Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

K-Němeček: Probojovat se z finále na Václavák? To bylo super!

Kuba střílí na koš během PIS Cupu 2017. 29.09. 11:03:04 Třetí místo na kvalifikaci v Bydžově, výhra ve finále ČSP a postup na PIS Cup – takovou sezonu zažil tým Až přijde kocour v kategorii mužů nad 18 let, jenž se letos vůbec poprvé sešel v tomto složení. V poutavém interview s kapitánem „kocourů“ Kubou Němečkem jsme detailně zanalyzovali hlavně velké finále, ale zabrousili i na dva další turnaje.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Interview s Eliškou Brejchovou

Eliška (druhá zleva) po kvalifikační výhře v Plzni 26.09. 20:26:53 Kolik ballerů a ballerek se může pochlubit tak úspěšnou loňskou sezonou jako Eliška Brejchová? Ta s týmem CoJáVím ovládla v kategorii kadetek U16 plzeňský kvalifikační turnaj i velkolepé finále, navíc sama zažila megaúspěšnou i basketovou sezonu. Jakých sukcesů dosáhla, proč si tak cení turnajového skalpu na západě Čech, čím bylo finále vyšponované a proč ji baví street jako takový, o tom už čti více v tomto poutavém rozhovoru.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

J-Polidar: Všechny turnaje jsou skvělé!

Jarda (vlevo) s Rondomtýpky po výhře na LSP 2017. 25.09. 18:45:22 Rondomtýpci jsou jedním z nejúspěšnějších týmů na našich turnajích posledních tří sezon, když od roku 2014 byli již sedmkrát zlatí – a z toho hned dvakrát i ve velkém finále! V uplynulém ročníku opanovala parta kolem kapitána Jardy Polidara v kategorii žáků U14 kromě finále i kvalifikační turnaje v Děčíně a Plzni. V rozhovoru jsme s kapitánem zhodnotili všechny podniky i specifika a největší táhaky turnajů pořadaných Streetball manií.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

L-Svatoňová: Celý víkend na Čerňáku se náramně vydařil!

Lucka (druhá zprava) s týmem No Name ve finále. 21.09. 17:36:15 V kategorii žákyň U14 nebyl na Černém Mostě úspěšnější celek. Sobotní pražské kolo a následně i nedělní velké finále v hlavním městě opanoval v této kategorii tým No Name tažený kapitánkou Luckou Svatoňovou. A to navíc holky přebíhaly i do kategorie U16, kde slavily další sukces! Jak se dalo hraní ve dvou kategoriích zvládnout? Co na Čerňáku holky nejvíc zaujalo a bavilo? A jaké jsou jejich vyhlídky do nové sezony?

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

D-Pospíšil: Již v průběhu finále jsme věřili, že zlato urveme!

David (vlevo) s All Star team po finálové výhře. 17.09. 15:25:59 Dalším veleúspěšným celkem minulého ročníku Českého streetballového poháru je ekipa nesoucí jméno All Star team, jež dokázala v čele s kapitánem Davidem Pospíšilem postupně vydolovat nejcennější kov na Labském streetballovém poháru, pražském kole ČSP a následně i ve finále! Co stálo za úspěchem téhle bandy a jaká byla cesta všemi podniky? A na kterém z nich jim pódiové umístění uniklo? O tom i mnohém dalším se dočteš v tomto interview.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

M-Houška: Finále na Čerňáku bylo pěkně napínavý!

Mára pálí na koš ve finále ČSP na Čerňáku. 07.09. 12:27:52 Ovládnout dva kvalifikační podniky Českého streetballového poháru a vítězný hattrick završit ve velkém finále, to je opravdu na velký klobouček! V letos nově vzniklé kategorii U10 smíšené se tento majstrštyk podařil týmu Koubasket, jenž vedl jako správný „kápo“ do všech zmíněných turnajů Marek Houška, jehož otec Jakub „Kouba“ společně s prezidentem ČSF Ing. Igorem Bayerem byli iniciátory samotného vzniku této kategorie.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Interview s Nikolou Caňkářovou

Nikola (druhá zprava) po výhře v pražském kole ČSP 29.08. 17:52:21 Na našem webu budeme v následujících týdnech postupně vydávat rozhovory s kapitány vítězných týmů jednotlivých kategorií ve finále ČSP 2017. Druhým respondentem – po Markétě Šulcové – je Nikola Caňkářová, která jako správná lídryně dovedla mezi minižákyněmi U12 celek Bad girls k prvenství.

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila...

Letní Sportmanie Plzeň 2017

Koš od SBM na Letní Sportmanii Plzeň 2017. aktualizováno28.08. 11:11:32 Streetball mania ani po skončení sezony nezahálí a aktivně se zúčastnila sportovního projektu nazvaného Letní SPORTMANIE Plzeň. Šlo o desetidenní akci, která se v tomto západočeském města uskutečnila od 18. do 27. srpna a měla navázat na loňský úspěšný Olympijský park Plzeň 2016.

foto [11]| komentáře | číst více

Dozvuky finále Českého streetballového poháru 2017

Š-Jozová: Tenhle triumf stavím nejvýš. Fanoušci byli úplně skvělí!

Šárka Jozová při ostropalbě ve 3pt Shootout. 23.08. 15:23:32 V kvalifikačním pražském kole skončila v dovednostní soutěži 3pt Shootout druhá za vítězným Alexem Cerkonijem, ale hned druhý den ve velkém finále už stanula na stupínku nejvyšším. Řeč je o elitní střelkyně zpoza oblouku Šárce Jozové, jež se po loňském triumfu v pražském kole stala trojkařskou královnou České republiky pro rok 2017!

foto [4]| komentáře [2]| číst více

Za kulisami finále Českého streetballového poháru 2017

Vojta Ureš: Střet s Lamíkem byl ještě lepší, než jsem očekával!

18.08. 09:34:33 Tomu se říká smečařský majstrštyk! Vojta Ureš si nejprve v sobotním kvalifikačním pražským kole „vydunkoval“ výhru a svůj triumfální kousek si nechal i na neděli, kdy sesadil z trůnu dosavadního smečařskýho panovníka, fenomenálního Lamíka. Jak si právě souboj s ním, na který se tak těšil, užil? Z čeho byl plný dojmů a zážitků? A na co bylo vítězství ve Slam Dunk Battlu „malou útěchou“? To a mnohem víc už čekuj na následujících řádcích!

foto [13]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS