Streetball mania ve vysílání ČT Sport

Interview s prezidentem České streetballové federace

Setkání aktérů interview při finále na "Čerňáku".

Setkání aktérů interview při finále na "Čerňáku".

11.07. 19:34:47 Ve čtvrtek 11. července 2019 vystoupil ve Sportovních zprávách na stanici ČT Sport prezident České streetballové federace Ing. Igor Bayer. O čem v obsáhlém rozhovoru s moderátorem Jakubem Bažantem hovořil a co o vývoji a budoucnosti streetballu/basketu 3x3 prozradil a jaké vyhlídky nastínil?

Řeč se během povídání obou aktérů stočila na streetball obecně, kde hlavním jádrem byla historie streetballových turnajů pořádaných pod hlavičkou České streetballové federace, jejímž je Streetball mania projektem, a jak se v průběhu let turnaje vyvíjely a proměňovaly.

Vypíchnut byl též ojedinělý projekt sázení streetballových košů do ulic českých měst, jež se nazývá „Streetball mania do ulic“. Do této chvíle bylo po různých koutech naší vlasti rozmístěno již třicet košů a další již čekají na svou instalaci. V tomto jedinečném projektu hodláme i nadále pokračovat!

A v neposlední řadě se hovořilo – mimo dalších otevřených témat, jež si můžete v rozhovoru sami poslechnout – i o nejstarším evropském mezinárodním streetballovém turnaji Prague International Streetball Cupu 2019, jehož sedmnáctý ročník se v dolní části Václavského náměstí – Můstek uskuteční již tuto sobotu od 10 hodin. Všichni jste na něj srdečně zváni!

Video s celým rozhovorem můžete zkouknout a poslechnout si ho ZDE.

Foto: Patrik Nguyen

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS