Prague International Streetball Cup 2019

Představujeme... Humpolec Bernard (ČR)

Humpolec po triumfu na turnaji u Rudolfina.

Humpolec po triumfu na turnaji u Rudolfina.

11.07. 17:47:55 Jak jsme avizovali již před startem turnaje, osm zahraničních a tři český týmy na Prague International Streetball Cupu letos opět doplní jedna ekipa, jež obdržela od prezidenta České streetballové federace Ing. Igora Bayera divokou kartu. A podruhý za sebou ji zvedl nejlepší českej mančaft v trojkovým basketu Humpolec Bernard!

Loni vstupovala parta okolo Ondřeje Dygrýny do turnaje před Rudolfinem v roli favorita, kterou potvrdila, když turnajem prošla bez jediný porážky a papírový předpoklady tak potvrdila. V mnoha utkáních navíc kluci prokázali, jak důležitý a nenahraditelný jsou zkušenosti nasbíraný z náročnejch turnajů.

V týhle chvíli není úplně stoprocentní, v jakým složení se Humpolec na turnaji představí, jelikož kapitán týmu „Benjo“ si v týdnu na Ekaterinburg Challengeru 2019 přivodil zlomeninu kosti v obličeji a musel podstoupit operaci, která ho na určitou dobu vyřadí ze hry.

I přes tuto absenci bude aktuálně čtrnáctej tým světovýho žebříčku FIBA 3x3 znovu jednoznačným favoritem na výhru. Obhajovat triumf je vždy složitější, takže před klukama se otevírá velká výzva dobýt tenhle prestižní mezinárodní turnaj podruhý v řadě!

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS