Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

Chcete víc? ČSF má přídavek ve formě fotek...

09.07. 08:40:32 Fotograf Kuba Nedbal a další se fakt vyznamenali, a proto se s Vámi dělíme o další várku fotek z víkendového Prague International Streetball Cup 2010. Ať si Vaše oko užije, co to dá...:)

foto [36]| komentáře | číst více

Rozhovor s nejlépe umístěným českým týmem na Prague International Streetball Cup 2010

"Splinili jsme si svůj velký sen!", říká Martin Jakeš za tým UsurpatorS High 5

07.07. 23:14:57 Mišák (Radek Miška), Kubik (Kuba Hnátek), Váca (Michal Vacek) a Jaky (Martin Jakeš) sice nevezou domů pohár pro vítěze jako loni, ale jak už jsme jednou psali, není všechno zlato, co se třpytí. Jako nejlépe umístěný český tým na tomto prestižním turnaji dostali kluci dárek, pro který jejich streetballová srdce tloukla nejvíce - možnost reprezentovat Českou republiku na turnajích v Římě a Moskvě.

komentáře [2]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

PIS 2010 s happy endem pro ruský tým Magazin Streetball

aktualizováno05.07. 22:42:35 Ač se rtuť teploměru o víkendu vyhoupla nad třicet stupňů, Václavské náměstí rozhodně žádné lážo plážo nezažilo. Tři kurty, sedm národů a šestnáct týmů, to byla vizitka letošního Pražského mezinárodního streetballového poháru. Jak dopadl tenhle prázdninový sportovní dýchánek?

foto [38]| komentáře [3]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

PIS 2010: Výsledky prvního hracího dne

03.07. 20:36:08 Postupující a "nepostupující" týmy a jednotliví postupující z individuálních soutěží zde...

komentáře | číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

Soupisky českých týmů - jedna lepší než druhá...

01.07. 18:13:38 Nezadržitelně se nám to blíží a někteří hráči již nemohou dospat. Je tomu vážně tak! Hodně kluků to teď bere seriózně a přípravy na tento víkend vrcholí. Pojďme se společně podívat, komu budeme fandit v bojích se zahraniční elitou, a představme si české týmy...

komentáře [2]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár

PIS 2010 - mezinárodní událost sezóny

aktualizováno28.06. 23:22:35 Konečně je tady akce, na kterou se všichni opět po roce nesmírně těšíme. Akce s mezinárodní příchutí. Pražský mezinárodní streetballový pohár nebo Prague International Streetball Cup, chcete-li. Ať už tak nebo tak, víkend 3. - 4. července 2010 je zasvěcen jen a pouze této streetballové záležitosti a "Václavák" je jejím hrdým nositelem.

komentáře [3]| číst více

Slam Dunk Contest Chodov 2010

Mistrovství ČR ve smečování je za námi... + FOTOGALERIE

27.06. 07:20:52 Včera, v sobotu 26. 6., proběhl další ročník tradičního Slam Dunk Contestu na střeše Obchodního Centra Chodov. Trochu nám foukalo, ale taková drobnost nemohla pokazit parádní show, kterou si pro Vás připravilo celkem 9 borců z ČR a Slovenska. Finále nakonec ovládli vítězové jednotlivých kol Českého poháru a potvrdili tak názory, že jednotlivé turnaje ČP stejně jako doprovodné individuální soutěže v nich patří ke špičce českého streetballu.

foto [21]| komentáře [4]| číst více

Videa z ČP a z finále PSL 2010

Předkrm před sobotním Slam Dunk Contestem 2010

Tři nejlepší týmy z děčínského kola ČP ve streetballu 25.06. 17:13:35 Ještě před tím, než proběhne show time na střeše Obchodního Centra Chodov v podobě Slam Dunk Contestu, jsme pro Vás připravili menší předkrm. Jsou jím videa z letošních turnajů Českého poháru ve streetballu stejně jako videa z finálového dne Pražské streetballové ligy 2010. Bavte se tedy nejen u těchto videí, ale nezapomeňte dorazit v sobotu na střechu Centra Chodov...

komentáře | číst více

Ulice vs. palubovka... a taky jedna divoká karta pro kohokoliv

Slam Dunk Contest 2010 - tradičně na střeše OC Chodov

22.06. 22:54:51 Na Slam Dunk Contest zbývá poslední divoká karta. Ti, co si svoji kartu pro start ve Slam Dunk Contestu vybojovali v jednotlivých kolech Českého poháru, už svoji účast definitivně potvrdili. Ti, které ČSF na Contestu chtěla vidět, pozvání přijali a zbývá tak devátá - divoká karta - pro někoho, kdo si (hodně) věří... Vítěze z jednotlivých kol ČP, stejně jako pozvané smečaře můžete vidět a podpořit v akci v sobotu 26. 6. od 14:00 hod na střeše OC Chodov...

foto [9]| komentáře [3]| číst více

www.streetball-mania.cz

Novinka v repertoáru webu SBM - přidej si svůj turnaj!

22.06. 22:35:58 Přicházíme s další novinkou na webu Streetball manie. Ať už jsi hrdým organizátorem svého vlastního streetballového turnaje, nebo o nějakém víš a chceš se podělit s ostatními, máš jedinečnou možnost prezentace.

komentáře [1]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS