Ohlédnutí za Prague International Streetball Cupem 2019

L-Bukovjan: Týmy na turnaji byly opravdu na vysoké úrovni!

Lukáš střílí ve čtvrtfinále proti Moskvě. 21.11. 10:44:20 Účast týmu Basket-obchod.cz na letošním ročníku mezinárodního turnaje byla last minute záležitostí, přesto si ji ústřední hráč týmu, Lukáš Bukovjan, velmi pochvaluje. V obsáhlým interview jsme s ním probrali prohru ve čtvrtfinále, kvalitu soupeřů, výbornou organizaci oproti Chance 3x3 Tour, největší úspěchy v trojkovým basketu i aktuálně probíhající sezonu v dresu Opavy.

foto [5]| komentáře | číst více

Echo Prague International Streetball Cupu 2019

R-Zachrla o zranění(ch), stříbru jako úspěchu i budoucnosti Humpolce

Roman se snaží zakončit v zápase proti Moskvě. 19.11. 17:05:52 Po loňským triumfu se letos Humpolec Bernard musel na mezinárodním turnaji sklonit před nájezdníky z Ruska a bral tak druhej flek. Během turnaje, ale i celý sezony, tým provázely zdravotní lapálie. O jejich četnosti, poklesu v žebříčku FIBA, plánech do budoucna i samotným turnaji na Folimance jsme si povídali s Romanem Zachrlou.

foto [6]| komentáře | číst více

Zevrubně se streetovou star (nejen) o Prague International Streetball Cupu

H-Stehlík: Turnaj měl skvělou účast a byl výborný!

Honza (uprostřed) brání soupeři při vniku do koše. 18.11. 11:31:36 Za tým Meferes Prievidza se letos na nejstarším evropském mezinárodním streetballovém turnaji představil Honza Stehlík, jenž je top hvězdou tuzemskýho streetballu/3x3. Boje o medaile ho sice bohužel na turnaji minuly, přesto o něm mluví – až na jeden „neduh“ - jen v superlativech. Kromě toho jsme při povídání zabrousili i na jeho začátky v trojkovým basketu, největší úspěchy i plány s Prievidzou.

foto [5]| komentáře | číst více

Žhavá aktualita k Severské bitvě 2019

Bitva se obléká do nového hávu – Francův memoriál!

14.11. 18:52:09 Severská bitva 2019 bude opět ve znamení dobra, velkého dobra. Letošní ročník měl být pro Honzu, který bojoval jako Lev se zákeřnou nemocí, velkým návratem pod bezedné koše a motivací potkat se se všemi přáteli na Severské bitvě.

komentáře | číst více

Série rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2019

E-Cvrčková: Nezapomenutelná je chvíle, když nás vyhlašovali mistryněmi

Eliška s týmem Jičín Stars po výhře ve finále. 13.11. 13:41:50 Celej víkend na střeše parkoviště Centra Černý Most v kategorii Minižákyně U12 letos pro sebe „usurpovaly“ Jičín Stars pod velením kapitánky Elišky Cvrčkové. Kterej triumf bylo paradoxně těžší vybojovat? Jak si holky výhru užily? Jaký loňský umístění se jim podařilo vylepšit a přijedou příští rok titul obhajovat?

foto [3]| komentáře | číst více

Za oponou finále s mistrem ČR ve smečování

D-Zach o exhibici, repre 3x3 či sezoně za oceánem

Dan Zach společně s moderátorem Mc Kajakem. 05.11. 13:56:36 Podruhý v řadě se tuzemským dunkerským králem stal Dan Zach, jenž dokázal neuvěřitelně rozproudit a dostat do varu fanoušky na střeše „Čerňáku“. Po konci svojí exhibice (bohužel neměl vyzyvatele) si chvíli oddechl a potom už se velmi obsáhle rozpovídal o pestrý paletě témat.

foto [20]| komentáře | číst více

Série rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2019

Honza-Ž: Výhra ve finále? Je skvělé být první v České republice!

Honza s týmem po výhře v celostátním finále. 05.11. 09:21:17 Triumf na kvalifikační stanici v Děčíně katapultoval kluky z týmu All star v kategorii Žáci U14 do celostátního finále, v němž tahle ekipa válící v pětkovým basketu za ústeckou Slunetu též vystoupala až na vrchol. Kapitán Honza Žalud zevrubně popsal jak finále, tak i specifika turnaje u řeky Labe a za tým přislíbil účast na našich turnajích i v příští sezoně.

foto [7]| komentáře | číst více

Severská bitva 2019

Sedmej ročník indoorovýho turnaje už klepe na vrátka!

31.10. 15:16:50 Za významný podpory Streetball manie se v letošním roce uskuteční již posedmý ojedinělá indoor streetballová akce, Severská bitva. Rumoborci, který akci pořádají, si pro Vás připravili řadu tradičních věcí, na který jste zvyklý, ale v zásobě mají i řadu novinek a vylepšení!

komentáře | číst více

Série rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2019

A-Kovářová: Triumf nám udělal velkou radost!

Holky po triumfu v letošním pohárovým finále. 31.10. 13:37:34 Dvě kvalifikační zastávky a dvě druhý místa. Holky z týmu Prague storm v čele s kapitánkou Andreou Kovářovou dvakrát stanuly těsně pod vrcholem, aby se jim na něj povedlo vystoupat až v samotným pohárovým finále! Kapitánka týhle ekipy v interview popsala cestu za triumfem, předchozí zastávky kvaldy i pocity ze zlatý medaile.

foto [9]| komentáře | číst více

Midgets = králové mužský části PSLka 2019

T-Tikalský o radosti, trpaslících, sexy ženách PSLka i oslavách

Tomáš s týmem Midgets po převzetí zlatých medailí. 25.10. 15:02:24 Mužská část Pražské streetballové ligy měla letos jasný vládce v podobě kluků z týmu Midgets, který i finálovým turnajem propluli jako nůž máslem a pověsili si tak na krk zlatý medaile. Za výhrou dotáhl jako kapitán tuhle družinu Tomáš Tikalský, s nímž byla radost dělat interview. Díky čemu? Posuďte sami, že kluci si dění před i za oponou PSLka neskutečně užívali!

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS