Streetball Challenge Plzeň 2017 for KIDS

Podrobnosti k 3. zastávce ČSP 2017

20.05. 22:07:30 V sobotu 3. června 2017 bude ve Sportovním areálu TJ Lokomotiva Plzeň na Slovanech odšpuntován v pořadí šestý ročník „streetballové výzvy“, která je v letošním roce opět součástí Českého streetballového poháru (ČSP). V letošním roce navíc poprvé s dovětkem „for KIDS“. Máme se tedy rozhodně nač těšit!

Jak bylo zmíněno, hrát se bude v sobotu třetího června, a to od 9 do 19 hodin. Turnaj je v letošním roce určen pro děti od kategorie U10 po kategorii U16. Sejde se i na západě Čech takový počet náctiletých účastníků jako při úvodním podniku ČSP v Děčíně, Labském streetballovém poháru? Kdyby počasí nepřálo, je zajištěna též mokrá varianta turnaje.

Součástí turnaje bude také Slam Dunk pro všechny věkové kategorie na mini a mini mini koše, skill dráha a střelecká soutěž. V rámci doprovodného programu mohou přítomní navštívit sportovní koutek Decathlon a Kooperativa, kde si budou moci vyzkoušet trampolíny, koloběžky, odrážedla, střelbu na koš, kurt na badminton, ping pong a velký dětský skákací hrad.

Během celé akce je pro účastníky i diváky zajištěno občerstvení, technické zázemí v dostatečném množství a věcné ceny. Chybět nebude ani stánek partnera ČSF, společnosti Spalding.

Turnajem bude provázet moderátorka radia Kiss Proton Veronika Nágrová.

Další informace, například o výši startovného - a také přihlášky - hledej ZDE.

Foto: Streetball Challenge Plzeň

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS