Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Inanomo Moscow (Rusko)

Boris Logachev (vlevo) na jednom z turnajů. 09.07. 17:59:09 Východní Evropa bude mít na letošním ročníku turnaje svoje zastoupení zásluhou ruskýho týmu Inanomo Moscow. Pro fanoušky bude tahle ekipa velkou neznámou, protože devátá nejlidnatější země světa neměla několik let na Václaváku svoje týmový zastoupení.

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... StudioBudza (Polsko)

Marcin Zarzeczny při loňským ročníku turnaje. 09.07. 16:28:35 Prvním z polskejch týmů, jež zavítají na letošní ročník mezinárodní turnaje v srdci našeho hlavního města, nese název StudioBudza – a kdo navštívil loňský bitvy u Rudolfina, jistě si tenhle stříbrnej celek vybaví. Přijede si i letos tahle nabušená mašina pro cenný kovy i parádní prize money?

foto [20]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Sokolíci (ČR)

Sokolíci po triumfu v letošním pohárovým finále. 09.07. 15:01:44 Vítězství ve finále Českého streetballového poháru 2019 katapultovalo staré známé Sokolíky znovu na prestižní mezinárodní turnaj na Václavské náměstí. Loni u Rudolfina udělali kluci díru do světa, když skončili na třetí příčce. Povede se jim letos tenhle megaúspěch zopakovat i v obměněné sestavě?

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... BALL OUT!! (Dánsko)

Kapitán týmu Levi Levine pálí při loňským ročníku. 09.07. 13:45:27 Druhej rok po sobě přivítáme na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji tým z Dánska. Loni zanechali borci z týhle země na turnaji velmi zajímavou stopu – a za zmínku rozhodně stojí, že hned tři balleři z loňskýho celku Slamdunk Network dorazí i letos!

foto [17]| komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Video z „Čerňáku“ si k Tobě již klestí cestu!

09.07. 12:07:03 Neděle 16. června 2019 byla magickým dnem pro všechny ballery a ballerky, jelikož na střeše parkoviště Centra Černý Most se v tento den uskutečnilo VELKÝ finále devatenáctýho ročníku Českého streetballového poháru. A bylo to opravdu vydařený streetballový odpoledne se vším všudy!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... AEKK (Litva)

Tým AEKK po jednom z turnajů. 06.07. 14:46:35 Letos se na mezinárodním turnaji můžeme těšit na tým z největší a nejjižnější ze tří pobaltských zemí, AEEK z Litvy. Jste taky napnutí, jak se těmhle borcům v Praze povede a jestli půjde o turnajovou štiku, která zahýbe kartami a zabojuje o stupně vítězů?

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Meferes Prievidza (Slovensko)

Jan Stehlík. 06.07. 11:32:03 Jedním ze spolufavoritů letošního ročníku mezinárodního turnaje v srdci hlavního města bude česko-slovenskej mix Meferes Prievidza, kterej je nakombinovanej z jedněch z nejlepších, ne-li úplně nejlepších hráčů trojkovýho basketu obou sousedních zemí!

foto [4]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Profi Amatéři (ČR)

06.07. 10:30:28 Prvním týmem, jenž si představíme jakožto účastníka letošního ročníku prestižního mezinárodního turnaje na Václavském náměstí, je z východu Čech a říká si Profi Amatéři. Kdo tenhle celek tvoří, jak se na turnaj probojoval a co považuje za svůj dosud největší úspěch?

komentáře | číst více

Slam Dunk Battle for Europe 2019

Dan Zach vs. Jakub Heyer. Vyzve tuhle dvojici ještě někdo další?

Dan Zach smečuje na loňském ročníku turnaje. 06.07. 09:33:21 Smečařská soutěž na Prague International Streetball Cupu bude letos znovu ozdobou celýho turnaje. Už teď je jistý, že českýho multišampiona a obhájce vítězství Dana Zacha vyzve top dunker z Polska Jakub Heyer. Tak co, borci, najde se mezi Váma ještě někdo další, kdo tomuhle tandemu i celýmu Václaváku ukáže rozpumpovanou show?

komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Další vlna fotek z finále se valí do éteru!

26.06. 17:08:25 V neděli 16. června 2019 jsme si společně užili parádní vyvrcholení devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru na střeše parkoviště Centra Černý Most. Co všechno se v tenhle nabitej den událo, jaká milá návštěva k nám na střechu „Čerňáku“ dorazila a co celej turnaj okořenilo? Mrkni, jak finále zachytil náš fotograf - a odpovědi na tyto otázky budou záhy rozluštěny...

foto [76]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS