Přihlášky se bleskově blíží ke konci!

24.=25.-1=2019 aneb registrace do Děčína již brzy zavřou stavidla!

14.05. 11:27:45 V sobotu 18. května 2019 bude úvodním turnajem pod děčínskou skálou odstartován již devatenáctý ročník legendárního Českého streetballového poháru. Buď součástí příprav na výročí čtvrtstoletí turnaje ve streetballovým Woodstocku i Ty. Ale pozor, na přihlášky už moc času nezbývá!

Registrace na turnaj končí ve čtvrtek 16. května o půlnoci, takže máš ještě trochu času, ale přeci jenom – kdo dřív přijde – dál už to znáš... A proč je důležitý přihlásit se včas? Protože ani letos nebudeme kvůli obrovskýmu předturnajovýmu zájmu brát týmy na místě (výjimku bysme udělali jedině v případě, kdyby některej z týmů nedorazil a novej mančaft ho mohl v daný kategorii nahradit).

Mekka streetballu už se pomalu začíná otřásat v základech. Blížící se dny znovu podtrhnou, že Děčín je město oranžovýmu míči a bezedným košům zaslíbený. Náš spřátelenej klub BK ARMEX Děčín v pátek doma přivítá v šestým semifinále Svitavy a hned den nato se s Válečníkama můžeš potkat i na našem turnaji. Tohle musíš zažít na vlastní kůži!

Přihlášky na turnaj najdeš na našich webovkách ZDE.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS