Prague International Streetball Cup 2017

Vrchol sezony se mílovými kroky blíží!

Prague International Streetball Cup se blíží!

Prague International Streetball Cup se blíží!

04.07. 16:28:25 Třešinka na dortu je tady! O víkendu 15. a 16. července 2017 budou nejlepší čeští hráči konfrontovat svůj um a dovednosti s top zahraničními týmy na 15. ročníku Prague International Streetball Cupu, nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, jenž se hraje na Václavském náměstí – Můstek.

Tohoto turnaje se účastní pět elitních českých celků a sedm zahraničních týmů, které Ti budeme postupně představovat. A hraje se o velmi slušné prize money!

 

 

Týmové prize money:
1. místo: 2000 eur
2. místo: 1000 eur
3. místo: 500 eur

POZOR!
Pro letošní rok jsme si připravili novinku v podobě peněžního benefitu ve výši 500 eur pro vítěze smečařské soutěže Slam Dunk Battle for Europe!

Turnaj startuje v sobotu i v neděli ve stejném čase, a to ve 14:00 - hrát se bude na jednom centrálním kurtu a jeden bude sloužit jako rozcvičovací.

Prezentace týmů bude po oba dva dny probíhat od 12:30 do 13:30, oficiální zahájení proběhne ve 13:45.

Týmy budou v sobotu rozlosovány do čtyř skupin (A, B, C, D), takže v každé z nich budou hrát tři družstva. Vítězové skupin postoupí automaticky do nedělních čtvrtfinále, o čtyři další postupová místa si to ještě v sobotu mezi sebou rozdají týmy na druhých a třetích příčkách ve skupinách.

V sobotu se tedy bude hrát dohromady 16 kol bez dovednostních soutěží.

Nedělní boje odstartují čtvrtfinálovými bitvami osmi nejlepších, z nichž do semifinále postoupí vítězové duelů. Ve dvou semifinálových špílech se následně utkají čtyři top družstva, z nichž vítězové postoupí do finále a poražení budou bojovat o bronz. Nedělní program tedy čítá dohromady osm kol a také dovednostní soutěže ve smečování (Slam Dunk Battle for Europe) a top trojkařů (3pt Shootout for Europe).

Hrací doba jednoho zápasu bude tradičně 10 minut.

Facebookovou pozvánku na turnaj najdeš ZDE. A jestli jsi ještě neviděl sestřih z loňského ročníku PIS Cupu, můžeš to napravit na našem YT kanálu TADY.

Nezapomeň si do kalendáře či diáře napsat magické datum 15. + 16. července, kdy to společně roztočíme v srdci stověžaté Prahy. Buď u toho s námi!

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS