Slam Dunk Battle for Europe 2019

Dan Zach vs. Jakub Heyer. Vyzve tuhle dvojici ještě někdo další?

Dan Zach smečuje na loňském ročníku turnaje. 06.07. 09:33:21 Smečařská soutěž na Prague International Streetball Cupu bude letos znovu ozdobou celýho turnaje. Už teď je jistý, že českýho multišampiona a obhájce vítězství Dana Zacha vyzve top dunker z Polska Jakub Heyer. Tak co, borci, najde se mezi Váma ještě někdo další, kdo tomuhle tandemu i celýmu Václaváku ukáže rozpumpovanou show?

komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Další vlna fotek z finále se valí do éteru!

26.06. 17:08:25 V neděli 16. června 2019 jsme si společně užili parádní vyvrcholení devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru na střeše parkoviště Centra Černý Most. Co všechno se v tenhle nabitej den událo, jaká milá návštěva k nám na střechu „Čerňáku“ dorazila a co celej turnaj okořenilo? Mrkni, jak finále zachytil náš fotograf - a odpovědi na tyto otázky budou záhy rozluštěny...

foto [76]| komentáře | číst více

Midgets a Béčkový porno opanovaly finálový turnaj Pražské streetballové ligy

Pražská streetbalová liga zná své mistry

23.06. 19:50:55 15. ročníku Pražské streetballové ligy se zúčastnilo 17 mužských týmů rozdělených do dvou skupin a 9 týmů žen. Do finálového turnaje Pražské streetballové ligy se kvalifikovaly 4 nejlepší týmy z každé skupiny mužů, mezi ženami pak 6 nejlepších týmů.

foto [61]| komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

Jak fotoreportér zachytil závěrečný kvalifikační kolo v Praze?

23.06. 16:14:48 15. červen 2019 – střecha parkoviště Centra Černý Most = pravidelně se konající turnaj Streetball manie v tomhle období. Z pražskýho kvalifikačního kola měly týmy ve všech kategoriích last minute šanci vybojovat si postup do VELKÝHO finále, který se na totožným místě konalo pouze o den později.

foto [106]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2019

Mezinárodní turnaj se po roce opět vrací na Václavák!

23.06. 14:34:10 Loňský ročník nejstaršího evropského mezinárodního streetballového turnaje se poprvé v historii přesouval z důvodu stavebních prací z Václavského náměstí – Můstek na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem. Letos se ovšem vracíme zpět na naše tradiční a oblíbený místo!

komentáře | číst více

Streetball mania pronikla už i do knihy

Linka č. 141 Černý Most referuje i o našich turnajích!

23.06. 12:15:52 Na přelomu loňského a letošního roku spatřila světlo světa interesantní kniha nesoucí název Linka č. 141 Černý Most s podtitulem Sídliště, které se stalo legendou. Knihu napsala trojice usedlíků z pražského Černého Mostu. A Streetball mania v ní jako součást historie této městské části též figuruje!

komentáře | číst více

24.=25.-1=2019 aneb highlight z Děčína pouštíme do světa

Jak probíhaly přípravy na čtvrtstoletí turnaje v Mekce streetballu?

Arek při jedný ze svých úžasných smečí! 23.06. 11:30:34 Sobota 18. května 2019 patřila v Děčíně u Atlantiku pod městskou knihovnou 24. ročníku legendárního Labského streetballového poháru. Letos jsme to na severu Čech opět rozjeli s velkou pompou a ozdobou turnaje byla smečařská soutěž, jíž opanoval „leteckej dispečer“ z Polska Arek „Aro“ Przybylski.

komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Kdo letos usedl na streetballovej trůn a stal se českým mistrem?

Dan Zach dunkuje na VELKÝM finále! 16.06. 22:58:31 Zazvonil zvonec a devatenátýmu ročníku Českého streetballového poháru je konec. Na střeše parkoviště Centra Černý Most vyvrcholil v neděli 16. června 2019 další pohárovej ročník, jenž přinesl rozuzlení těch nejúspěšnějších z celý sezony. Ale pozor, turnaje Streetball manie pokračují i dál!

foto [27]| komentáře | číst více

Výsledky pražského kola Českého streetballového poháru 2019

Poslední kolo kvaldy odtajnilo postupující do finále!

15.06. 20:39:47 V sobotu 15. června 2019 se v Praze na střeše parkoviště Centra Černý Most odehrálo pražské kolo devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru. Po Labském poháru a turnaji v Novém Bydžově se jednalo o třetí a zároveň poslední možnost vybojovat si účast ve VELKÝM celostátním finále, který se na totožným místě uskuteční již zítra!

foto [28]| komentáře | číst více

Odpalujeme bombu VELKÝHO finále 2019

Soutěž, autogramiáda a zábava se Zlatým podrazem!

Protagonisté filmu Zlatý podraz aktualizováno13.06. 16:32:55 Zlatý podraz je film o lásce, přátelství a naději. Ale hlavně – jedná se o film z basketbalového prostředí, nám všem velmi dobře známému. Jsme nesmírně rádi, že jsme se s tvůrci a aktéry filmu domluvili a společně se uvidíme již v neděli při celostátním finále. Na koho se můžeš těšit, o jaké filmové ceny se bude hrát a jaké další perly jsme si přichystali?

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS