Labský streetballový pohár 2016

Sestřih z 21. ročníku streetu u Atlantiku

06.06. 13:23:07 Jedenadvacátý ročník Labského streetballového poháru je již minulostí, ale po shrnutí výsledků a postupujících, reportáži či rozhovorech ti přinášíme další z řady zajímavostí z lůna této legendární akce, a to video mapující průběh turnaje.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2016

Reportáž z LSP v Basketmanii na ČT Sport + odkaz

aktualizováno03.06. 11:21:00 V nejbližším vydání Basketmanie na stanici ČT Sport, které bude odvysíláno nadcházející neděli 5. června 2016 od 9 hodin, se můžeš těšit i na sestřih z letošního 21. ročníku Labského streetballového poháru!

komentáře | číst více

Streetball Challenge Plzeň 2016

Český streetballový pohár pokračuje třetím dílem!

02.06. 09:59:31 V sobotu 4. června 2016 se ve sportovním areálu TJ Lokomotiva Plzeň - Slovany uskuteční pátý ročník streetballového turnaje, který je i v letošním roce součástí Českého streetballového poháru. Které týmy si na západě Čech vybojují své fleky na finále ČSP na „Čerňáku“?

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Echo z 2. turnaje ČSP + kdo si zajistil vstupenku na finále na Čerňáku

aktualizováno01.06. 12:59:25 V sobotu 21. května 2016 se konal v Novém Bydžově streetballový turnaj s pořadovým číslem dvanáct. Letošní turnaj se poprvé zapojil do Českého streetballové poháru a týmy tak mohly bojovat o účast v celostátním turnaji, konaném v Praze na Černém Mostě.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2016

Interview s obhájcem výhry ve 3pt Shootoutu Filipem Staniszewskim

30.05. 10:49:00 Obhájit prvenství mezi top snajpry zpoza trojkového oblouku se na letošním ročníku Labského streetballového poháru podařilo Filipu Staniszewskému, jenž prohnal síťkou šest z patnácti pokusů. O náročnosti obhájit výhru, stoprocentní bilanci či víře před velkým finále jsme si s Filipem povídali nedlouho po jeho triumfu.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2016

Rozhovor s vítězem dunkerského klání Lamíkem

29.05. 17:08:47 Výhru ve Slam Dunk Battlu na letošním 21. ročníku Labského streetballového poháru získal svými kousky, které nadchly diváky i hlasující porotce, borec říkající si Lamík. V loňském roce ho ve finále překonal Šimon Ježek, ale letos již smečařské klání opanoval právě on. Co na svou výhru říkal? Kolikátá v kariéře to byla a proč chválil Kajaka? O tom už více v následujícím interview.

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Český streetballový pohár pokračuje již zítra druhým kolem!

27.05. 13:54:51 V sobotu 28. května se v Novém Bydžově uskuteční druhé kolo letošního ročníku Českého streetballového poháru. Které týmy uspějí, čímž si zároveň zajistí postup na finále ČSP, které se bude hrát na střeše Centra Černý Most v Praze?

komentáře | číst více

SBM/ČSF podporuje další turnaj

Dark Trophy 2016

27.05. 11:33:48 Již počtvrté ovládnou Prahu oranžové míče a děrované koše. Další ročník streetbalového turnaje Dark Trophy je tady. V areálu Sokola Smíchov na Mrázovce propuknou v sobotu 28. května nelítostné boje o Temnou trofej. Účastníci změří své síly hned ve třech kategoriích (děti, dorostenci, dospělí). Přihlásit svůj tým ještě můžete na stránkách dark-trophy.cz.

komentáře | číst více

21. ročník Labského streetballového poháru v Děčíně

Show, kterou jste si užili!

aktualizováno26.05. 15:54:03 V sobotu 21. května 2016 se v Děčíně na parkovišti pod knihovnou uskutečnil již jedenadvacátý ročník nejstaršího streetballového turnaje hraného na území ČR, Labského streetballového poháru, který byl opět úvodním turnajem celého poháru. Co všechno turnaj nabídl a jaká při něm vládla atmosféra, o tom i mnohém dalším najdete více informací v následujícím článku.

komentáře | číst více

Labský streetballový pohár 2016

Kompletní výsledky 21. ročníku Labského streetballového poháru

21.05. 19:52:38 V letošním roce se u Atlantiku v Děčíně uskutečnil 21. ročník Labského streetballového poháru. V prvním z chystaných článků, rozhovorů a dalších zajímavostí z lůna turnaje přinášíme kompletní přehled týmů na medailových pozicích ve všech kategoriích.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
pravidla_prezentace_hl_m_prahy děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS