25 instalovaných streetballových košů aneb Streetballový ježíšek

14.12. 10:57:32 Je zima, s oranžovými míči jsme se stáhli do tělocvičen, ale POZOR POZOR! Streetball mania nezná zimní spánek a vůbec nezahálí, pořád na Tebe myslí! Už teď Ti připravila další super místo k tréninkům, kde můžeš od jara zase mydlit svou streetballovou show a žít si svůj sen.

Plníme sliby a v Děčíně už se dárky rozdávaly. V úterý 13. prosince byly totiž na hřišti VOŠ a SPŠSSaD, zjednodušeně „stavárny“, předány široké veřejnosti k užívání dva streetballové koše, které zde nechal nainstalovat Igor Bayer, prezident České streetballové federace (ČSF). Tím splnil svůj slib z letošního 21. ročníku Labského streetballového poháru, kdy prohlásil, že do Děčína umístí šest košů. Dva tedy stojí, místa pro další čtyři jsou již vytipována a jejich instalace by měla být hotova do dalšího ročníku legendárního Labského streetballového poháru, který se odehraje 20.5.2017 a vážně si ho nemůžeš nechat ujít, ať jsi hráč nebo fanoušek.

Jde o zcela mimořádný projekt neznající obdoby a u slavnostního předání košů se setkali kromě Igora Bayera, který koše pokřtil šampaňským, také významní hosté, primátorka města Děčín, paní Marie Blažková, ředitelka „stavárny“, paní Jana Vacková, a pan Michal Kožený, majitel společnosti sanex cz, jež se postarala o ukotvení košů. A samozřejmě že nemohli chybět ti, kteří mají s bezednými koši zkušenosti největší, zástupci Basketbalového klubu ARMEX Děčín, generální manažer Lukáš Houser, trenér A-týmu, Pavel Budínský, a hráči Jakub Houška, Ondřej Šiška, Filip Kroutil a Tomáš Gavenda.

V rámci projektu Streetball mania do ulic již bylo od roku 2010 umístěno po koutech naší vlasti 23 košů a ty nejstarší začne ČSF na jaře opravovat. Ty v Děčíně mají číslo 24 a 25, krásné kulaté číslo - a to je přece pecka!

Na koších je slogan „Užijte si hru“, tak UŽÍVEJTE!!!

Chci, aby lidé měli kde sportovat a ke streetballu stačí sice jen kecky a míč, jenže zapotřebí jsou i koše, a těch je z mého pohledu v ulicích stále málo. Proto jsem se rozhodl stavět koše po celé republice,“ dodává Igor Bayer, a že má skvělého koníčka, no nééééééé?

Foto: Luděk Černý

autor:Česká streetballová federace

foto [16]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS