Finále Českého streetballového poháru 2017

Jaký bude doprovodný program?

Střecha Centra Černý Most ožije o víkendu streetem

Střecha Centra Černý Most ožije o víkendu streetem

09.06. 12:16:23 V neděli 11. června 2017 vyvrcholí na střeše Centra Černý Most v Praze 17. ročník legendárního Českého streetballového poháru. Kromě samotných napínavých a dechberoucích zápasů o titul českého mistra na Tebe však čeká i zajímavý doprovodný program.

Nedělní finálový program bude zahrnovat Slam Dunk Contest a 3pt Shootout, v nichž se též rozhodne o mistrovi ČR v těchto dovednostních disciplínách. Vítězství ve smečařské soutěži bude i letos obhajovat Vojta Inger alias Lamík a trojkobití loni ovládl Filip Staniszewski. Udrží Lamík titul, nebo jeho i Filipa vystřídá na trůnu někdo jiný?

Další doprovodná vystoupení přijdou na řadu na konci programu, aby hráči a hráčky měli čas na odpočinek a nabrání sil před vyvrcholením celého turnaje. Dvě street dance taneční vystoupení si připravila skupina HER MAJESTY Dance Company z Děčína.

Sama tato skupina se nazývá spíše rodinou, která čítá přibližně 170 členů ve věku od 5 let a celkem mají podle věku vytvořeno osm podskupin. Každý rok si připravují nová taneční vystoupení pod vedením lektorů a choreografů, pilně trénují, dřou, ale také se smějí, baví, ale hlavně: TANČÍ! Jak sami říkají ve svém mottu, tanec je pro ně vším, je to jejich život, jejich láska, ale občas i strast a trápení. Zkrátka vše, co k životu patří. My věříme, že v neděli to pro ně bude slast a potěšení!

Pokud bys chtěl o této skupině zjistit více, můžeš se podívat na jejich web ZDE či Facebook TADY.

Před slavnostním předáním cen přijde na řadu vystoupení rapové a popové zpěvačky Moniky Pavlačkové, která zazpívá tři hity. V roce 2015 byla Monika jednou z pěti AquaBabes, což je hudební projekt, který vznikl s cílem podporovat v Česku mladé talenty a pomoci jim nastartovat hudební a uměleckou kariéru.

Pokud si chceš některé hity od této zpěvačky poslechnout, můžeš tak učinit na jejím YT kanálu ZDE a novinky o ní můžeš najít na jejím FCB profilu TADY.

To ale není všechno! Hráči se mohou jak při nedělním finále, tak i v sobotu v rámci pražského kola těšit na dvacetiprocentní slevové kupony do asijské restaurace Spicymama (její FCB profil i s aktuálním menu najdeš ZDE) a také chutné donuty!

Kromě též zajištěného pitného režimu tedy borce i borkyně nenecháme ani o hladu, aby měli dostatek sil na líté boje, které je čekají!

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS