Rozšiřujeme kategorie našich turnajů – U10 smíšené!

Chceme, aby si prostě zahráli i ti nejmenší

10.05. 22:44:42 Pro nadcházející sezonu jsme se rozhodli, že si při Labském streetballovém poháru, pražském kole a následně i velkolepém finále Českého streetballového poháru na střeše Centra Černý Most zahrají i ti nejmenší a bude proto vyhlášena kategorie U10 chlapci, dívky a smíšené týmy! Znamená to, že se bude celostátní finále týkat i mladých basketbalových super hvězd z Nového Bydžova a Plzně! Kdo tento nápad inspiroval a ponoukal?

Iniciátorem omlazení našich streetballových turnajů se stal kapitán našeho spřáteleného klubu BK ARMEX Děčín a velký Válečník Jakub „Kouba“ Houška, jemuž byla tato akce přislíbena, pokud Děčín vyhraje nedělní čtvrté semifinálové utkání Kooperativa NBL proti Pardubicím. Děčín vyhrál a sliby se musí plnit! A kdo byl onou druhou rozhodující figurou v této story?

Byl to prezident České streetballové federace, Ing. Igor Bayer, jenž svůj slib daný Koubovi dodržel. A dál už to znáš...

Hrát se bude s míči velikosti 5 a speciálně přizpůsobeny budou pro tuto kategorii i koše. Tak se na všechny „juniory“ moc těšíme!

Přihlášky najdeš ZDE. Startovné na tým činí 200 Kč.

Foto: Adam Pavlíček

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS