Z Děčína až do Utsunomiye? Nepropásni jedinečnou šanci!

24.=25.-1=2019 aneb Labský pohár je atraktivnější!

07.05. 13:49:24 Přicházíme s novinkou, na níž jsme dlouho pracovali a která nám – k naší, a věříme, že i Vaší – radosti trochu překopává plány pro letošní sezonu turnajů Streetball manie. Prague International Streetball Cup 2019 se stal satelitním turnajem FIBA 3x3 World Tour!

Co tahle situace konkrétně pozmění? Vítěznej tým Labského streetballového poháru a Pražské streetballové ligy už nepostoupí přímo na turnaj hranej v centru ČR na Václavském náměstí. Mužské týmy z bedny, tj. první tři z turnaje na severu Čech postupují do finále Českého streetballového poháru na střeše Centra Černý Most a odtud mají šanci se na Václavák probojovat.

Mění se i samotná struktura Prague International Streetball Cupu, jenž bude nově jednodenní a zúčastní se ho 8 zahraničních týmů, tři české mančafty (první tři z finále poháru) a jeden tým obdrží od prezidenta České streetballové federace, Ing. Igora Bayera, divokou kartu.

Kdo má ambice, ať hraje a postoupí co nejdál až na pomyslnej streetballovej Olymp. Jednoduchá to logika, co říkáš?

Může to bejt zajímavá cesta, probojovat se z Děčína do pohárovýho finále, uspět na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji v matce měst a doputovat na challenger Ghetto Basket Riga, odkud jsou dveře otevřené až do světového finále v zemi vycházejícího slunce. Pojď hrát, mezigalaktický brány budou otevřeny za tři, dva jedna...

Přihlášky na Labský streetballový pohár a pražské kvalifikační kolo běží on-line na našem webu ZDE.

Foto: Archiv Streetball manie

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS