Prague International Streetball Cup 2019

Zlatej streetballovej grál letos putuje do Ruska!

14.07. 00:55:07 Sobota 13. července 2019 přinesla třešničku na (streetballovým) dortu v podobě prestižního mezinárodního turnaje Prague International Streetball Cupu. Jak si vedly top český týmy v konfrontaci s nabitou konkurencí týmů zpoza hranic? Kterej celek si vybojoval kromě tučnejch prize money i postup na challenger a kdo ovládl dovednostní soutěže ve smečích a trojkách?

foto [22]| komentáře | číst více

Streetball mania ve vysílání ČT Sport

Interview s prezidentem České streetballové federace

Setkání aktérů interview při finále na "Čerňáku". 11.07. 19:34:47 Ve čtvrtek 11. července 2019 vystoupil ve Sportovních zprávách na stanici ČT Sport prezident České streetballové federace Ing. Igor Bayer. O čem v obsáhlém rozhovoru s moderátorem Jakubem Bažantem hovořil a co o vývoji a budoucnosti streetballu/basketu 3x3 prozradil a jaké vyhlídky nastínil?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Humpolec Bernard (ČR)

Humpolec po triumfu na turnaji u Rudolfina. 11.07. 17:47:55 Jak jsme avizovali již před startem turnaje, osm zahraničních a tři český týmy na Prague International Streetball Cupu letos opět doplní jedna ekipa, jež obdržela od prezidenta České streetballové federace Ing. Igora Bayera divokou kartu. A podruhý za sebou ji zvedl nejlepší českej mančaft v trojkovým basketu Humpolec Bernard!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Votroci (ČR)

Votroci slaví druhý místo v pohárovým finále 2019. aktualizováno11.07. 11:47:25 Posledním tuzemským zástupcem, jenž si účast na nejstarším evropském mezinárodním streetballovém turnaji vybojoval ve finále Českého streetballového poháru a jehož si nyní představíme, nese název Votroci.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Kfuk-Kfum Huddinge Basketball (Švédsko)

11.07. 10:59:05 Skandinávský poloostrov bude mít na letošním ročníku turnaje taky svoje zastoupení! Ze Švédska k nám zavítá tým Kfuk-Kfum Huddinge Basketball, jenž je díky přihlášení se last minute zatím velkou neznámou, a to ve všech možnejch ohledech.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Novomoskovsk (Ukrajina)

A-Kobets se probíjí ke koši na turnaji v roce ´17. 10.07. 16:17:16 Druhým východoevropským mančaftem, kterej přivítáme na letošním ročníku mezinárodního turnaje na Václavském náměstí, je z Ukrajiny. Jeden hráč týmu Novomoskovsk už na turnaji před dvěma lety bral stříbro – povede se mu to i v roce 2019 s novým týmem, jehož barvy hájí?

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... ControlTec Wroclaw (Polsko)

Jaroslaw Bartkowiak. 10.07. 15:03:32 Druhým zástupcem Polska na turnaji bude tým ControlTec Wroclaw, kterej oproti celku StudioBudza bude na turnaji úplným nováčkem. Překvapí a povede se mu na turnaji uspět?

foto [4]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Inanomo Moscow (Rusko)

Boris Logachev (vlevo) na jednom z turnajů. 09.07. 17:59:09 Východní Evropa bude mít na letošním ročníku turnaje svoje zastoupení zásluhou ruskýho týmu Inanomo Moscow. Pro fanoušky bude tahle ekipa velkou neznámou, protože devátá nejlidnatější země světa neměla několik let na Václaváku svoje týmový zastoupení.

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... StudioBudza (Polsko)

Marcin Zarzeczny při loňským ročníku turnaje. 09.07. 16:28:35 Prvním z polskejch týmů, jež zavítají na letošní ročník mezinárodní turnaje v srdci našeho hlavního města, nese název StudioBudza – a kdo navštívil loňský bitvy u Rudolfina, jistě si tenhle stříbrnej celek vybaví. Přijede si i letos tahle nabušená mašina pro cenný kovy i parádní prize money?

foto [20]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Sokolíci (ČR)

Sokolíci po triumfu v letošním pohárovým finále. 09.07. 15:01:44 Vítězství ve finále Českého streetballového poháru 2019 katapultovalo staré známé Sokolíky znovu na prestižní mezinárodní turnaj na Václavské náměstí. Loni u Rudolfina udělali kluci díru do světa, když skončili na třetí příčce. Povede se jim letos tenhle megaúspěch zopakovat i v obměněné sestavě?

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS