Vybrali jsme a okomentovali pro Vás některá pravidla

Pravidla Streetbalových zápasů České Streetballové Federace

21.05. 11:30:51 Všechny turnaje Streetball-manie se hrají podle oficiálních pravidel České Streetballové Federace. Pravidla zcela logicky vycházejí z mezinárodních pravidel FIBA, ale jsou doplněna a upravena pro hru 3 na 3. Vybrali jsem pro vás ty nejzásadnější úpravy a okomentovali je tak, aby třeba i znalost pravidel pomohla k určení té správné taktiky… I když furt je to o tom, kdo tu kuličku dostane častěji skrz ten kroužek.

autor:Roman Bednář

Chcete psát komentáře k článkům ? přihlašte se | nejsem doposud registrován

21.05.2009 17:27:10  cuba_da_cub
Nechápu proč se nemůže hrát pravidlo změny držení míče dopravením míče za trojku, pravidlo s přihrávkou zvýhodňuje vysoké kolohnáty, kteří se nehnou celý zápas zpod koše. Kompenzace protiútoku? a co kompenzace tří vteřin? Další věc, co se týče času, souhlasím že může být nějaká únava, ale co ti, kteří vypadnou z pavouka na začátku? Dají 800 za 26 minut odehraného času? Co příští rok? Litr?? Proč se nezkracují jen finálové zápasy?

Strana 1 / 1

Komentáře vyjadřují názory čtenářů. Streetballmania.cz neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Streetballmania.cz si vyhrazuje právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky, obsahující urážky, vulgarismy, rasismus či nežádoucí reklamu.

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS