Finále Českého streetballového poháru 2018

VELKÝ finále určilo nový šampiony a šampionky ČR!

Emoce při letošním finále doslova cákaly! 10.06. 22:46:37 Borci a borkyně, dneska jsme právě završili a zároveň oslavili VELKÝM finálovým dnem Českého streetballového poháru jeho plnoletost! Neděle 10. června 2018 se do dějin jistojistě zapíše zlatým písmem, protože na střeše „Čerňáku“ jste to rozbalili neskutečným způsobem! A kdo že si to odnesl titul mistra České republiky pro letošní rok?

foto [27]| komentáře | číst více

Výsledky pražského kola Českého streetballového poháru 2018

Kdo se z posledního kola kvalifikace probojoval do VELKÝHO finále?

Jeden ze zápasů pražského kola Českého poháru ´18. 09.06. 19:21:13 Sobota 9. června 2018 patřila na střeše parkoviště Centra Černý Most pražskému kolu osmnáctýho ročníku Českého streetballového poháru. Šlo zároveň o poslední možnost probojovat se do finále, který se na stejným místě odehraje už zítra! Na pražském kole se letos střetlo celkem 50 týmů.

foto [33]| komentáře | číst více

Pražské kolo + finále Českého streetballového poháru 2018

První tři týmy z finále se probojují na mezinárodní turnaj!

Boje ve finále Českého streetballového poháru 2017 05.06. 19:44:00 Nedělní VELKÝ finále Českého streetballového poháru 2018 katapultuje tři nejúspěšnější týmy z mužský kategorie na Prague International Streetball Cup, nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj, jenž se bude hrát o víkendu 14. a 15. července.

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově 2018

Kdo uspěl na druhé kvalifikační zastávce a může se těšit na finále?

Hromadná fotka před startem turnaje v Bydžově. 05.06. 10:16:45 Sobota 26. května 2018 patřila v Novém Bydžově čtrnáctýmu ročníku tradičního streetballovýho turnaje, kterej byl letos potřetí v řadě součástí Českého streetballového poháru. Na východě Čech to zase neskutečně žilo a ballerů i ballerek se stejně jako v Děčíně na Labském streetballovém poháru sešel rekordní počet!

komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2018

Přihlášky na turnaj už brzo zavřou svoje stavidla!

Alex pálí při utkání pražského kola v roce 2017. 04.06. 13:42:13 V sobotu 9. června 2018 bude střecha parkoviště Centra Černý Most patřit pražskému kolu Českého streetballového poháru. Tato zastávka je zároveň poslední kvalifikační před VELKÝM finále, který se odehraje pouze o den později na tomtéž místě...

komentáře | číst více

Interview s trojkařskou bomberkou z Děčína

N-Badinková: Z výhry jsem hrozně šťastná. A moc se těším na finále!

Natálie pálí při svým trojkovým vítězství v Děčíně 25.05. 12:55:04 Finálový střetnutí trojek proti Matoušovi odstřílela i se zraněnou nohou, ale přesto z tohohle souboje odešla vítězně! Hned po skončení trojkobití byla plná emocí, který se v ní mísily, a to společně s nervozitou ze zřejmě prvního oficiálního interview v životě. Jak si užila samotnou soutěž i turnaj? Věří v úspěch i ve finále? A jak úspěšnou měla uplynulou sezonu pětkovýho basketu? Víc čekni na následujících řádcích...

foto [6]| komentáře | číst více

23. ročník Labského streetballového poháru v Děčíně

Show, která nebrala konce!

Kategorie mlaďasů v Děčíně byly zase nabitý! 22.05. 19:05:59 Sobota 19. května 2018 patřila v Děčíně na parkovišti pod knihovnou již třiadvacátýmu ročníku Labského streetballového poháru, nejstaršho turnaje hranýho v tuzemsku, který i letos odšpuntoval první zastávkou Český streetballový pohár. Jakou hranici se povedlo pokořit, co podtrhovalo frenetickou kulisu a čím originálním byli odměněni ti nejúspěšnější? Víc čekni na následujících řádcích...

foto [176]| komentáře [1]| číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Registrace se kvapem blíží ke svýmu konci!

Bobr - symbol turnaje v Novém Bydžově. 22.05. 17:20:19 Sobota 26. května 2018 bude v Novém Bydžově patřit již čtrnáctýmu ročníku streetballovýho turnaje, jenž je potřetí v řadě jednou z kvalifikačních zastávek Českého streetballového poháru. Jestli u tohohle topovýho turnaje a oslav „pohárový“ plnoletosti nechceš chybět, máš jednu z posledních šancí se přihlásit!

komentáře | číst více

První echo Labského streetballového poháru 2018

Lamík: Dělá mi radost spousta dětí na turnaji. I kvůli nim rád smečuju

Lamík při jedný ze smečí na Labském poháru 2018. aktualizováno20.05. 10:06:54 Dovršit vítězný hattrick, to se nepovede jen tak každýmu borci. Na Labském streetballovém poháru ovšem tohle dílo letos dokonal kultovní dunker Lamík (Vojta Inger), jenž teda v týhle dovednostní soutěži kraloval v Děčíně už potřetí v řadě. Co prohlásil o samotnejch smečích? Proč si turnaj tak moc užíval a co bylo jeho hlavním hnacím motorem? A koho vyzývá do finále?

foto [3]| komentáře | číst více

Výsledky Labského streetballového poháru 2018

Kdo si vybojoval lístek na finále a mezinárodní turnaj?

Ostrý bitvy na Labském streetballovém poháru 2018. 19.05. 22:09:07 Sobota 19. května 2018 patřila v Děčíně u Atlantiku pod knihovnou již 23. ročníku nejstaršího turnaje hranýho na území České republiky, legendárního Labského streetballového poháru. V čem byl letošní ročník tím úplně nej? Zúčastnilo se ho nejvíc týmů v historii, konkrétně 63! Je třeba dalších slov? No... ale jen pár...

foto [40]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS