Streetball mania odpalujeee...

Videopozvánka na sezonu 2018 je TADY a TEĎ!

Mc Kajak v akci. Přesně tak, jak ho znáš z turnajů 15.04. 12:10:30 Před časem jsme něco slíbili a nyní svůj slib plníme! Světlo světa právě spatřila videopozvánka na nadcházející sezonu turnajů Streetball manie. Celým videem se „line“ a doprovází ji rap třeskutýho Mc Kajaka, o nějž nepřijdeš ani letos. Tohle prostě musíš zažít na vlastní kůži!

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. podniku Českého streetballového poháru 2018

Tuhý bitvy v Bydžově můžeme očekávat i letos. aktualizováno04.04. 14:32:45 Sobota 26. května 2018 bude v Novém Bydžově patřit čtrnáctýmu ročníku tradičního a oblíbenýho streetballovýho turnaje, který je potřetí v řadě součástí Českého streetballového poháru, jenž letos slaví velmi významný výročí - PLNOLETOST! A v Bydžově se rozhodně bude zase na co těšit. Pojďme si říct trochu víc...

komentáře | číst více

Plnoletost se musí oslavit

Videopozvánka již brzy spatří světlo světa

Mc Kajak se na Tebe těší i v letošní sezoně! 27.03. 18:17:00 Nová sezóna se kvapem blíží, termíny turnajů jsou vyhlášeny, přihlášky spuštěny. Kromě toho na Vás ale brzo přivalíme novou pecku, kterou bude videopozvánka, již provází rap věhlasného Mc Kajaka!

komentáře | číst více

Ženy dobývají Labský streetballový pohár 2018. Přidáš se?

A-Buldrová: Děčín je legenda mezi turnaji!

Číslo 23 oblékala legenda, 23 let hrajeme v Děčíně 26.03. 10:53:50 Je několikanásobnou mistryní České republiky i vítězkou Pražské streetballové ligy, ale jeden „deficit“ stále má, a to (ne)účast na kultovním Labském streetballovém poháru. Letos ovšem Andrea Buldrová slíbila nápravu a účast potvrdila. A jak se z velmi pohodovýho rozhovoru s touhle ostřílenkou ballerkou dočteš, jedním z jejích cílů je, aby se v Děčíně sešlo co nejvíc ženských týmů a pořádně si to rozdaly o zlato. Holky, to je výzva!

foto [6]| komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2018 – 23. ročník

Odpalujeme termín turnaje, hecujeme 100 týmů!

19. května to v Děčíně pořádně rozjedeme! 22.03. 14:02:59 Jo, čteš dobře, u toho musíš bejt! Jako správnej baller víš, že číslo 23 nosil na zádech veleslavný borec NBA Michael Jordan a třiadvacítku má na krku letos i turnaj v Mekce streetballu v Děčíně. Je čas začít trénovat a dobýt turnaj, na němž byl položen základní kámen novodobý sportovní tradice Streetball manie. Termín první letošní zastávky Českého streetballového poháru 2018 je stanoven na 19. května. Zapiš si to za uši!

komentáře | číst více

Jakou další bombu odpálíme v roce 2018?

„Streetball mania do ulic“ nabírá další zastávky

21.03. 10:00:46 Do ulic českých měst Streetball mania od roku 2010 v rámci unikátního projektu sázení streetballových košů pro veřejnost v ulicích měst instalovala už neuvěřitelných pětadvacet kousků – a některý z nich již taky stihla opravit.

foto [2]| komentáře | číst více

Český streetballový pohár slaví plnoletost,krásných 18 let a spousta důvodů k oslavám

Přihlášky spuštěny, termíny zveřejněny!

Finále ČSP 2017 na střeše Centra Černý Most. aktualizováno17.02. 09:10:40 2018 se nám krásně snoubí s osmičkama, respektive osmnáctkama! Slavíme narozeniny Českého streetballového poháru, který se narodil v roce 2001 a pro nás je tím největším potěšením, že s náma už 18 let hrajete, dospíváte/vyrůstáte a užíváte si streetball plnými doušky. Velkou radostí je skutečnost, že se rozšiřuje hráčská základna poháru, který je celá ta léta průkopníkem „trojkového“ basketu nejen v České republice.

foto [12]| komentáře | číst více

Pod pokličkou Labského streetballového poháru

V-Pešková: V Děčíně je velmi přátelské prostředí a skvělá atmosféra!

Once Again po výhře na Labském poháru 2017. 29.01. 17:10:26 Na Labský streetballový pohár 2017 dorazil jako jediný v ženské kategorii tým Once Again a sehrát utkání tak musel s holkama z U18. Přesto si podle slov kapitánky Veroniky Peškové ona i její spoluhráčky turnaj užily. Co je nejvíc zaujalo a v čem je kouzlo turnaje u Atlantiku pod děčínskou knihovnou? Jak si v jejích očích vedly holky z mladší kategorie? A taky hecla další týmy žen, aby letos na sever Čech dorazily!

komentáře | číst více

3pt Shootout nebude chybět ani v letošní sezoně!

Trénuj palbu zpoza oblouku,ať jsi lepší než Hrvoje

Hrvoje s trofejí pro vítěze trojkařské soutěže. 19.01. 16:28:19 Kromě již avizovanejch smečařskejch klání nezapomínáme pro nadcházející sezonu ani na druhý lákadlo pro fanoušky, soutěž top trojkařů. Na Pražské streetballové lize, Českém streetballovém poháru i Prague International Streetball Cupu patří tahle klání, respektive vyhlašování nejlepších snajprů k jedněm z vrcholů.

foto [5]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2017

Interview s Arkem „Aro“ Przybylskim

Arek při smečařský soutěži na PIS Cupu 2017. 15.01. 17:46:13 Skvělý dunkerský kousky ozdobily smečařskou soutěž Slam Dunk Battle for Europe na Prague International Streetball Cupu 2017, kde se borci poprvý střetli i o prize money 500 „éček“. Společně s Ivarsem Rihardsem Žvigursem ovládl tuhle soutěž Arek „Aro“ Przybylski, díky nimž byla dolní část Václaváku v neskutečným varu a euforii. A samotný klání si užil i „Aro“, s nímž Ti po Ivarsovi přinášíme další bombastický interview!

foto [9]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS