PSL 2009 - možnost přihlášení skončila

UŽ SE NÁM TO RÝSUJE - máme týmy na letošní ročník!

29.04. 10:58:04 Odpočítali jsme poslední minuty a těšíme se na zahájení soutěže. V neděli se spustila nebývalá vlna zájmu v přihlašování jednotlivých družstev. Na poslední chvíli, ale přece, tak to bylo zřejmě mottem několika týmů, které nahlašovaly své soupisky a registrovaly se pod mnohdy velmi originálními názvy.

Počet týmů se (zatím) ustálil na čísle 34 a ukázal tak letos nebývalý zájem z řad streetbalových nadšenců. Již nyní můžeme prozradit, že na Strahově uvidíme hrát loňské mistry PSL a chybět nebudou ani pravidelní každoroční účastníci. Těšíme se také na zcela nové tváře!

Ženská kategorie je oproti minulým ročníkům neuvěřitelným překvapením. 10 týmů, to tady opravdu ještě nebylo! A těšte se na ty "nadupané" soupisky! Ženský tedy letos opravdu zabodovaly a my je chválíme.:)

To by stačilo... Zbytek si "povíme" tento týden. Chystáme se zveřejnit rozdělení jednotlivých týmů do skupin a hlavně rozpis. A 4. května se uvidíme na strahovském kopečku! V pondělí totiž proběhne slavnostní zahájení s doprovodným programem za přítomnosti České televize! 

Těšíme se na Vás, ať nám přeje počasí!

autor:PSLky

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS