Streetball mania 2017

Jaký bude jízdní řád turnajů SBM v roce 2017?

21.12. 22:41:14 Vánoce jsou za dveřmi, ale Streetball mania do zimního spánku rozhodně neupadá, naopak máme pro Tebe kompletní termínovku turnajů, a tak můžeš mezi kaprem se salátem a oslavou Nového roku přemýšlet, kde rozbalíš svou streetballovou show!

Český streetballový pohár (ČSP) odstartuje tradičně v Mecce streetballu v Děčíně, kde se uskuteční již 22. ročník kultovního Labského streetballového poháru, který bude opět plný novinek!

ČSP bude přesně o týden později pokračovat druhým dílem v Novém Bydžově, kde proběhne třináctý ročník streetballového turnaje, jenž se vloni poprvé zapojil do Českého streetballového poháru.

Třetí zastávkou ČSP poté bude 10. června Streetball Challenge v Plzni, kde organizátoři chystají pro účastníky již šestý ročník bitev pod bezednými koši.

Poslední zastávkou před velkým finále celého Českého streetballového poháru bude pražské kolo. Místo konání – stejně jako u finále – je ještě v jednání, ovšem pravděpodobně se můžeš opět těšit na bitvy na střeše Centra Černý Most.

Kromě ČSP nebude letos v programu turnajů chybět ani Pražská streetballová liga, ojedinělý streetballový projekt vyznačující se dlouhodobějším charakterem s pravidelně hranými zápasy, jenž dojde k rozřešení 24. června 2017.

A v neposlední řadě nemůže chybět ani 15. ročník nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, Prague International Streetball Cupu, jenž se v samém srdci Prahy uskuteční o víkendu 15. a 16. července 2017 a těšit se můžeš na elitní evropské i české týmy!

Pevně věříme, že již nyní máte turnaje zapsané ve svém notesu a všechny si společně také užijeme? A nezapomeň – Play for fun!

Známé termíny turnajů SBM v roce 2017 v kostce:
20.5.2017 Labský streetballový pohár Děčín
27.5.2017 Streetballový turnaj v Novém Bydžově
10.6.2017 Streetball Challenge Plzeň
17.6.2017 Pražské kolo Českého streetballového poháru
18.6.2017 Finále Českého streetballového poháru

24.6.2017 – Finálový den Pražské streetballové ligy

15. + 16.7.2017 – Prague International Streetball Cup

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS