Life tastes great aneb KFC partnerem 3pt Shoot Out

18.06. 08:39:59 Výtečné obalované kuřecí kousky od Colonela Harlanda Sanderse zná snad každý. KFC (Kentucky Fried Chicken), restaurace, kterých je po České republice bezmála padesát, se stalo partnerem České streetballové federace.

komentáře | číst více

3. lokální kolo Český pohár ve streetballu Praha + celostátní finále

Ukaž co umíš v Letňanech!

15.06. 22:51:18 Chceme Ti jen mimochodem připomenout, že deadline pro podávání přihlášek na Český pohár ve streetballu Praha je již zítra (ve čtvrtek 16.6.2011) do půlnoci, takže regni svůj tým právě teď!

komentáře | číst více

3. lokální kolo Českého poháru ve streetballu Praha + celostátní finále

Streetballová třešnička na dortu ozdobí Letňany - DEADLINE PŘIHLÁŠEK JEN DO ČTVRTKA 16.6.!

aktualizováno15.06. 00:22:18 Nechte se zlákat jedinečnou atmosférou populární série turnajů pořádaných Českou streetballovou federací, jehož poslední lokální kolo se odehraje v Praze na parkovišti u OC Letňany. Zde máte možnost v sobotu 18. června 2011 poměřit síly s těmi nejlepšími a to hned v několika kategoriích. Trénujte již nyní!

komentáře | číst více

www.streetball-mania.cz

Prezentuj svůj turnaj na webu Streetball mania

14.06. 08:17:58 My máme další z našich turnajů už tenhle víkend. A Ty ho máš kdy? Organizuješ-li nebo se spolupodílíš na přípravě nějaké streetballové události, my Ti rádi pomůžeme s tím, aby se o Tvém turnaji vědělo.

komentáře | číst více

1st World Children´s Games 2011, Ankara

Turecká zkušená se nevyvedla. Proti „nukleárním“ monstrům nebylo divu

12.06. 22:59:05 O turecké streetballové misi jsme Vás před časem již sice informovali, ale na vědomí chceme dát, že o této světové události psala i seriózní média jako iDNES.cz, zpravodajská jednička na českém internetu.

komentáře | číst více

Streetball mania movie

Levell Sanders a Jakub Houška v novém videu by Str

10.06. 12:17:13 Hymnu už máme, ale máme i nové video! Jakub Houška, kapitán "mattonkového" týmu BK Děčín, a jeho spoluhráč Ell Sanders se cestou na trénink zastavili na kus řeči a při té příležitosti zazářili v novém spotu by Streetball mania. Poznáváš se v záběrech i Ty? Tenhle spot běží i na TV Óčko, která je naším mediálním partnerem...

komentáře | číst více

Český pohár ve streetballu Ostrava 2011

Ostrava se ruší...

06.06. 23:42:30 2. kolo Českého poháru ve streetballu, které se mělo uskutečnit tento víkend 12. června 2011, je bohužel zrušeno...

komentáře [1]| číst více

1. kolo Českého poháru ve streetballu Karlovy Vary

Skvadra Usupátors zazářila u Thermalu

06.06. 00:19:38 Ačkoliv počet přihlášených týmů po uzávěrce naznačoval, že se hráči rozhodně v improvizované karlovarské šatně tlačit nebudou, u karlovarského hotelu Thermal se schylovalo k pohodovému "rodinnému" turnájku...

foto [21]| komentáře [1]| číst více

Den dětí se streetballem

Dětem tentokrát nebylo dopřáno radosti ze hry

01.06. 23:00:48 Vážení příznivci streetballu a sportu vůbec, musíme Vám bohužel oznámit, že plánovaný 7. ročník turnaje Den dětí se streetballem 1.6. se letos konat nebude. Do poslední chvíle jsme se snažili situaci řešit, bohužel bezvýsledně. Dostali jsme od paní Polverini (radní pro školy a školství) odpověď, že akce nebude mít na technické zajištění po mnoha letech podporu MČ Praha 1.

komentáře | číst více

Streetball a olympijské hry

Diskuze o streetu a repre? Time out!

01.06. 22:50:17 1. kolo Českého poháru ve streetballu v Děčíně proniklo i do pořadu Time out a podnítilo tak diskuzi na téma streetball a olympijské hry.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS