Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... BALL OUT!! (Dánsko)

Kapitán týmu Levi Levine pálí při loňským ročníku. 09.07. 13:45:27 Druhej rok po sobě přivítáme na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji tým z Dánska. Loni zanechali borci z týhle země na turnaji velmi zajímavou stopu – a za zmínku rozhodně stojí, že hned tři balleři z loňskýho celku Slamdunk Network dorazí i letos!

foto [17]| komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Video z „Čerňáku“ si k Tobě již klestí cestu!

09.07. 12:07:03 Neděle 16. června 2019 byla magickým dnem pro všechny ballery a ballerky, jelikož na střeše parkoviště Centra Černý Most se v tento den uskutečnilo VELKÝ finále devatenáctýho ročníku Českého streetballového poháru. A bylo to opravdu vydařený streetballový odpoledne se vším všudy!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... AEKK (Litva)

Tým AEKK po jednom z turnajů. 06.07. 14:46:35 Letos se na mezinárodním turnaji můžeme těšit na tým z největší a nejjižnější ze tří pobaltských zemí, AEEK z Litvy. Jste taky napnutí, jak se těmhle borcům v Praze povede a jestli půjde o turnajovou štiku, která zahýbe kartami a zabojuje o stupně vítězů?

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Meferes Prievidza (Slovensko)

Jan Stehlík. 06.07. 11:32:03 Jedním ze spolufavoritů letošního ročníku mezinárodního turnaje v srdci hlavního města bude česko-slovenskej mix Meferes Prievidza, kterej je nakombinovanej z jedněch z nejlepších, ne-li úplně nejlepších hráčů trojkovýho basketu obou sousedních zemí!

foto [4]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Profi Amatéři (ČR)

06.07. 10:30:28 Prvním týmem, jenž si představíme jakožto účastníka letošního ročníku prestižního mezinárodního turnaje na Václavském náměstí, je z východu Čech a říká si Profi Amatéři. Kdo tenhle celek tvoří, jak se na turnaj probojoval a co považuje za svůj dosud největší úspěch?

komentáře | číst více

Slam Dunk Battle for Europe 2019

Dan Zach vs. Jakub Heyer. Vyzve tuhle dvojici ještě někdo další?

Dan Zach smečuje na loňském ročníku turnaje. 06.07. 09:33:21 Smečařská soutěž na Prague International Streetball Cupu bude letos znovu ozdobou celýho turnaje. Už teď je jistý, že českýho multišampiona a obhájce vítězství Dana Zacha vyzve top dunker z Polska Jakub Heyer. Tak co, borci, najde se mezi Váma ještě někdo další, kdo tomuhle tandemu i celýmu Václaváku ukáže rozpumpovanou show?

komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Další vlna fotek z finále se valí do éteru!

26.06. 17:08:25 V neděli 16. června 2019 jsme si společně užili parádní vyvrcholení devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru na střeše parkoviště Centra Černý Most. Co všechno se v tenhle nabitej den událo, jaká milá návštěva k nám na střechu „Čerňáku“ dorazila a co celej turnaj okořenilo? Mrkni, jak finále zachytil náš fotograf - a odpovědi na tyto otázky budou záhy rozluštěny...

foto [76]| komentáře | číst více

Midgets a Béčkový porno opanovaly finálový turnaj Pražské streetballové ligy

Pražská streetbalová liga zná své mistry

23.06. 19:50:55 15. ročníku Pražské streetballové ligy se zúčastnilo 17 mužských týmů rozdělených do dvou skupin a 9 týmů žen. Do finálového turnaje Pražské streetballové ligy se kvalifikovaly 4 nejlepší týmy z každé skupiny mužů, mezi ženami pak 6 nejlepších týmů.

foto [61]| komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

Jak fotoreportér zachytil závěrečný kvalifikační kolo v Praze?

23.06. 16:14:48 15. červen 2019 – střecha parkoviště Centra Černý Most = pravidelně se konající turnaj Streetball manie v tomhle období. Z pražskýho kvalifikačního kola měly týmy ve všech kategoriích last minute šanci vybojovat si postup do VELKÝHO finále, který se na totožným místě konalo pouze o den později.

foto [106]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Mezinárodní turnaj se po roce opět vrací na Václavák!

23.06. 14:34:10 Loňský ročník nejstaršího evropského mezinárodního streetballového turnaje se poprvé v historii přesouval z důvodu stavebních prací z Václavského náměstí – Můstek na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem. Letos se ovšem vracíme zpět na naše tradiční a oblíbený místo!

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS