Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

Adam-F: Z finálovýho triumfu jsem byl nadšený!

Adam se svým týmem při vyhlášení vítězů ve finále. 14.10. 17:25:46 Kategorii kluků Mini U12 v letošním ročníku Českého streetballového poháru po oba víkendový dny na střeše Centra Černý Most si pro sebe urval jen jedinej tým, a to Džungeráci pod vedením kapitána Adama Fecka. Tahle parta z východu Čech měla dle jeho slov i výraznou podporu v hledišti. Co dalšího Adam o VELKÝM finále prozradil? To už si přečti na následujících řádcích...

foto [3]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

H-Štěpánek o potěšujícím triumfu, parádě u Rudolfina či „dohledu“ syna

Honza pálí při mezinárodním turnaji u Rudolfina. 12.10. 15:31:15 Sokolíci letos zažili megaúspěšnou sezonu, v níž dokonce z toho důvodu došlo k jejich přátelskýmu rozštěpení na dvě ekipy. Sokolíci + Falcons řádili i v pohárovým finále – druhý jmenovaný dotáhl ke zlatu jako kapitán Honza Štěpánek. V interview jsme s ním probrali jak pohárový finále, tak zevrubně i Prague International Streetball Cup a prozradil, jakou cestou by rád vedl malého syna Honzíka.

foto [18]| komentáře | číst více

30 streetballovejch košů, tolik jich už instalovala Streetball mania v ulicích ČR!

Dalšími dvěma kousky se pyšní Nový Bydžov...

03.10. 11:11:15 Třicítka je v lidským životě jedním z milníků. Stejně tak je tohle numero poutavý i pro Streetball manii, která od roku 2010 instalovala v různejch koutech České republiky už 30 streetovejch košů. Dalšími dvěma zbrusu novými exempláři se od letošního května pyšní Nový Bydžov.

foto [7]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

A-Bernáthová: Titulu mistryně republiky si velmi cením!

Šťastná Adéla po výhře na Labském poháru 2018. 25.09. 11:17:23 Tým EnBíEjEn dotáhla jako kapitánka až na první flek v celostátním finále Českého streetballového poháru 2018 v kategorii Minižákyně U12. Na Adéle Bernáthové byla znát i s odstupem času obrovská radost, kterou ještě podtrhl triumf na Labském streetballovém poháru. Tohle byla v podání holek sezona jako řemen!

foto [6]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

Š-Jozová: Zlaté zacinkání? Radost byla obrovská!

Šárka (s číslem 4 na zádech) při předávání cen. 24.09. 16:47:29 Vloni trojky, letos týmovej sukces z pozice kapitánky týmu. Šárka Jozová v posledních dvou ročnících posbírala top úspěchy, když k individuálnímu triumfu v trojkách letos přihodila i týmový zlato s GYMSTRem. Kromě finále výrazně vychválila i Labský streetballový pohár, pochlubila se úspěšnejma státnicema a už vyhlíží další sezonu na jihu...

foto [3]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

A-Fecko: Svým nadšením jsme strhli naše spoluhráče

Bojová porada týmu před zápasem ve finále poháru 19.09. 11:49:07 Vítěznej tým z kategorie U10 smíšené letos přicestoval z východočeskejch Pardubic a kromě finále opanoval i o den dříve pražské kolo poháru. Jméno týmu, Nejkulaťoulinkatější, bylo pikantní pro moderátora Mc Kajaka, jemuž se taky dostalo za jeho show pochvaly. Kromě toho jsme v interview s kapitánem týmu Andrejem Feckem probrali oba turnajový dny, příští streetovej ročník i rozdíly mezi pětkovým a trojkovým basketem.

foto [6]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

M-Anderle: Cesta za titulem byla těžká. Beru to jako TOP úspěch!

Matěj (uprostřed) po triumfu na Labském poháru ´18 14.09. 20:28:53 Že Vám Galaktičtí kocouři zněli při vyhlašování kategorie Junioři U18 nějak podezřele často na nejvyšším stupínku? Nejde o mylnej dojem, družině okolo kapitána Matěje Anderleho se povedlo kralovat třem pohárovejm zastávkám včetně VELKÝHO finále. Prioritně o finále, ale i o dalších zastávkách a všech jejich zákrutách jsme si s Matějem povídali v obsáhlým interview.

foto [7]| komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

T-Svoboda: Triumf byl opravdu nečekanej!

Tomáš s týmem po triumfu ve VELKÝM finále 2018. 10.09. 14:25:25 Přišli, viděli a o parným červnovým víkendu na střeše parkoviště Centra Černý Most jasně kralovali kategorii Žáci U14. Tým Vidláci ze severu v čele s kapitánem Tomášem Svobodou opanoval pražský kvalifikační kolo i celostátní finále a poprvý v historii usedl na streetballovej trůn. Jak tahoun týmu přiznal, cesta to byla velmi trnitá - a příští rok si ji tahle úspěšná ekipa plánuje zopakovat.

komentáře | číst více

Ohlas Prague International Streetball Cupu 2018

M-Müller: Turnaj jsem si užil na maximum. Odměna byla sladká!

Martin pálí na koš v utkání proti týmu StudioBudza 06.09. 13:23:11 V týmu Humpolec Bernard sice v letošní sezoně plní roli náhradníka, ale pro Prague International Streetball Cup 2018 ukázal kapitán týmu Ondřej Dygrýn právě na něj. A Martin Müller ho rozhodně nezklamal, protože byl pevnou součástí soukolí, jež šlapalo jako dobře promazanej stroj, potvrdilo roli papírovýho favorita a turnaj u Rudolfina si bez ztráty kytičky jednoznačně podmanilo.

foto [6]| komentáře | číst více

Dozvuky finále Českého streetballového poháru 2018

Katka-K o náročných podmínkách, nervozitě či ženským střetu s Natálií

Katka při ostrostřelbě v letošním pohárovým finále 03.09. 15:06:48 Zdvojnásobila svůj počet přesnejch tref zpoza perimetru oproti sobotnímu pražskýmu kolu a zaslouženě usedla díky osmi přesnejm zářezům na trojkařskej trůn pro rok 2018! Mistryně ČR v týhle dovednostní disciplíně Kateřina Kozumplíková měla po svým triumfu obrovskou radost, kterou v průběhu odpoledne ještě znásobil stříbrnej sukces jejího týmu!

foto [4]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS