„Byl pozdní večer, první máj..."

01.05. 21:56:48 „Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl streetballu čas. Hrdliččin zval na Strahov hlas…“ Dnes jsme první máj každý oslavili po svém, někdo demonstroval, jiní se vášnivě líbali na Petříně… Ale určitě se dnes všichni poctivě připravovali na nadcházející ročník PSLka. A již zítra, tedy 2. 5. společně odstartujeme 13. ročník Pražské streetballové ligy.

Za ty roky jsme již zvyklí, že se PSLko hraje ve všední dny od pondělí do čtvrtka. Ani letos tomu nebude jinak (kromě státního svátku, který je ještě před námi…J). Každý hrací den začínáme v 19:00, takže věříme, že to všichni na Strahov hravě z práce nebo ze školy zvládnete. A nezapomeňte se dobře a hlavně teplé obléknout… J

Hned první hrací den můžeme zhodnotit, s jakou formou vstoupí ženský tým Na-ex do letošní streetballové sezony.  Podaří se jim i v letošním ročníku obhájit titul a získat tak hattrick? Mezi nováčky soutěže v ženské kategorii přivítáme tým Kopyta, který se tak zařadí mezi nejmladší účastníky PSLka. I mezi muži se nám představí nové neokoukané tváře. Jak si tito nováčci povedou v zápasech proti týmům, které se ve finále pravidelně umisťují na bedně? A bude někdo z nových hráčů schopen konkurovat Tomáši Šustkovi, nejlepšímu trojkaři a střelci posledních uplynulých ročníků?

 

Všechno a ještě mnohem více se dozvíme v průběhu soutěže, takže nás nezapomeňte sledovat na našem webu, FB a nově také na Instáči.

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS