Registrace hráčů - opět funkční

Přihlášení týmu opět spuštěno

aktualizováno28.05. 09:44:52 Problémy na serveru Streetball-mania se podařilo během včerejšího dopoledne vyřešit. Registrace hráčů a přihlašování týmu je opět plně funční. Registrace, které proběhly a nebyly automaticky aktivovány, byly aktivovány dodatečně manuálně a v tuto chvíli jsou všechny registrované nicky aktivní. Umožňují tak další kroky v přihlášení týmů do turnaje. Více v článku....

komentáře | číst více

Brněnské kolo tradičně u Gigasportu

26.05. 22:23:29 Sobotní kolo Českého Streetballového poháru proběhne od 1200 hod (registrace přihlášených týmů) na parkovišti před prodejnou Gigasport v Brně - Modřicích. Všem hráčům se zároveň omlouváme za chybné souřadnice GPS na našem webu. Děkujeme za upozornění na tuto chybu. Souřadnice budou v nejbližší době opraveny tak, abychom se v sobotu sešli v plné síle na další turnaj před obchodem jednoho z našich partnerů - prodejnou Gigasport.

komentáře | číst více

Děčínský turnaj v Time outu a Basketmanii na ČT4

24.05. 09:07:08 Reportáže z prvního turnaje Českého Streetballového poháru v Děčíně můžete sledovat v pondělí v pořadu Time out a pak také ve středu v pořadu Basketmanie, oba pořady začínají na programu ČT4 ve 20:00 hod.

komentáře | číst více

V Děčíně panovala skvělá atmosféra

Český Streetballový pohár 09 - Děčín

24.05. 08:28:06 První turnaj Českého Streetballového poháru proběhl uplynulou sobotu (23.5.) v Děčíně. Ve skvělé atmosféře, za účasti České televize, se utkalo téměř 40 týmů, které kromě vítězství bojovali i o postup na Finále v Praze na Černém Mostě. V hlavní kategorii Muži 18+ v děčínském kole zvítězil tým We are not able to fly anymore, který patří v posledních letech ke špičce streetballových turnajů České Streetballové Federace. V kategorii Juniorů 14 - 17 si vítězství vybojoval O pičí team, který ve finále oplatil týmu Kvasinky porážku ze semifinále. Další výsledky v článku...

foto [27]| komentáře | číst více

Vybrali jsme a okomentovali pro Vás některá pravidla

Pravidla Streetbalových zápasů České Streetballové Federace

21.05. 11:30:51 Všechny turnaje Streetball-manie se hrají podle oficiálních pravidel České Streetballové Federace. Pravidla zcela logicky vycházejí z mezinárodních pravidel FIBA, ale jsou doplněna a upravena pro hru 3 na 3. Vybrali jsem pro vás ty nejzásadnější úpravy a okomentovali je tak, aby třeba i znalost pravidel pomohla k určení té správné taktiky… I když furt je to o tom, kdo tu kuličku dostane častěji skrz ten kroužek.

komentáře [1]| číst více

Letošní sezóna Streetball-mania

V Děčíně se to opět rozjede na prvním turnaji SM

19.05. 16:16:14 Letošní sezóna Streetball-mania začne již tradičně v Děčíně. První turnaj proběhne na parkovišti u Labské louky již tuto sobotu a s ohledem na změnu způsobu přihlášení do turnaje zbývají ještě tři dny k přihlášení registrovaných týmů do turnaje. V sobotu pak vypuknou první boje o postup na finále do Prahy a taky o jedno místo ve Slam Dunk Contestu. Loňský zástupce Děčína nakonec odjížděl na motorce…

komentáře | číst více

Highland djs

Mystic Rulez na turnajích Streetball-mania

Mystic Rulez na turnajích Streetball-mania 19.05. 16:08:13 Celý letošníi STREETBALL-MANIA seriál nám budou hrát highland djs Mystic Mike a Saigoon. Tahle dvojice již supportovala některá loňská utkání STREETBALL- MANIA a není důvodu na tom nic měnit. Oba dva mají na Vysočině rezidentní večírky DJ´s ADDICTIVE ve Žďáře nad Sázavou... Těšte se převážně na true-school a old-school sound!!!

komentáře | číst více

Kdo, kdy a kde bude hrát?

ROZPIS UTKÁNÍ

30.04. 13:19:41 Není snadné zavděčit se každému. I přes fakt, že hrajeme hlavně pro radost (!), se rok od roku neobejdeme bez určitých komplikací.

komentáře | číst více

PSL 2009 - možnost přihlášení skončila

UŽ SE NÁM TO RÝSUJE - máme týmy na letošní ročník!

29.04. 10:58:04 Odpočítali jsme poslední minuty a těšíme se na zahájení soutěže. V neděli se spustila nebývalá vlna zájmu v přihlašování jednotlivých družstev. Na poslední chvíli, ale přece, tak to bylo zřejmě mottem několika týmů, které nahlašovaly své soupisky a registrovaly se pod mnohdy velmi originálními názvy.

komentáře | číst více

Slam Dunk Contest 09 - změna termínu

29.04. 10:53:29 Všechny fanoušky a samozřejmě fanynky Streetballu a Slam Dunk Contestu obzvláště upozorňujeme na důležitou změnu. Slam Dunk Contest proběhne o 14 dní později oproti plánovanému termínu. Nový termín je 27. června. Místo zůstává stejné - střecha obchodního Centra Chodov.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS