Prague International Streetball Cup 2017

Harmonogram turnaje hodinu po hodině

S PIS Cupem až do oblak? :-)

S PIS Cupem až do oblak? :-)

13.07. 09:52:57 Víkend na Václaváku nebude patřit „pouze“ turnaji v mužské kategorii, ale zdobit ho budou také dvě dovednostní soutěže, doprovodné vystoupení či DJ Deckster, který do Tebe bude prát svoje pecky během obou dnů. O to rozhodně nesmíš přijít!

Na turnaji se představí celkem dvanáct mužských týmů, pět top českých a sedm elitních zahraničních. České týmy tvoří vítězové Labského streetballového poháru a Pražské streetballové ligy plus první tři celky z finále Českého streetballového poháru. Jak česká družstva, tak i ta zahraniční jsme Ti již představili, respektive v krátkém časovém horizontu ještě představíme.

Sobota:
Sobotní část turnaje startuje ve 14 hodin a konec programu je plánován na 18. hodinu. Před startem sobotního programu budou týmy rozlosovány do čtyř skupin (A, B, C, D), jejichž vítězové postoupí přímo do nedělních čtvrtfinále, týmy na druhém a třetím místě se mezi sebou porvou o zbylá čtyři postupová místa.

V sobotu je na programu dohromady 16 kol a bude se hrát „jen“ klasický turnajový pavouk.

Neděle:
V neděli startuje turnaj též ve 14 hodin, slavnostní ceremoniál je plánován na 16:45 hodin. V neděli se uskuteční osm čtvrtfinálových, čtyři semifinálové zápasy a následně boj o bronz a velké finále. Kromě toho proběhnou i dvě dovednostní soutěže.

V 15 hodin se fanoušci mohou těšit na smečařskou soutěž Slam Dunk Battle for Europe (letos poprvé s finančním bonusem pro vítěze ve výši 500 eur).

O necelou hodinu později, v 15:50, proběhne trojkařské klání 3pt Shootout for Europe.

Ještě před vyhlášením výsledků, které je tedy v plánu v 16:45, se můžeš těšit na doprovodné vystoupení pop/rapové zpěvačky Moniky Pavlačkové, o níž jsme již také referovali na našem webu ZDE.

Hrací doba zápasů v sobotu i v neděli bude tradičně 10 minut.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS