Severská bitva 2016

Třeskutá bitva na severu chystá čtvrté pokračování

10.10. 10:35:46 Ani v letošním roce nebudeš ochuzen o turnaj, který pořádají již čtvrtým rokem v Ústí nad Labem – i za podpory Streetball manie - Rumoborci. Pro letošní ročník si navíc kluci nachystali několik novinek, takže je rozhodně nač se těšit!

Turnaj se poprvé ve své dosavadní historii neuskuteční mezi vánočními svátky, takže již nebude možné vyběhat všechny vánoční dobroty :-) Poprvé se Severská bitva odehraje také na novém místě, což by mělo vést k zajímavému zpestření a oživení.

I v letošním roce se do „Severky“ může přihlásit maximálně 16 týmů, které budou startovat ve čtyřech skupinách a mají šanci porvat se o unikátní trofeje, prestiž a třeba i sesadit dosud vládnoucí tým. V posledních dvou ročnících turnaj opanoval pražský celek Grit &Grind.

Povede se mu tedy dokonat „zlatý hattrick“? Tato ekipa mimochodem vloni obsadila druhé místo na Pražské streetballové lize a shodou dalších výsledků a umístění se prokousala až na Prague International Streetball Cup, kde zanechala velmi dobrý dojem, když se jí povedlo postoupit do čtvrtfinále, kde nestačila na pozdějšího vítěze celého turnaje, Sokolíčky.

Soutěžit se kromě klasického turnaje bude opět i v individuálních soutěžích. Diváci se mohou těšit na klání top snajprů zpoza trojkového oblouku (3pt Shootout) a „leteckou show“ exkluzivních smečařů (Slam Dunk Contest), které doplní ještě divácká soutěž ve střelbě šestek.

Hlavní a velmi záslužnou součástí čtvrtého ročníku Severské bitvy – a také hlavní motivací, proč to Rumoborci všechno opakují – je pomoc všech, co si přijdou zahrát tento indoor streetek. I letos se bude navazovat na loňský projekt pomoci pro Davídka, jenž se stal symbolem turnaje a pomoc nás všech potřebuje. V loňském roce se příspěvek vyšplhal nad hranici deseti tisíc korun. Podaří se letos tuto sumu překonat?

Kromě kvalitních streetballových mačů i dovednostních soutěží nebude chybět ani skvělá hudba, bufík, rodina a přátelská atmosféra, která turnaj lemuje. Prostě všechno, co si jen o Vánocích můžeš přát.

Tak přihlas sebe a svůj celek a přijď se před Vánocemi „vyblbnout“ a přispět na dobrou věc. Přihlášky na turnaj najdeš na webu Rumoborců ZDE.

Podrobné informace k turnaji v kostce:
Místo konání: Koleje UJEP Ústí nad Labem

Začátek turnaje: 9 hodin

Kategorie: Muži 18+

Startovné: 200 Kč na osobu

Těšíme se v sobotu 17. prosince 2016 od 9:00 v Ústí nad Labem!

Facebookovou pozvánku na „Severku“ najdeš TADY.

Foto: Facebook Severské bitvy

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín




© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS