Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. podniku Českého streetballového poháru 2018

Tuhý bitvy v Bydžově můžeme očekávat i letos.

Tuhý bitvy v Bydžově můžeme očekávat i letos.

04.04. 14:32:45 Sobota 26. května 2018 bude v Novém Bydžově patřit čtrnáctýmu ročníku tradičního a oblíbenýho streetballovýho turnaje, který je potřetí v řadě součástí Českého streetballového poháru, jenž letos slaví velmi významný výročí - PLNOLETOST! A v Bydžově se rozhodně bude zase na co těšit. Pojďme si říct trochu víc...

Na turnaj se letos mohou přihlásit zájemci opět v jedenácti kategoriích podle pohlaví a věku:
Dívky do 11 let včetně
Chlapci do 11 let včetně
Dívky 12 až 13 let včetně
Chlapci 12 až 13 let včetně
Dívky 14 až 15 let včetně
Chlapci 14 až 15 let včetně
Dorostenky 16 až 18 let včetně
Dorostenci 16 až 18 let včetně
Muži nad 19 let
Ženy nad 19 let
Veteráni muži a ženy 40+ včetně

Kategorie, do nichž se mohou jednotlivý týmy hlásit, zůstaly stejný jako v loňským ročníku. Jako ilustrativní příklad lze uvýst, že když je Ti 15,5 roku, patříš stále ještě do kategorie 15 let včetně. A tak dále...

Termín turnaje je tedy stanoven na 26. května 2018, a to od 9:00 do cca 16:00 hodin (podle počtu přihlášených). Hrát se bude v tělocvičně TJ Jiskra Nový Bydžov, areálu Sportringu.

Startovné činí 100 Kč pro jednotlivýho hráče v každý kategorii (poplatek se platí při prezenci). Podmínky účasti jsou tři: zaplacený startovný a prezence v uvedenou dobu, jednotný trika a dobrý zdravotní stav.

Přihlášky jde odesílat pouze elektronickým formulářem do 23. května 2018. Prezence bude probíhat od 8:00 do 8:40 hodin.

Přihláška musí obsahovat název týmu, kategorii celku, příjmení, jméno, rok narození a velikost triček všech hráčů družstva (vše povinné položky). Kontrolujte prosím položku přihlášeni – neobjeví-li se zde po odeslání Tvá přihláška do tří pracovních dnů, zřejmě nebyla akceptována a musíš ji poslat znovu!

Počet hráčů je tradiční – tři plus jeden náhradník (ten může být, ale není to nutností ani podmínkou). Přihlášky na turnaj najdeš TADY.

Na všechny včas přihlášený účastníky čeká turnajový tričko. Týmy na prvních třech místech v jednotlivejch kategoriích obdrží zajímavý ceny a všichni zúčastnění mají zajištěno občerstvení.

Z turnaje v Novém Bydžově se první tři týmy ve vybraných kategoriích mohou kvalifikovat na finálový turnaj Českého streetballového poháru, jenž se bude znovu hrát v Praze na střeše Centra Černý Most (10. června 2018). Jako bonus navíc první tři týmy z tohoto celorepublikovýho finále (platí pro kategorii mužů) obdrží na pozvánku na vrchol celý sezony, prestižní mezinárodní turnaj Prague International Streetball Cup (14. a 15. července 2018).

Foto: Patrik Nguyen

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS