Letošní sezóna Streetball-mania

V Děčíně se to opět rozjede na prvním turnaji SM

19.05. 16:16:14 Letošní sezóna Streetball-mania začne již tradičně v Děčíně. První turnaj proběhne na parkovišti u Labské louky již tuto sobotu a s ohledem na změnu způsobu přihlášení do turnaje zbývají ještě tři dny k přihlášení registrovaných týmů do turnaje. V sobotu pak vypuknou první boje o postup na finále do Prahy a taky o jedno místo ve Slam Dunk Contestu. Loňský zástupce Děčína nakonec odjížděl na motorce…

Děčínské kolo, stejně jako všechny ostatní, začne letos prezentací přesně v poledne (1200 hod). Turnaj pak startuje prvními zápasy v 1300 hod. Věříme, že změna prospěje všem hráčům cestujícím do Děčína z různých míst na severu čech a na břehu Labe tak bude vidět kvalitní streetball. Na hráče čeká kromě občerstvení od jednoho z hlavních partnerů turnaje - Big Shock Energy i triko Streetball-mania 09. O další hodnotné ceny se pak samozřejmě hraje ve známých kategoriích.

V Děčíně je atmosféra vždy výborná. Doprovodný program spolu s vysokým počtem přihlížejících slibují příjemný zážitek nejen pro hráče.

S ohledem na změnu způsobu přihlášení do turnaje (viz článek z 7.5. - Registrace do Streetball-manie a přihlášení do turnaje) upozorňujeme hlavně kapitány týmů, že deadline pro zaplacení startovného = přihlášení do turnaje za 800 kč je čtvrteční půlnoc. Existuje sice možnost zaplatit startovné za registrovaný tým na místě, v tu chvíli se ale částka za startovné vyhoupne na 1200 kč za tým.  Proto i s ohledem na možné prodlení při převodu peněz mezi bankami doporučujeme kapitánům, aby měly připravený doklad o zaplacení startovného. Přihlášení týmu do turnaje je možno zkontrolovat přímo tady: oranžově označené týmy jsou do turnaje již přihlášeny (týmy psané šedě jsou pouze registrovány, ale platba startovného na účet ČSF zatím neproběhla).

autor:Roman Bednář

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS