Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

V Praze máš poslední šanci zabojovat o VELKÝ finále!

30.05. 09:26:44 V sobotu 15. června 2019 od 12 hodin se na střeše parkoviště Centra Černý Most v Praze odehraje pražské kvalifikační kolo, jenž je zároveň poslední zastávkou před pohárovým vyšperkováním v podobě finále. Přihlas se i Ty, ať Tě šance stát se (multi)šampionem České republiky nemine!

Kvalifikační zastávky v Děčíně a Novém Bydžově jsou úspěšně za námi a týmy z bedny na těchto turnajích už si brousí zuby na finále. A právě v hlavním městě se otevírá jedinečná šance tuhle galerii týmů doplnit a vyzvat je před zraky početnejch fans na ballery a ballerkami oblíbeným turnajovým místě. Finále se hraje hned následující den po pražském kole, tedy v neděli 16. června.

V jakých kategoriích se na pražské kolo můžou zájemci hlásit? U10 smíšené, holky/ženy a chlapci/muži U12, U14, U16, U18 a Over 18. Tak neváhej, posbírej v okolí dva nebo tři kámoše/kámošky a přijeďte na „Čerňák“ ukázat, co ve Vás je!

Pokud se chceš mrknout, jak to na pražském kole i ve finále Českého streetballového poháru žilo loni, máš šanci v highlightu na našem YouTube kanálu ZDE.

Přihlášky na pražské kvalifikační kolo potom najdeš na našem webu TADY.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS