Streetball mania podporuje basketbalisty na vozíčku

Hoď si pro dobrou věc

04.09. 11:05:54 Máš chuť podpořit české basketbalisty na vozíčku? Nyní se Ti otevírá jedinečná příležitost! Akce uspořádaná společně se společností Home Credit je nazvána „Hoď si pro dobrou věc“.

Akce běží již od neděle 11. srpna 2019 na Smíchovské náplavce. V rámci ní každý úspěšným hodem na basketbalový koš, který je umístěn na pontonu, přispěješ českým basketbalovým vozíčkářům.

Celá akce měla původně trvat do 28. srpna, ale nakonec byl její konec posunut na 7. září, takže máš ještě jedinečnou šanci dorazit a pomoct tak těmhle borcům! Přijít si hodit můžeš každou středu, pátek a sobotu od 15:00 do 20:00 hod.

Přesná poloha, kde koš na Smíchovské náplavce najdeš, je ZDE.

Zájemci o účast se mohou předem registrovat na webové adrese www.hodsiprodobrouvec.cz.

Co přesně akce obnáší, kolik je výtěžek za každý koš a jaké hvězdné obsazení na ni již dorazilo?

Na Vltavě ve vzdálenosti 6 metrů od břehu je umístěn basketbalový koš na pontonu. Za každý míč, jenž účastník prožene síťkou, přispěje společnost Home Credit českým basketbalovým vozíčkářům. Ve hře je přitom celkem sto tisícikorunových míčů. Účastníci mají k dispozici maximálně jeden cvičný pokus a za úspěšný koš je tedy připsáno 1000 Kč jako dar.

V neděli 11. srpna od 18 hodin si přišla na koš vystřelit i celá základní pětice českého národního týmu, jenž aktuálně bojuje na MS v Číně, kam se kvalifikoval po dlouhých 37 letech. Dorazivší se mohli potkat i s úspěšnými basketbalisty na vozíčku, kapitánem národního týmu Tomášem Nevěčným a koučem Jaroslavem Mencem, kteří na nedávném ME v Bulharsku vybojovali úžasné čtvrté místo. Z dalších známých osobností si dorazili svůj basketbalový um a přesnou mušku vyzkoušet například Jakub Kohák, Matěj Ruppert či Tomáš Měcháček.

Sázková kancelář Tipsport vypsala kurzy na to, kolik zúčastněných se trefí. Tipněte si! Tomáš Satoranský, jediný český zástupce ve slavné NBA a tahoun repre, má průměrnou úspěšnost střelby na koš 79,2%. Budete lepší než „Saty“?

PS: Na tuhle skvělou akci určitě dorazte! A Streetball mania zároveň drží palce našim reprezentantům v zítřejším zápase o postup na MS proti Turecku. Kluci, hurá na ně, to dáte!

Foto: Aktualne.cz

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS