Den Dětí se Streetballem na Václavském náměstí

02.06. 14:45:17 Česká Streetballová Federace ve svém projektu Streetball-mania nezapomíná ani na malé hráče streetballu. Proto každoročně na Den děti (1. června) pořádáme turnaj pro žáky základních škol Prahy 1. Tento turnaj se nekoná nikde jinde než v samém centru Prahy na Václavském náměstí. Divácká kulisa je tak vždy zajištěna. O sportovní kvalitu se pak postarají mladí streetballisti ze základních škol. Letos se potkali na třech kurtech a opět bylo postaráno o zábavu pro všechny - hráče, jejich spolužáky, učitelky i náhodné kolemjdoucí.

foto [25]| komentáře | číst více

Napřed déšť a pak slunce a pohoda

Brněnské kolo a skalní příznivci streetballu

aktualizováno30.05. 22:48:40 Druhý turnaj Českého Streetballového poháru proběhl uplynulou sobotu (30.5.) v Brně. I přes nepřízeň počasí v prvních hodinách turnaje dorazili příznivci streetballu a Streetball-manie k brněnské prodejně Gigasportu. Zde se v trochu netradičním herním systému pro turnaje Českého Streetballového poháru (hrálo se ve skupinách) rozběhly boje ještě za mokra. Počasí se ale brzy umoudřilo a větší část sobotního turnaje proběhla bez problémů za krásného počasí. - PRVNÍ ČÁST FOTOGALERIE PŘIDÁNA

foto [23]| komentáře | číst více

Brno - bude plno???

foto: Patrik Nguyen 29.05. 09:42:42 V loňském roce byla účast na brněnském kole Českého Streetballového poháru hodně slušná, bude tomu tak i letos? I přes výpadek systému při registraci, počet týmů dále roste a to nejen v kategoriích Muži 18 + a Junioři 14-17. Brno má vždy slušně zastoupené i dívčí kategorie a my věříme, že letos se počet dívčích týmů oproti loňsku ještě navýší. Registrovat se do turnaje je možné až do dnešní půlnoci a výjimečně budeme přijímat registrace a přihlášky i zítra před turnajem.

komentáře [3]| číst více

Dva kroky do turnaje

Registrace do Streetball-manie a přihlášení do turnaje

aktualizováno28.05. 22:38:57 Nový systém registrace a přihlášení sebou přinesl spoustu pozitiv a usnadnění. Současně ale také vyvstaly některé otázky na které se Vám chystáme odpověděd, aby jste si bez problémů mohli zahrát na jednom z turnajů Streetball-manie.

komentáře [2]| číst více

Registrace hráčů - opět funkční

Přihlášení týmu opět spuštěno

aktualizováno28.05. 09:44:52 Problémy na serveru Streetball-mania se podařilo během včerejšího dopoledne vyřešit. Registrace hráčů a přihlašování týmu je opět plně funční. Registrace, které proběhly a nebyly automaticky aktivovány, byly aktivovány dodatečně manuálně a v tuto chvíli jsou všechny registrované nicky aktivní. Umožňují tak další kroky v přihlášení týmů do turnaje. Více v článku....

komentáře | číst více

Brněnské kolo tradičně u Gigasportu

26.05. 22:23:29 Sobotní kolo Českého Streetballového poháru proběhne od 1200 hod (registrace přihlášených týmů) na parkovišti před prodejnou Gigasport v Brně - Modřicích. Všem hráčům se zároveň omlouváme za chybné souřadnice GPS na našem webu. Děkujeme za upozornění na tuto chybu. Souřadnice budou v nejbližší době opraveny tak, abychom se v sobotu sešli v plné síle na další turnaj před obchodem jednoho z našich partnerů - prodejnou Gigasport.

komentáře | číst více

Děčínský turnaj v Time outu a Basketmanii na ČT4

24.05. 09:07:08 Reportáže z prvního turnaje Českého Streetballového poháru v Děčíně můžete sledovat v pondělí v pořadu Time out a pak také ve středu v pořadu Basketmanie, oba pořady začínají na programu ČT4 ve 20:00 hod.

komentáře | číst více

V Děčíně panovala skvělá atmosféra

Český Streetballový pohár 09 - Děčín

24.05. 08:28:06 První turnaj Českého Streetballového poháru proběhl uplynulou sobotu (23.5.) v Děčíně. Ve skvělé atmosféře, za účasti České televize, se utkalo téměř 40 týmů, které kromě vítězství bojovali i o postup na Finále v Praze na Černém Mostě. V hlavní kategorii Muži 18+ v děčínském kole zvítězil tým We are not able to fly anymore, který patří v posledních letech ke špičce streetballových turnajů České Streetballové Federace. V kategorii Juniorů 14 - 17 si vítězství vybojoval O pičí team, který ve finále oplatil týmu Kvasinky porážku ze semifinále. Další výsledky v článku...

foto [27]| komentáře | číst více

Vybrali jsme a okomentovali pro Vás některá pravidla

Pravidla Streetbalových zápasů České Streetballové Federace

21.05. 11:30:51 Všechny turnaje Streetball-manie se hrají podle oficiálních pravidel České Streetballové Federace. Pravidla zcela logicky vycházejí z mezinárodních pravidel FIBA, ale jsou doplněna a upravena pro hru 3 na 3. Vybrali jsem pro vás ty nejzásadnější úpravy a okomentovali je tak, aby třeba i znalost pravidel pomohla k určení té správné taktiky… I když furt je to o tom, kdo tu kuličku dostane častěji skrz ten kroužek.

komentáře [1]| číst více

Letošní sezóna Streetball-mania

V Děčíně se to opět rozjede na prvním turnaji SM

19.05. 16:16:14 Letošní sezóna Streetball-mania začne již tradičně v Děčíně. První turnaj proběhne na parkovišti u Labské louky již tuto sobotu a s ohledem na změnu způsobu přihlášení do turnaje zbývají ještě tři dny k přihlášení registrovaných týmů do turnaje. V sobotu pak vypuknou první boje o postup na finále do Prahy a taky o jedno místo ve Slam Dunk Contestu. Loňský zástupce Děčína nakonec odjížděl na motorce…

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS