Streetball Europe 2010 - Kosovo/Prishtina

Den první - Czech Streetball Team na Balkane

20.08. 22:42:14 Nevíte, co s načatým pátečním večerem? Tak s námi pojeďte dejchat ulice Pristiny v Kosovu...

foto [24]| komentáře [1]| číst více

Streetball Europe 21, 22 August 2010 - Prishtina, Republic of Kosovo

Usuři s Al Caponem zase jedou dobývat Evropu

19.08. 23:32:13 Zítra v 11:35 se letadlo přepravující českou streetballovou výpravu odpíchne od země a vykopne Usurpátors High Five alias Českou republiku na letišti ve Skopje. Do Prištiny to je pak jenom kousek... A právě v hlavním městě Kosova se pak koná další ze sérky evropských turnajů. Pro kosovské organizátory to bude první mezinárodní premiéra. Jak se s tím pochlapí? A co naši kluci - uspějí? Každopádně jim držte palce a checkujte náš web, kde vám přineseme nejaktuálnější informace live...

komentáře | číst více

připojena fotogalerie z letošního

Highland Park Streetball 2010 je za námi

Forďácký Střely obhájily titul z loňského roku aktualizováno08.08. 17:52:45 Letošní ročník Highland Park Streetballu proběhl v sobotu na Vysočině. Dosti zásadním způsobem ho ovlivnilo počasí. V sobotu dopoledne tak měnili účastníci turnaje narychlo venkovní boty za ty do haly a na GPS přenastavovali cílové místo konání turnaje. "Indoorový jam" nakonec hostila basketbalová hala u 2. ZŠ, domácí palubovka velké části účastníků turnaje. Na průběh turnaje ani na jeho atmosféru neměla změna místa žádný vliv, snad i naopak. Při sobotním streetbalovém maratonu se v Žďáře opět bavili hráči, diváci i organizátoři turnaje a půl deváté byly konečně vyhlášení letošní vítězové v jednotlivých kategoriích.

foto [41]| komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 - jak se bojovalo o medaile

Kompletní český tým pro Moscow Open 2010 06.08. 11:26:55 Finálový den na Moscow Open 2010 přinesl několik překvapení, i když titul mistrů světa nakonec získal domácí tým Ruska. Fanoušky streetballu z Čech určitě kromě výsledků turnaje samotného zajímá výkon posledního českého zástupce, který musel na svoji soutěž čekat až do sobotního podvečera. Al Capone svoji smečařskou premiéru na světové úrovni zvládl a zastavil se až ve finále těsně pod pomyslnými stupni vítězů….

foto [13]| komentáře [2]| číst více

Finálové boje s velkým překvapením

Moscow Open 2010 - den 4 a 5

Vítězný tým Ruska po převzetí medailí 02.08. 11:42:36 Jak dopadlo letošní Mistrovství světa v Moskvě? Které tři týmy vybojovaly medaily a prize money? A co Al Capone - uspěl ve finále Slam Dunku? Odpovědi na tyto otázky i další podrobnosti z moskevského finále pro Vás připravujeme spolu se závěrečnou fotogalerií z posledních dvou dnů... a nevynecháme ani afterparty.

foto [22]| komentáře [2]| číst více

HIGHLAND PARK STREETBALL

Co potřebujete vědět, aby jste mohli uspět

Letošní Slam Dunk bude v ZR i s AL CAPONEM 02.08. 10:32:33 Letošní Highland Park Streetball se blíží, a tak přinášíme druhý balík důležitých informací pro všechny hráče, hráčky, smečaře, střelce, fanoušky a všechny, co se chystají v sobotu na Bouchalky. Oproti loňskému ročníku totiž přibylo několik novinek, a tak pozorně čtěte, co se pro Vás chystá. Jak se přihlásit? Jaké změny pravidel se objeví při letošním turnaji? Jak s ubytováním, pokud jedete z daleka? A k tomu jedna horká novinka - který další český top tým kromě Xstream Ballers se do Žďáru chystá????

komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 - den 3 - part 2

Usurpátors High Five v osmifinále hráli na tři utkání

31.07. 04:20:06 Druhý hrací den turnaje byl ve znamení osmifinálového kola vyřazovacích bojů. Střetnutí jednotlivých týmů na dvě vítězná utkání z větší poloviny rozhodovaly až třetí zápasy. Bylo tomu tak i v případě Usurpátors High Five, kteří museli proti slovenskému Letnému Vánku hrát třetí rozhodující utkání. První utkání vyšlo lépe Slovákům, v druhém roztočili Usuři velký kolotoč a až dvě trojky v posledních vteřinách upravovaly skóre z pohledu Letného Vánku. Poslední rozhodující utkání...

foto [24]| komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 – den 3 – part 1

Slavnostní zahájení a pak taky kdo s kým

30.07. 10:55:02 I přes to, že Moscow Open 2010 se rozjelo na plné obrátky už včera utkáními v kvalifikačních skupinách, slavnostní zahájení proběhlo až dnes. Celý turnaj se navíc přesunul ze sportovního areálu „pod mostem“ přímo k centrálním stadionu v Luzhnikách (viz fotogalerie), kde se bude hrát v dalších dvou dnech. Ještě před ním se ve warm upu Slam Dunk Contestu ukázal na centr kurtu Al Capone a pak už na plochu moskevské arény nastoupily všechny týmy letošního ročníku. Mezi tím organizátoři zveřejnili osmifinálové dvojice a našemu týmu tak definitivně potvrdili domněnky ze včerejšího večera…

foto [20]| komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 - Den 2

Kvalifikační skupiny a odraz ode dna

30.07. 07:12:03 Teploty 38° C, doporučení obyvatelům Moskvy nevycházet kvůli vysokým hodnotám měřeného smogu – takové byly zprávy v Českých médiích. To ovšem na Luzhnikách nikdo nevěděl, a tak si Usurpátors High Five a další týmy hrající na Moscow Open 2010 střihly hned 5 zápasů v kvalifikačních skupinách. A aby toho nebylo málo, tak ve sport parku „pod Mostem“ = pod čtyřproudým vnějším silničním okruhem. Slušná paráda sama o sobě. Usurům toho asi bylo málo, a takvšech pět utkání, který hráli, skončilo maximálním rozdílem jednoho bodu (vlastně až na utkání se Slovenskem)…. Ale pojďme popořadě.

foto [23]| komentáře [4]| číst více

Moscow Open 2010 – Den 1

Místo činu a trocha turistiky

29.07. 07:24:57 Ve středu se česká streetbalová reprezentace vydala na cestu do Moskvy. Letos podruhé bude tým z České republiky bojovat na turnaji Moscow Open. Ten je považován za mistrovství světa ve streetballu. Celkem 16 streetballových reprezentací z Evropy a USA vyslalo svoje týmy na letošní ročník. Českou republiku budou stejně jako loni reprezentovat Usurpátors High 5. Jaká byla cesta do olympijské vesnice Luzhniki, kde se turnaj koná? Jak využili zástupci ČSF volný večer před samotným turnajem? Jakým systémem se turnaj hraje a co čeká Usurpátors High 5 v průběhu následujících 3 dnů...???

foto [14]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS