Praha už volá, Praha už volááá

Na pražské kolo máme již 20 týmů. Dorazíš na „Čerňák“ i Ty?

20.05. 11:40:53 Poslední kvalifikační zastávkou před VELKÝM finále Českého streetballového poháru 2019 bude pražské kolo, jenž se uskuteční v sobotu 15. června na střeše parkoviště Centra Černý Most. Pojď s námi psát historii na tomhle unikátním místě a probojuj se do finále, kde budeš mít šanci válčit o titul mistra celý Český republiky!

Úvodní pohárovou kvalifikační zastávku v Děčíně máme úspěšně za sebou (letos měl zase turnaj neuvěřitelný grády, krátký echo a výsledky postupujících do finále si můžeš přečíst na našem webu ZDE.) Pokračovat budeme následující sobotu v Novém Bydžově a potom už nám náruč otevře hlavní město...

Loni se při pražském kole střecha „Čerňáku“ doslova otřásala v základech pod náporem padesáti týmů, což pro ni však byl jen zátěžovej test před velkolepou finálovou nedělí.

Tak co, balleři a ballerky, hecneme to a společnejma silama letos minimálně těch 50 mančaftů zase dáme? Nakročeno je výborně, tak neváhejte!

Pokud třeba v tomhle okamžiku opouští Tvoje přihláška počítač, je všechno v naprostým pořádku a svět je stále v rovnováze. Pokud se na to teprve chystáš a třeba nevíš, kde přihlášky najít, tak je čekni na našem webu TADY.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS