Vítězka 3pt Shootoutu pražského kola ČSP 2016

Rozhovor s Šárkou Jozovou

15.08. 15:34:09 Dokázala zdolat oba mužské konkurenty a připsala si vítězství v prestižní trojkařské soutěži na pražském kole Českého streetballového poháru 2016. O kom že je řeč? O Šárce Jozové, která nejprve prošla eliminací, aby zásluhou osmi finálových tref do černého získala cennou trofej a prvenství pro sebe!

komentáře | číst více

Soutěž Streetball manie a Spaldingu

Rozhovor s vítězem 5. kola soutěže Ondrou Schmidtem

11.08. 18:34:53 V posledním speciálním pátém kole soutěže Streetball manie a Spaldingu o míč stejné značky, s nímž hrají i borci věhlasnou zámořskou soutěž NBA, byl počet účastníků rekordní. Ze všech správně zaslaných odpovědí se nakonec při losu usmálo štěstí na Ondru Schmidta. Jak úspěšným a častým účastníkem soutěží je? Jak často „vítězný“ míč při hraní basketu či streetu využije? Odpovědi na tyto i další otázky najdeš v následujícím interview.

komentáře | číst více

Ghetto Games 2016

Krabi se zúčastnili top streetového turnaje v Lotyšsku

31.07. 17:16:44 Vítězové letošního ročníku Labského streetballového poháru, druzí z celostátního finále Českého streetballového poháru a účastníci Prague International Streetball Cupu, Krabi, se zúčastnili velmi prestižního turnaje v pobaltské zemi.

komentáře | číst více

Streetball mania 2016 na ČT Sport

Sestřihy ze tří turnajů na jednom místě!

24.07. 13:38:49 Tři sestřihy na stanici ČT Sport, na jednom místě a přehledně. Labský streetballový pohár, pražské kolo a finále Českého streetballového poháru plus Prague International Streetball Cup. Rozbal další řádky tohoto článku a dozvíš se více!

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila další z turnajů

FAKRO Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa 2016

21.07. 20:00:40 V sobotu 16. července 2016 se v České Třebové uskutečnil za významné podpory České streetballové federace, respektive jejího projektu Streetball mania 19. ročník úspěšného streetballového turnaje. Jak si týmy vedly v letošním roce? Které významné osobnosti se ho osobně zúčastnily? A co dalšího ho orámovalo? O tom už se více dočteš v následujícím reportu.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016

Highlight z letošního ročníku je na světě!

19.07. 14:52:01 Ještě před čtvrtečním, respektive pondělním záznamem z letošního ročníku PIS Cupu na stanici ČT Sport v rámci pořadu Sport v regionech, přinášíme oficiální upoutávku z bitev na Václavském náměstí!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016 na ČT Sport

Reportáž z PIS Cupu ´16 ve Sportu v regionech již tento čtvrtek

18.07. 17:05:15 Ve čtvrtek 21. července 2016 ve 13:00 můžeš v rámci pořadu Sport v regionech na kanálu ČT Sport zhlédnout záznam z letošního velmi úspěšného 14. ročníku Prague International Streetball Cupu, jenž se hrál o víkendu 9. a 10. července v Praze na Václavském náměstí – Můstek.

komentáře | číst více

Rozhovor z lůna PIS Cupu 2016

Láďa Pecka: Z vítězství jsem šťastnej jako nikdy!

Láďa Pecka proniká ke koši ve finále PIS Cupu ´17 11.07. 17:11:10 Byl členem týmu Sokolíčků, kteří Prague International Streetball Cup 2016 ovládli. Jeho závěrečný „and one“ navíc zlomil nepříznivý vývoj zápasu ve prospěch ekipy, která nakonec ve vypjatém závěru nejtěsnější možnou výhru udržela. O kom že je řeč? No přece o Láďovi Peckovi, jenž měl nedlouho po závěrečném hvizdu z výhru ohromnou radost a byl ještě stále plný pozitivních emocí.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016

Titul z Václaváku je po roce znovu v českých rukou

10.07. 22:28:14 Nedělními play-off utkáními vyvrcholil čtrnáctý ročník Prague International Streetball Cupu 2016. Kdo uspěl a vybojoval si tak nejen místo na výsluní nejstaršího pravidelně se konajícího mezinárodního evropského streetballového turnaje, ale i velmi slušné prize money?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2016

Na koho se můžeš těšit v nedělním play-off?

09.07. 22:00:03 Sobotní utkání v základních skupinách a následné bitvy o další čtyři postupující celky na PISCu 2016 rozřešily tajenku, které ekipy budou v neděli bojovat o prvenství na 14. ročníku nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, jenž se hraje v Praze na Václavském náměstí.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS