Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Votroci (ČR)

Votroci slaví druhý místo v pohárovým finále 2019.

Votroci slaví druhý místo v pohárovým finále 2019.

11.07. 11:47:25 Posledním tuzemským zástupcem, jenž si účast na nejstarším evropském mezinárodním streetballovém turnaji vybojoval ve finále Českého streetballového poháru a jehož si nyní představíme, nese název Votroci.

Tahle parta okolo Martina Kocourka se do pohárovýho finále probojovala z kvalifikační zastávky v Novém Bydžově, kde skončila na třetím místě.

Před finále kluci zřejmě pořádně potrénovali a taky se kvalitně vyspali, protože na střeše parkoviště Centra Černý Most skončili dokonce na druhý příčce. Ve finále sice byli nad jejich síly Sokolíci, ale ani tak Votroci nemuseli věšet hlavy, protože i stříbrná pozice je katapultovala až na Václavák.

Jádro týmu Votroků pochází z Hradce Králové a jeho druhá polovina je z kolínský roviny. V týmu působí borci se zkušenostmi z český nejvyšší basketbalový soutěže a někteří se v předchozích letech dokonce již zúčastnili Prague International Streetball Cupu.

Zkušenej mix, kterej se na turnaji představí letos, spolu hraje vůbec poprvý, ale svou sílu již prokázal v pohárovým finále, kde sahal po titulu tuzemskýho mistra. „Postup na Prague International Streetball Cup je vyvrcholením naší letní sezony, a proto v sobotu v Praze chceme urvat nějaký eura!“ říkají Votroci před startem turnaje odhodlaně.

Soupiska Votroků:
Tomáš Faltýnek – 33 let, 200 cm (kapitán)
Tomáš Mahler – 30 let, 190 cm
Martin Kocourek – 31 let, 200 cm
Jakub Němeček – 29 let, 195 cm

Foto: Patrik Nguyen

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS