Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Sokolíci (ČR)

Sokolíci po triumfu v letošním pohárovým finále.

Sokolíci po triumfu v letošním pohárovým finále.

09.07. 15:01:44 Vítězství ve finále Českého streetballového poháru 2019 katapultovalo staré známé Sokolíky znovu na prestižní mezinárodní turnaj na Václavské náměstí. Loni u Rudolfina udělali kluci díru do světa, když skončili na třetí příčce. Povede se jim letos tenhle megaúspěch zopakovat i v obměněné sestavě?

Tým Sokolíků je složen z hráčů týmu Sokola Pražského a turnajů pořádaných Streetball manií se účastní již početnou řádku let. V rozličném složení se Sokolíci pravidelně umisťují na předních příčkách těchto turnajů, takže se s nimi rozhodně musí počítat!

V letošním roce se týhle bandě povedlo zkompletovat vítěznej hattrick na kvalifikačním turnaji Českého streetballového poháru v Novém Bydžově a tenhle sukces ještě vyšperkovala celkovým triumfem ve VELKÝM finále! Díky němu se Tomáš Brůha a spol. kvalifikovali právě na Prague International Streetball Cup, v němž tedy obhajujou loňský třetí místo.

Z bronzovýho mančaftu verze 2018 zůstaly v týmu pro letošní turnaj dvě opory, Štěpán Brix a zmíněnej Tomáš Brůha, jenž úspěšnou šestkou těsně po vypršení časovýho limitu zápasu rozhodl o výhře 16:15 nad dánskou družinou Slamdunk Network (Sokolíci měly na turnaji dokonce dva týmu, proto se jeden z nich jmenoval Falcons, pozn.). Kromě těchto dvou věží se letos můžeš těšit na neméně zkušenýho, avšak stále mladýho Michaela Hartiga a na lavičce bude připraven Ondra Aulich.

A co právě Ondřej před turnajem prohlásil? „Vnímáme letošní silnou konkurenci na turnaji, ale jsme připraveni vydat ze sebe v zápasech to nejlepší a dostat se co nejdál,“ říká opatrně, ale zároveň odhodlaně. Už v sobotu uvidíme, jak budou jeho proroctví a přání blízko skutečnosti...

Čtveřice Sokolíků, jež se na turnaji představí:
Tomáš Brůha – 30 let, 213 cm, 107 kg (kapitán)
Štěpán Brix – 25 let, 201 cm, 116 kg
Michael Hartig – 21 let, 196 cm, 95 kg
Ondřej Aulich – 24 let, 198 cm, 95 kg

Foto: Patrik Nguyen

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS