svůj tým včas? Nevadí, máš šanci i přímo na místě!

I skvělý moderátor MC Kajak všechny zve do Děčína! 20.05. 09:12:55 Pokud jsi váhal či pozapomněl, jestli přihlásit svůj mančaft na dnešní 22. ročník Labského streetballového poháru, tak máš možnost to ještě napravit a prožít tak společně s ostatními plejery a plejerkami výjimečnost tohoto turnaje, jenž se opět hraje v Děčíně u Atlantiku pod knihovnou.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2017

Nejúspěšnější mužský tým z LSP se kvalifikuje na Václavák! A hledáme..

17.05. 21:09:11 Z Labského streetballového poháru, jehož 22. ročník se odehraje v sobotu 20. května 2017 v Děčíně u Atlantiku pod knihovnou, se nejlepší tým z mužské kategorie probojuje na nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj, Prague International Streetball Cup 2017!

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2017

Pozor, možnost přihlášek na letošní LSP se pomalu krátí!

14.05. 21:18:00 Již nadcházející sobotu, tedy 20. května 2017 od 14 hodin, se v Děčíně na parkovišti u Atlantiku pod knihovnou odehraje dvaadvacátý ročník nejstaršího streetového turnaje hraného na území České republiky! Už máš sestavený svůj tým a na tenhle topovej turnaj jsi ho přihlásil? Že ještě ne? Tak šup do toho, čas na přihlášky se mílovými kroky krátí!

komentáře | číst více

Rozšiřujeme kategorie našich turnajů – U10 smíšené!

Chceme, aby si prostě zahráli i ti nejmenší

10.05. 22:44:42 Pro nadcházející sezonu jsme se rozhodli, že si při Labském streetballovém poháru, pražském kole a následně i velkolepém finále Českého streetballového poháru na střeše Centra Černý Most zahrají i ti nejmenší a bude proto vyhlášena kategorie U10 chlapci, dívky a smíšené týmy! Znamená to, že se bude celostátní finále týkat i mladých basketbalových super hvězd z Nového Bydžova a Plzně! Kdo tento nápad inspiroval a ponoukal?

komentáře | číst více

Den druhý přinesl velké překvapení

04.05. 00:52:44 Mezi mužskými týmy se dnes omluvili střelci ze Shooting Stars. To ale nic nezměnilo na nasazení ostatních týmů, které dnes předvedly své dovednosti.

foto [9]| komentáře | číst více

První den letošního PSLka je již minulostí a bylo se na co koukat!!!

03.05. 00:55:01 Ačkoli ranní obloha byla dost uplakaná a vše naznačovalo, že první zápasy budeme muset odložit, nakonec se vše v dobré obrátilo a my jsme mohli shlédnout zajímavé zápasy v ženské kategorii i velmi vyrovnané boje mezi muži.

foto [12]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS