Rozhovor s trojkovým fantomem z Folimanky

J-Dedek: Kvalita turnaje je opravdu luxusní!

Jirka Dedek po triumfu s moderátorem Mc Kajakem. 30.07. 12:02:19 Trojkařská soutěž 3pt Shootout for Europe byla na Prague International Streetball Cupu 2019 hodně kvalitně obsazená a jako vítěz z ní vyšel Jirka Dedek z týmu Basket-obchod.cz. Co na svůj triumf a formu říkal? Jak se mu turnaj z různejch pohledů zamlouval a čeho by chtěl v basketu 3x3 dosáhnout?

foto [3]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Bitvy na Folimance pohledem fotoreportéra vol. 2

Korunovace vítězů Inanomo Moscow (Rusko). 21.07. 16:11:26 Druhá velká galerka z bitev na Folimance, kde se v sobotu 13. července kvůli nepřízni počasí musel odehrát Prague International Streetball Cup 2019, právě letííí do éteru. Mrkni na to, jak jsme si tenhle sobotní den společně užili plnejma douškama!

foto [122]| komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově 2019

Videopohled pod pokličku druhý pohárový kvalifikační zastávky

20.07. 09:58:08 V pátek 25. května letošního roku se v Novém Bydžově uskutečnilo po Labském streetballovém poháru v Děčíně druhý pohárový klání, z nějž se první tři týmy na pásce v jednotlivejch kategoriích mohly kvalifikovat do VELKÝHO celostátního finále. Jak tenhle turnaj probíhal v krytý i venkovní části areálu Sportringu a jak si ho balleři i ballerky užívali?

komentáře | číst více

Echo z lůna Prague International Streetball Cupu 2019

M-Křemen o náročnosti turnaje, zraněních či specifikách basketu 3x3

Michal leží na palubovce po jednom ze soubojů. 15.07. 15:53:16 První sezonu působí v týmu Humpolec Bernard bejvalej top ligovej křídelník s přesnou muškou Michal Křemen. Na letošním ročníku prestižního mezinárodního turnaje se mu s jeho družinou povedlo vybojovat druhou příčku. V interview popsal, jaký trable jeho tým v průběhu potkaly, proč byl ruskej soupeř dvakrát nad jejich síly, o kvalitě samotnýho turnaje i náročnosti a specifikách trojkovýho basketu.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Nálož fotek z Folimanky No.1

Radující se Sasha Kobets z týmu Novomoskovsk. 15.07. 15:09:26 V sobotu 13. července 2019 jsme to opět na plný pecky rozjeli na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji, jenž se kvůli nepřízni počasí prvně v sedmnáctiletý historii odehrál v hale. Z tentokrát tedy outdoorovýho turnaje tady pro Tebe máme první větší galerku (úvodní várku záběrů jsme do éteru hodili hned po turnaji...).

foto [54]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Zlatej streetballovej grál letos putuje do Ruska!

14.07. 00:55:07 Sobota 13. července 2019 přinesla třešničku na (streetballovým) dortu v podobě prestižního mezinárodního turnaje Prague International Streetball Cupu. Jak si vedly top český týmy v konfrontaci s nabitou konkurencí týmů zpoza hranic? Kterej celek si vybojoval kromě tučnejch prize money i postup na challenger a kdo ovládl dovednostní soutěže ve smečích a trojkách?

foto [22]| komentáře | číst více

Streetball mania ve vysílání ČT Sport

Interview s prezidentem České streetballové federace

Setkání aktérů interview při finále na "Čerňáku". 11.07. 19:34:47 Ve čtvrtek 11. července 2019 vystoupil ve Sportovních zprávách na stanici ČT Sport prezident České streetballové federace Ing. Igor Bayer. O čem v obsáhlém rozhovoru s moderátorem Jakubem Bažantem hovořil a co o vývoji a budoucnosti streetballu/basketu 3x3 prozradil a jaké vyhlídky nastínil?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Humpolec Bernard (ČR)

Humpolec po triumfu na turnaji u Rudolfina. 11.07. 17:47:55 Jak jsme avizovali již před startem turnaje, osm zahraničních a tři český týmy na Prague International Streetball Cupu letos opět doplní jedna ekipa, jež obdržela od prezidenta České streetballové federace Ing. Igora Bayera divokou kartu. A podruhý za sebou ji zvedl nejlepší českej mančaft v trojkovým basketu Humpolec Bernard!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Votroci (ČR)

Votroci slaví druhý místo v pohárovým finále 2019. aktualizováno11.07. 11:47:25 Posledním tuzemským zástupcem, jenž si účast na nejstarším evropském mezinárodním streetballovém turnaji vybojoval ve finále Českého streetballového poháru a jehož si nyní představíme, nese název Votroci.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Kfuk-Kfum Huddinge Basketball (Švédsko)

11.07. 10:59:05 Skandinávský poloostrov bude mít na letošním ročníku turnaje taky svoje zastoupení! Ze Švédska k nám zavítá tým Kfuk-Kfum Huddinge Basketball, jenž je díky přihlášení se last minute zatím velkou neznámou, a to ve všech možnejch ohledech.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS