Echo z Ghetto Games 2016

Jaký byl turnaj ve streetové komunitě v Lotyšsku?

Narcis Tomášek (s míčem v ruce) 12.09. 11:47:38 V polovině července se děčínský tým nazývaný Krabi zúčastnil prestižního turnaje v Lotyšsku. Jak celý turnaj probíhal, jaká na něm vládla atmosféra a jaká další specifika a zajímavosti se na něm odehrály? O zákulisí turnaje i všech jeho zajímavých aspektech jsme si povídali s členem Krabů, Narcisem Tomáškem.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battle for Europe na Prague International Streetball Cupu 2016

Rozhovor s Karlisem Apsitisem

03.09. 09:40:18 Svými kousky bavil zaplněné tribuny na Václavském náměstí a zaslouženě si odnesl trofej pro nejlepšího smečaře letošního ročníku PIS Cupu! Jako bonus navíc přihodil i třetí příčku se svým týmem HDGhetto.TV/Ra Propertier, jehož byl kapitánem. Řeč je o Karlisi Apsitisovi, z jehož slov v interview vyplývá, že ze svého smečařského triumfu i turnaje samotného byl opravdu unešený a moc si ho užil!

komentáře | číst více

Streetball mania 2016 + 2017

Užívejte léta a krásných dnů!

30.08. 11:50:03 Česká streetballová federace/její projekt Streetball mania v čele s prezidentem ČSF, Ing. Igorem Bayerem, přejí Všem příjemné prožití a krásný zbytek letních dnů!

komentáře | číst více

Pražská streetballová liga 2016

Sestřih z finálového dne PSLka

25.08. 11:37:37 V pátek 17. června 2016 vyvrcholil dvanáctý ročník Pražské streetballové ligy, jenž se kvůli nepřízni počasí poprvé v historii konal v tělocvičně SK Aritma Praha. Po shrnutí finálových výsledků i dalších informací přinášíme i video z tohoto velkého dne!

foto [63]| komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battlu ve finále Českého streetballového poháru 2016

Lamík: Z výhry mám super pocit!

23.08. 10:46:31 Vystoupal až na pomyslný smečařský Olymp a stal se mistrem České republiky v této „letecké“ disciplíně. Po suverénním triumfu na Labském streetballovém poháru nejvíce bavil diváky i porotu (mimochodem, při shodném počtu bodů s Honzou Veselým se vítězem stal díky větší odezvě/aplausu publika) také na střeše Centra Černý Most a zaslouženě si odnesl cenu pro nejlepšího smečaře uplynulé sezony.

komentáře | číst více

Vítěz 3pt Shootoutu celostátního finále Českého streetballového poháru 2016

Filip-S: Z výhry mám obrovskou radost!

20.08. 13:32:12 Labský streetballový pohár a finále Českého streetballového poháru, to jsou dvě království, která mají jednoho a téže trojkařského panovníka. Stal se jím snajpr Filip Staniszewski, jenž ve finále ČSP vysázel více přesných tref než jeho protivnice Šárka Jozová.

komentáře | číst více

Vítěz Slam Dunk Battlu pražského kola Českého streetballového poháru 2016

Interview s Honzou Veselým

Honza Veselý (uprostřed), vítěz Slam Dunk Battlu 18.08. 16:11:01 Druhou z dovednostních soutěží v rámci pražského kola Českého streetballového poháru 2016 bylo klání top smečařů, z nějž jako vítěz vzešel Honza Veselý. Radost ze svého triumfu měl, ale proč nebyl se svým představením úplně spokojený? Koho považuje za svého největšího „leteckého“ soka? A kdo ho nejvíce nahecoval? Na tyto i další otázky najdeš odpovědi na následujících řádcích.

komentáře | číst více

Streetball mania podpořila další z turnajů/akcí

Olympijský streetball 3x3 v Plzni

17.08. 10:12:41 Uplynulý víkend 13. a 14. srpna 2016 patřil v Olympijském parku Plzeň streetballu, přesněji řečeno streetballu 3 na 3. Streetball mania tento turnaj významně podpořila a zápasy se hrály právě na jejích kurtech.

foto [14]| komentáře | číst více

Vítězka 3pt Shootoutu pražského kola ČSP 2016

Rozhovor s Šárkou Jozovou

15.08. 15:34:09 Dokázala zdolat oba mužské konkurenty a připsala si vítězství v prestižní trojkařské soutěži na pražském kole Českého streetballového poháru 2016. O kom že je řeč? O Šárce Jozové, která nejprve prošla eliminací, aby zásluhou osmi finálových tref do černého získala cennou trofej a prvenství pro sebe!

komentáře | číst více

Soutěž Streetball manie a Spaldingu

Rozhovor s vítězem 5. kola soutěže Ondrou Schmidtem

11.08. 18:34:53 V posledním speciálním pátém kole soutěže Streetball manie a Spaldingu o míč stejné značky, s nímž hrají i borci věhlasnou zámořskou soutěž NBA, byl počet účastníků rekordní. Ze všech správně zaslaných odpovědí se nakonec při losu usmálo štěstí na Ondru Schmidta. Jak úspěšným a častým účastníkem soutěží je? Jak často „vítězný“ míč při hraní basketu či streetu využije? Odpovědi na tyto i další otázky najdeš v následujícím interview.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Finančně podporuje

pravidla_prezentace_hl_m_prahy

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS