Streetball mania se chystá na jedno velký výročí

24.=25.-1 aneb rozluštíme Ti, co je to za hádanku

Podběrák v akci - na Labském poháru již tradice.

Podběrák v akci - na Labském poháru již tradice.

25.03. 10:15:51 Zjednodušeně... Loňský ročník Labského streetballového poháru se nesl ve stylu legendárního Michaela Jordana. Letošní 24. ročník turnaje v Mekce streetballu v Děčíně pojmeme znovu velice tradičně s jedinečnou nezapomenutelnou atmosférou, skvělými lidmi a fanouškovskou základnou na břehu Labe. Tradice se musí dodržovat a nebude chybět ani podběrák na míče spadlé do řeky. A něco nového? No jasně, už se na vás chystáme...

V roce 2020 bude nejstarší streetballovej turnaj hranej na území České republiky slavit už čtvrtstoletí na tuzemský scéně, což si žádá řádný přípravy, aby celá akce měla ty správný grády. Buď součástí legendy, streetballového příběhu, který nastartoval mnoho dalších turnajů. Píšeme novodobou sportovní historii, kdy základní kámen Streetball manie se v Děčíně na parkovišti u Labe začal psát v roce 1996.

Prvním týmem v historii, který tehdy vyhrál mužskou kategorii Labského streetballového poháru, se stal tým Dělníků, a následně opanoval i další dva roky po sobě. Dnes hrají turnaj nejen tihle borci, ale i jejich děti, a to je velká paráda!

Přihlášky na Labský streetballový pohár 2019 najdeš na našem webu ZDE. A že jsi ještě neviděl videopozvánku na letošní ročník? Jejda, to se musí napravit, tak šup šup, čekni ji na našem YouTube kanálu TADYYY. Zarepuj si s naším Mc Kajakem a nemusíš jen ve sprše, připoj se při turnajích!

Pojď hrát, nikomu nic nedaruj, hlavně hraj fér a pro radost, pojď fandit a užít si něco výjimečného! A takhle my tady v Děčíně u řeky žijeme.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS