Reprezentant Lukáš Kotas podpoří Slam Dunk Contest!

24.06. 23:19:37 Sobotní 2. ročník unikátní smečařské soutěže podpoří v roli porotce reprezentant České republiky a kapitán týmů USK Praha. Držme mu palce, protože jeho role v takové koncentraci nejlepších smečařů nebude určitě jednoduchá!

komentáře | číst více

Zakončení finálového turnaje PSL 2009

Pro letošek sbohem aneb Ligová zábava i mimo hřiště

22.06. 21:47:34 Závěrečná atmosféra finálového turnaje, kterou po mírně zataženém a deštivém dni (zákon schválnosti!) podpořilo slunečné počasí a "opalovačka", přímo nabádala zůstat ještě několik okamžiků na strahovském kopečku. Jak to tak bývá, z několika okamžiků se vyvrbila dlouhá chvíle a z dlouhé chvíle celkem slušně rozjetá Goodbye PSL party. Oslavili jsme první pětiletku a oslavili jsme ji majestátně. Už to není jen o samotné lize, jejíž kvalita roste rok od roku, je to také o partě skvělých lidí, kterých si vážíme. Takže Vám VŠEM patří velký dík za PSL 2009!

foto [18]| komentáře | číst více

Flyers A a Usur-pátors - mistři ligy 09

Finálový turnaj Pražské streetbalové ligy zkomplikoval déšť

21.06. 08:48:44 Do finále dospěla tuto sobotu po měsící a půl bojů Pražská streetbalová liga. V kategorii můžu i žen se utkaly ty nejlepší týmy po základní části a kvalita jednotlivých zápasů tomu odpovídala. Ve finále PSL jsme mohli vidět 12 nejlepších mužských družstev a 4 nejlepší ženská. I přes to, že většinu sobotního programu nepřííjemně poznamenal déšť, bylo se na co koukat a níkdo nedal nikomu nic zadarmo. Prestiž PSL a dobrého umístění v něm totiž roste rok od roku.

foto [129]| komentáře | číst více

Slam Dunk Contest 09

Mistrovství ČR ve smečování na Chodově

19.06. 12:40:36 Slam Dunk Contest na Chodově bude letos tím pravým finále České republiky ve smečování. Nejedná se o žádnou frázi, potkají se ti nejlepší z obou světu - ulice i basketbalových palubovek. Slam Dunk Contest na střeše obchodního centra Chodov proběhne 27.6. ve 14:00 hodin.

komentáře | číst více

And 1 team USA v červnu nepřijede

19.06. 12:36:15 Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Více v tiskové zprávě v sekci Reporty. Výherci lístku na tuto akci ale nemusí zoufat, lístky u nás máte a budou platit i v přeloženém termínu.

komentáře [1]| číst více

Nejlepší střelci a trojkaři PSL 2009

KDO MÁ NEJPŘESNĚJŠÍ MUŠKU?

17.06. 02:08:29 Tak tihle si zaslouží potlesk!!! Jednotliví vítězové individuálních dlouhodobých statistik (tučně zvýraznění), nechť se povinně dostaví na finálový turnaj - odměna Vás nemine!:)

komentáře | číst více

Finálový turnaj PSL 2009

POSTUPUJÍCÍ TÝMY

17.06. 01:36:54 Týmy, které postupují do sobotního finálového turnaje...

komentáře | číst více

Zakončení 5. ročníku PSL

FINÁLOVÝ TURNAJ PRAŽSKÉ STREETBALLOVÉ LIGY 2009

16.06. 22:44:52 Je to za námi. Základní část Pražské streetballové ligy skončila a před námi je její vyvrcholení v podobě jednodenního turnaje těch nejlepších.

komentáře [2]| číst více

Výherci v textu

ČSF vylosovala výherce lístků na And 1 team USA a Hip Hop Jam

11.06. 10:53:46 Na finálovém turnaji Českého streetballového poháru jste měli možnost soutěžit o lístky od našich partnerů. Jednalo se o lístky na And 1 team USA a festival Hip Hop Jam. Ti z vás, kteří vyplnili a odevzdali dotazník u stánku rozhodčích, by tak měli zpozornět. A vlastně nejen oni, co když ty lupeny vyhrál někdo z Vašich spoluhráčů nebo známých .... (o:

komentáře | číst více

Slam Dunk Battle na Finále ČSP

08.06. 09:24:29 Slam Dunk Battle a navíc při finálovém turnaji nemohl nabídnout špatnou podívanou. Tři letce pro Slam Dunk Contest na Chodově určily poroty v Brně, Děčíně a v sobotu v Praze. Finále tak otvíralo čtvrté dveře přímého postupu. O něj se utkali Lamík, Zavka a Tomáš Manler. První jmenovaný nakonec zaujal porotu a diváky nejvíce a bude moci obhajovat svoje první místo na Chodově i letos. Zavka je po výkonu ve finále Slam Dunk Battlu horkým kandidátem na divokou kartu. Uvidíme, kolik ligových hráčů letos přijme výzvu z ulice a přijede na Chodov ukázat svoje skills na betonu.

foto [22]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS