Severská bitva 2019

Sedmej ročník indoorovýho turnaje už klepe na vrátka!

31.10. 15:16:50 Za významný podpory Streetball manie se v letošním roce uskuteční již posedmý ojedinělá indoor streetballová akce, Severská bitva. Rumoborci, který akci pořádají, si pro Vás připravili řadu tradičních věcí, na který jste zvyklý, ale v zásobě mají i řadu novinek a vylepšení!

Letošní ročník Severský bitvy se odehraje v sobotu 28. prosince od 9:00 do 23:30 hodin (oslavit úspěch i dohranej turnaj se musí, no ne?) v hale v Doběticích v Ústí nad Labem (tělocvična za Lidlem).

Důležitým sdělením je fakt, že kromě ryze mužskejch celků letos organizátoři znovu přijmou i MIX týmy! A kromě povánočního týmovýho měření sil na Vás čekají taky individuální dovednostní soutěže – Slam Dunk Contest (smeče), Three Point Shootout (trojky) a vyřazovák pro diváky.

Každej jednotlivej ročník je ojedinělej a povede se překonat nějakej rekord – pojďte do toho letos taky, ať Vám nic neunikne!

Rumoborci každej rok vyberou někoho potřebnýho, na nějž směřujou pozornost a na jehož potřeby výtěžek z turnaje putuje. Kluci mají i letos „vyvolenou“ osobu vybranou a včas o ní budou informovat.

Na závěr Rumoborci slíbili, že chystají malý překvápko, nějakou interesantní show. O legraci, napětí a notnou dávku adrenalinu tedy bude jistojistě postaráno!

Novinky k Severský bitvě 2019 můžeš čekovat na ofiko facebookový pozvánce k turnaji ZDE.

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS