Vítěz 3pt Shootout for Europe na Prague International Streetball Cupu 2016

Rozhovor s Niksem Saknitisem

Niks Saknitis s moderátorem Mc Kajakem 21.09. 14:52:08 Ze všech borců prohnal Niks Saknitis síťkou nejvíc přesných tref zpoza trojkového oblouku – přesně sedm – a díky tomu se zaslouženě stal vítězem trojkařské soutěže na Prague International Streetball Cupu 2016. Jak svůj triumf hodnotil? Co se mu na turnaji nejvíc líbilo? A na co byl naopak naštvaný? O tom i mnohém dalším jsme si povídali v následujícím interview.

komentáře | číst více

Streetball mania 2016

Interview s moderátorem turnajů SBM Mc Kajakem

13.09. 11:54:35 Karlis Apsitis, vítěz smečařské soutěže na PIS Cupu 2016, v nedávném rozhovoru pro web Streetball manie přiznal, že v Praze na turnaji poznal jednoho z nejlepších spíkrů. Řeč nebyla o nikom jiném než o našem skvělém Mc Kajakovi, jenž všem turnajům Streetball manie dodává ten správný říz a grády. A také interview s Kajakem se neslo v uvolněném a pohodovém duchu, přesně v takovém, jak jeho samotného znáte z jednotlivých turnajů.

komentáře | číst více

Echo z Ghetto Games 2016

Jaký byl turnaj ve streetové komunitě v Lotyšsku?

Narcis Tomášek (s míčem v ruce) 12.09. 11:47:38 V polovině července se děčínský tým nazývaný Krabi zúčastnil prestižního turnaje v Lotyšsku. Jak celý turnaj probíhal, jaká na něm vládla atmosféra a jaká další specifika a zajímavosti se na něm odehrály? O zákulisí turnaje i všech jeho zajímavých aspektech jsme si povídali s členem Krabů, Narcisem Tomáškem.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battle for Europe na Prague International Streetball Cupu 2016

Rozhovor s Karlisem Apsitisem

03.09. 09:40:18 Svými kousky bavil zaplněné tribuny na Václavském náměstí a zaslouženě si odnesl trofej pro nejlepšího smečaře letošního ročníku PIS Cupu! Jako bonus navíc přihodil i třetí příčku se svým týmem HDGhetto.TV/Ra Propertier, jehož byl kapitánem. Řeč je o Karlisi Apsitisovi, z jehož slov v interview vyplývá, že ze svého smečařského triumfu i turnaje samotného byl opravdu unešený a moc si ho užil!

komentáře | číst více

Streetball mania 2016 + 2017

Užívejte léta a krásných dnů!

30.08. 11:50:03 Česká streetballová federace/její projekt Streetball mania v čele s prezidentem ČSF, Ing. Igorem Bayerem, přejí Všem příjemné prožití a krásný zbytek letních dnů!

komentáře | číst více

Pražská streetballová liga 2016

Sestřih z finálového dne PSLka

25.08. 11:37:37 V pátek 17. června 2016 vyvrcholil dvanáctý ročník Pražské streetballové ligy, jenž se kvůli nepřízni počasí poprvé v historii konal v tělocvičně SK Aritma Praha. Po shrnutí finálových výsledků i dalších informací přinášíme i video z tohoto velkého dne!

foto [63]| komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battlu ve finále Českého streetballového poháru 2016

Lamík: Z výhry mám super pocit!

23.08. 10:46:31 Vystoupal až na pomyslný smečařský Olymp a stal se mistrem České republiky v této „letecké“ disciplíně. Po suverénním triumfu na Labském streetballovém poháru nejvíce bavil diváky i porotu (mimochodem, při shodném počtu bodů s Honzou Veselým se vítězem stal díky větší odezvě/aplausu publika) také na střeše Centra Černý Most a zaslouženě si odnesl cenu pro nejlepšího smečaře uplynulé sezony.

komentáře | číst více

Vítěz 3pt Shootoutu celostátního finále Českého streetballového poháru 2016

Filip-S: Z výhry mám obrovskou radost!

20.08. 13:32:12 Labský streetballový pohár a finále Českého streetballového poháru, to jsou dvě království, která mají jednoho a téže trojkařského panovníka. Stal se jím snajpr Filip Staniszewski, jenž ve finále ČSP vysázel více přesných tref než jeho protivnice Šárka Jozová.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battlu pražského kola Českého streetballového poháru 2016

Interview s Honzou Veselým

Honza Veselý (uprostřed), vítěz Slam Dunk Battlu 18.08. 16:11:01 Druhou z dovednostních soutěží v rámci pražského kola Českého streetballového poháru 2016 bylo klání top smečařů, z nějž jako vítěz vzešel Honza Veselý. Radost ze svého triumfu měl, ale proč nebyl se svým představením úplně spokojený? Koho považuje za svého největšího „leteckého“ soka? A kdo ho nejvíce nahecoval? Na tyto i další otázky najdeš odpovědi na následujících řádcích.

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila další z turnajů/akcí

Olympijský streetball 3x3 v Plzni

17.08. 10:12:41 Uplynulý víkend 13. a 14. srpna 2016 patřil v Olympijském parku Plzeň streetballu, přesněji řečeno streetballu 3 na 3. Streetball mania tento turnaj významně podpořila a zápasy se hrály právě na jejích kurtech.

foto [14]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS