FINÁLE Českého streetballového poháru 2019

Velký den pro všechny hráče a hráčky nastane...

08.06. 15:05:29 … v neděli 16. června 2019, kdy se na střeše Centra Černý Most v Praze uskuteční VELKÝ finále celýho letošního – v pořadí již devatenáctýho ročníku - Českého streetballového poháru, v němž se střetnou nejlepší týmy z kvalifikačních zastávek v Děčíně, Novém Bydžově a Praze a utkají se tak o titul šampiona celý Český republiky!

Finále odstartuje na tomto ballery i ballerkami oblíbeným place ve 12 hodin (mimochodem, ve stejnej čas i na totožným místě se den předtím odehraje poslední pohárový kolo, tedy to pražský, z nějž se dá do finále též postoupit). Výsledky a postupující z Děčína najdeš na našem webu TADY a z Nového Bydžova NA TOMHLE MÍSTĚ.

Laťka je rozhodně nastavena hodně vysoko, protože loňskýho finále se zúčastnilo téměř 80 týmů! Pokud jsi ještě nezaregistroval sestřih z týhle suprový show z roku 2018, mrkni na něj ZDE.

O co se bude ve finále hrát? Borci i borkyně nafasujou originální trika Streetball manie, který jinde nemají možnost získat. Pro ty nejlepší budou připraveny jedinečný a speciálně vyrobený poháry a medaile i věcný ceny od našich partnerů. Doprovodnej program k turnaji budeme postupně uveřejňovat a informovat o něm (už teď je jasný, že těšit se můžeš na soutěže ve smečích a trojkách – nezapomínej nás sledovat na webu i sociálních sítích, ať Ti žádná - i sebemenší maličkost – nemá šanci utýct)...

To ale rozhodně není všechno, o co se bude ve finále hrát! Zbystřit by teď měly hlavně mužský týmy, protože první tři na pásce z finále Českého streetballového poháru se probojují na nejstarší mezinárodní evropský streetový turnaj, Prague International Streetball Cup 2019, jenž se hraje v centru hlavního města na Václavském náměstí – Můstek! Letos připadá datum jeho konání na sobotu 13. července.

Na tomto prestižním turnaji můžou borci zabojovat o vykutálený prize money a letos i postup na challenger do Lotyšska, kam se probojuje vítěznej tým – ten si navíc ještě odnese šek na 2000 eur, druhej v pořadí bere 1000 eur a třetí celek pak 500 eur.

Letos se potřetí v řadě na tomhle turnaji bude také smečovat o finanční benefit ve výši 500 eur. Dorazí po Labském poháru i na Václavák Arek „Aro“ Przybylski? Vyzve ho Dan Zach? Nebo se najde někdo novej, kdo si doskáče pro výhru i finanční bonus? Potrénuj kvalitní smeče, ať celej Václavák může uznat, že Tvoje kousky byly zaručeně ty nejlepší!

Přihlášky na pražské kvalifikační kolo jsou stále on-line v běhu na našich ofiko webovkách TADYYY.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS