Labský streetballový pohár 2017

Nejúspěšnější mužský tým z LSP se kvalifikuje na Václavák! A hledáme..

17.05. 21:09:11 Z Labského streetballového poháru, jehož 22. ročník se odehraje v sobotu 20. května 2017 v Děčíně u Atlantiku pod knihovnou, se nejlepší tým z mužské kategorie probojuje na nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj, Prague International Streetball Cup 2017!

PIS Cup se v srdci stověžaté Prahy, na Václavském náměstí, uskuteční o víkendu 15. a 16. července. A hrát se opět bude o slušné prize money! Vítězný celek si odnese poukaz na 2000 eur, poražený obdrží tisíc eur a tým na třetí příčce 500 eur.

Chceš se i Ty stát součástí historického okamžiku a vybojovat si lístek na tento prestižní turnaj, kde můžeš poměřit síly s elitními tuzemskými i zahraničními družstvy? Pak máš jedinečnou šanci, když ještě dnes přihlásíš svůj tým! Přihlášky najdeš na našem webu ZDE.

Abychom nezapomněli... A koho že to hledáme na Labský streetballový pohár? Týmy žen, které na sever Čech dorazí se na tomto legendárním turnaji popasovat s mančaftem, který vytáhneme jako pomyslného králíka z klobouku, pokud se pro něj najdou další soupeři. Tak co, dámy, jdete do toho s námi? Vytažení esa z rukávu záleží jen a jen na Vás!

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS