Streetball mania podpořila

Sportmanie Plzeň 2019

09.09. 16:06:35 I když naše turnaje jsme uzavřeli v polovině července Prague International Streetball Cupem, nezaháleli a nezahálíme ani přes letní „okurkovou“ sezonu. Vyzkoušet si svoje streetballový umění a přesnou mušku jste mohli od zhruba poloviny srpna v Plzni.

foto [7]| komentáře | číst více

Ohlas vítěze smečí na pražském kvalifikačním kole 2019

M-Machálek: Nejvíc spokojenej jsem se svou smečí pod nohou

Mathias v akci při svým vítězným smečařským tažení 05.09. 14:54:39 Oblíbenou smečařskou soutěž na pražském kole Českého streetballového poháru letos opanoval Mathias Machálek. Tomu se na startu soutěže příliš nevedlo prohnat míč obroučkou, ale po vlažným startu se do toho opřel a nakonec zvítězil. Jak velkou radost mu triumf udělal? Kolikátou soutěž v kariéře vyhrál? A jakejma slovama počastoval moderátora Mc Kajaka?

foto [3]| komentáře | číst více

Streetball mania podporuje basketbalisty na vozíčku

Hoď si pro dobrou věc

04.09. 11:05:54 Máš chuť podpořit české basketbalisty na vozíčku? Nyní se Ti otevírá jedinečná příležitost! Akce uspořádaná společně se společností Home Credit je nazvána „Hoď si pro dobrou věc“.

komentáře | číst více

Za kulisami finále s mistryní ČR v trojkách

Š-Jozová: Vyhrát znovu po dvou letech? Je to skvělý pocit!

22.08. 12:33:30 Loni ji na trůnu pro vítězku dovednostní soutěže 3pt Shootout na rok vystřídala jiná žena, Káťa Kozumplíková, ale letos titul znovu připadl snajperce Šárce Jozové. Po svým triumfu byla plná nadšení a pozitivních dojmů, a to i přes fakt, že s týmem po výhře na pražském kole ve finále neuspěla.

foto [3]| komentáře | číst více

Sanex Slam Dunk Contest for Europe 2019

Souboj Dan Zach vs. Jakub Heyer ozdobil mezinárodní turnaj!

Vítěz smečí Jakub Heyer při jednom z dunků. 13.08. 17:10:10 Prague International Streetball Cup 2019 měl jeden ze svejch vrcholů opět při smečařský soutěži, kde letos ve finále poměřily síly dvě opravdu těžký váhy. Jak souboj mistra České republiky proti mladýmu talentu z Polska dopadl a jaký jejich kousky doslova zvedaly diváky ze sedadel?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Pouštíme do světa video z epického dění na Folimance

13.08. 14:19:33 V sobotu 13. července 2019 se prvně v sedmnáctiletý historii musel kvůli nepřízni počasí přesunout prestižní mezinárodní turnaj z Václavského náměstí (respektive loni výjimečně Rudolfina) do kryté haly. Ani to však letos neubralo turnaji na prestiži a Folimanka zažila opravdu výjimečnou show!

komentáře | číst více

Zlatý podraz ve zpovědnici Streetball manie

S-Lewandowská: Je to výborná akce se skvělou atmoškou!

12.08. 15:43:26 Protagonisté filmu Zlatý podraz ozdobili svou návštěvou a aktivní účastí Finále Českého streetballového poháru 2019. Jednou z dorazivších byla i Simona Lewandowská, která ve filmu ztvárnila roli studentky Jany, partnerky Honzy Sedláka. Jak si smečařskou soutěž, v níž byla porotkyní, užila? Jaký má zkušnosti s basketem/streetballem a co ji nejvíc bavilo při natáčení?

foto [3]| komentáře | číst více

Finálový turnaj Pražské streetballové ligy 2019

Highlight ze Strahova právě přilétááá!

12.08. 12:39:59 Pátek 21. června 2019 nebyl jen dle kalendáře první letní den, ale v jeho pod(večerních) hodinách také vyvrcholil Finálovým turnajem na strahovských kolejích již patnáctý ročník Pražské streetballové ligy. Jak to na místě činu probíhalo a co všechno turnaj orámovalo a ozdobilo?

komentáře | číst více

Rozhovor s trojkovým fantomem z Folimanky

J-Dedek: Kvalita turnaje je opravdu luxusní!

Jirka Dedek po triumfu s moderátorem Mc Kajakem. 30.07. 12:02:19 Trojkařská soutěž 3pt Shootout for Europe byla na Prague International Streetball Cupu 2019 hodně kvalitně obsazená a jako vítěz z ní vyšel Jirka Dedek z týmu Basket-obchod.cz. Co na svůj triumf a formu říkal? Jak se mu turnaj z různejch pohledů zamlouval a čeho by chtěl v basketu 3x3 dosáhnout?

foto [3]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Bitvy na Folimance pohledem fotoreportéra vol. 2

Korunovace vítězů Inanomo Moscow (Rusko). 21.07. 16:11:26 Druhá velká galerka z bitev na Folimance, kde se v sobotu 13. července kvůli nepřízni počasí musel odehrát Prague International Streetball Cup 2019, právě letííí do éteru. Mrkni na to, jak jsme si tenhle sobotní den společně užili plnejma douškama!

foto [122]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS