Výherci v textu

ČSF vylosovala výherce lístků na And 1 team USA a Hip Hop Jam

11.06. 10:53:46 Na finálovém turnaji Českého streetballového poháru jste měli možnost soutěžit o lístky od našich partnerů. Jednalo se o lístky na And 1 team USA a festival Hip Hop Jam. Ti z vás, kteří vyplnili a odevzdali dotazník u stánku rozhodčích, by tak měli zpozornět. A vlastně nejen oni, co když ty lupeny vyhrál někdo z Vašich spoluhráčů nebo známých .... (o:

komentáře | číst více

Slam Dunk Battle na Finále ČSP

08.06. 09:24:29 Slam Dunk Battle a navíc při finálovém turnaji nemohl nabídnout špatnou podívanou. Tři letce pro Slam Dunk Contest na Chodově určily poroty v Brně, Děčíně a v sobotu v Praze. Finále tak otvíralo čtvrté dveře přímého postupu. O něj se utkali Lamík, Zavka a Tomáš Manler. První jmenovaný nakonec zaujal porotu a diváky nejvíce a bude moci obhajovat svoje první místo na Chodově i letos. Zavka je po výkonu ve finále Slam Dunk Battlu horkým kandidátem na divokou kartu. Uvidíme, kolik ligových hráčů letos přijme výzvu z ulice a přijede na Chodov ukázat svoje skills na betonu.

foto [22]| komentáře | číst více

Český Streetballový Pohár má vítěze pro rok 2009

aktualizováno07.06. 22:23:18 Velmi solidně obsazené finále Českého poháru, které představilo ve třech hlavních kategoriích známé a kvalitní týmy, proběhlo v neděli u nákupního centra Černý Most. . . NOVÉ FOTOGALERIE VLOŽENY

foto [20]| komentáře [2]| číst více

světový beatbox live na finále

Jaro Cossiga na Finále Českého Streetballového poháru

06.06. 21:30:48 Beatboxový master Jaro Cossiga se předvede live při nedělním Finále Českého Streetbalového Poháru. Jaro Cossiga je zásadní osobností české beatboxové scény a zakladatel beatboxové skupiny BEATBURGER BAND, která je čerstvým držitelem titulu vícemistra světa v teamovém beatboxu, což je historický okamžik a nemá v ČR obdoby. V posledních dnech jste se mohli potkat s BBB na obrazovkách Tv Prima v pořadu Pustit Žilou a nebo na slavnostím předávání filmových cen, kde po boku Bolka a Aničky Polívkových předvedli jedno z nejlepších vystoupení.

komentáře | číst více

trochu deště hodně streetballu

Český Streetbalový pohár - Praha

06.06. 21:22:49 Poslední kvalifikační kolo Českého Streetbalového poháru proběhlo dnes (6.6.) v Praze na Černém mostě. Část turnaje sice proběhla na vodě, ale i tak se bylo na co koukat a postupový klíč určil postupující do nedělního celorepublikového finále. Kdo a jak dopadl a hlavně kdo se kvalifikoval na finále se dočtete v Reportu z turnaje...sekce report - Český streetballový pohár - Praha. Důležité pro všechny kvalifikované týmy je následující info: Prezentace na nedělní finále je v 1000 hod. Hrát se začne (když to pude dobře) v 1100 hod.

foto [8]| komentáře | číst více

Přihlášení do turnaje je úplné až po platbě startovného

Registrované, ale nepřihlášené týmy a postup do Finále

04.06. 10:15:46 Na poslední kvalifikační kolo v Praze na Černém Mostě je v tuto chvíli registrováno již 35 týmů a jejich počet stále roste. Pouze menší část z těchto 35ti týmů je ale do turnaje v tuto chvíli přihlášena. ČSF upozorňuje, že přihlášení do turnaje je definitivní ve chvíli, kdy je platba startovného připsána na účet ČSF. Současně znovu připomínáme všem týmům, které si vybojovaly účast v nedělním finále, aby potvrdily svoji účast. Nejste-li si jisti, jestli má váš tým právo startu v nedělním finále, projděte si reporty z jednotlivých turnajů. Jména týmů, které si zajistily účast, jsou v každém reportu vypsána.

komentáře | číst více

Den Dětí se Streetballem na Václavském náměstí

02.06. 14:45:17 Česká Streetballová Federace ve svém projektu Streetball-mania nezapomíná ani na malé hráče streetballu. Proto každoročně na Den děti (1. června) pořádáme turnaj pro žáky základních škol Prahy 1. Tento turnaj se nekoná nikde jinde než v samém centru Prahy na Václavském náměstí. Divácká kulisa je tak vždy zajištěna. O sportovní kvalitu se pak postarají mladí streetballisti ze základních škol. Letos se potkali na třech kurtech a opět bylo postaráno o zábavu pro všechny - hráče, jejich spolužáky, učitelky i náhodné kolemjdoucí.

foto [25]| komentáře | číst více

Napřed déšť a pak slunce a pohoda

Brněnské kolo a skalní příznivci streetballu

aktualizováno30.05. 22:48:40 Druhý turnaj Českého Streetballového poháru proběhl uplynulou sobotu (30.5.) v Brně. I přes nepřízeň počasí v prvních hodinách turnaje dorazili příznivci streetballu a Streetball-manie k brněnské prodejně Gigasportu. Zde se v trochu netradičním herním systému pro turnaje Českého Streetballového poháru (hrálo se ve skupinách) rozběhly boje ještě za mokra. Počasí se ale brzy umoudřilo a větší část sobotního turnaje proběhla bez problémů za krásného počasí. - PRVNÍ ČÁST FOTOGALERIE PŘIDÁNA

foto [23]| komentáře | číst více

Brno - bude plno???

foto: Patrik Nguyen 29.05. 09:42:42 V loňském roce byla účast na brněnském kole Českého Streetballového poháru hodně slušná, bude tomu tak i letos? I přes výpadek systému při registraci, počet týmů dále roste a to nejen v kategoriích Muži 18 + a Junioři 14-17. Brno má vždy slušně zastoupené i dívčí kategorie a my věříme, že letos se počet dívčích týmů oproti loňsku ještě navýší. Registrovat se do turnaje je možné až do dnešní půlnoci a výjimečně budeme přijímat registrace a přihlášky i zítra před turnajem.

komentáře [3]| číst více

Dva kroky do turnaje

Registrace do Streetball-manie a přihlášení do turnaje

aktualizováno28.05. 22:38:57 Nový systém registrace a přihlášení sebou přinesl spoustu pozitiv a usnadnění. Současně ale také vyvstaly některé otázky na které se Vám chystáme odpověděd, aby jste si bez problémů mohli zahrát na jednom z turnajů Streetball-manie.

komentáře [2]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS