Pražské kolo + finále Českého streetballového poháru 2019

Probojuj se z finále na Václavák a potom...

03.06. 18:28:58 … až na challenger Ghetto Basket Riga v Lotyšsku a následně třeba až na světový finále FIBA 3x3 World Tour v Japonsku! Tyhle možnosti Ti nabízí letošní ročník Prague International Streetball Cupu. Ale pozor, český týmy mají jedinou šanci, jak se na něj kvalifikovat, a to právě z finále Českého streetballového poháru!

Hraj o účast na prestižním turnaji v srdci našeho hlavního města, kde máš jednak šanci vyhrát hodně vymazlený prize money a zároveň vítěz turnaje postupuje na avizovanej challenger do jedný z pobaltskejch zemí. Tohle je ojedinělá příležitost, tak ji chyť za pačesy!

Oproti předchozím letům se změnil systém Prague International Streetball Cupu a s tím i související počet českejch týmů, který na něj postoupí. Hrát se bude pouze jeden den, a to v sobotu 13. července na Václavském náměstí – Můstek.

Letos se na turnaji neobjeví vítěz Labského streetballového poháru ani Pražské streetballové ligy, ale „pouze“ tři nejlepší mužský ekipy z VELKÝHO finále Českého streetballového poháru.

Do pohárovýho finále se dalo kvalifikovat z Labského poháru v Děčíně a turnaje v Novém Bydžově, které už máme zdárně za sebou. Nemusíš však věšet hlavu, protože se Ti otevírá ještě jedna příležitost, a to vybojovat si vstupenku na pražském kvalifikačním kole, jenž se bude hrát v sobotu 15. června na střeše parkoviště Centra Černý Most.

Přihlášky na turnaj běží on-line na našem webu ZDE.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře [2]|

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS