Prague International Streetball Cup 2017

Přivítejme tým... Až přijde kocour

Tým Až přijde kocour po triumfu ve finále ČSP.

Tým Až přijde kocour po triumfu ve finále ČSP.

06.07. 16:36:34 Druhým tuzemským celkem, jenž se fanouškům představí na letošním PIS Cupu, je ekipa nesoucí jméno Až přijde kocour. Parta okolo Kuby Němečka si účast zajistila díky vítězství ve finále Českého streetballového poháru 2017.

Vítěz finále to byl celkem překvapivý, jelikož na kvalifikačním turnaji v Novém Bydžově obsadil tento tým až poslední, tedy třetí postupové místo. Ve finále se však chlapi hecli a dotáhli to až na nejvyšší stupínek!

Kapitánem týmu je Jakub Němeček, mezi jehož největší úspěchy patří 3. místo v Mattoni NBL z roku 2012, stejné umístění zapsal v témže roce i na Redbull King of the Rock a v roce 2015 skončil taktéž na bronzové příčce na turnaji Chance 3x3 Tour v Hradci Králové.

Druhým členem týmu je Martin Kocourek, mezi jehož top zářezy patří třetí příčka na Chance 3x3 Tour v Praze v roce 2015 a o rok později se stal vítězem krajského přeboru 1. třídy a postoupil do druhé ligy. Stejný sukces staví dosud nejvýš ve své kariéře i třetí plejer týmu, Honza Málek.

Posledním borcem, jenž hájí barvy týmu Až přijde kocour, je hráč týmu Basket Fio banka Jindřichův Hradec Jiří Šoula. Ten mezi své největší kariérní úspěchy řadí 2. místo na ME U16 divize A z roku 2011 a třetí příčku v Mattoni NBL ze sezony 2012/2013 v dresu Pardubic.

Kompletní složení týmu Až přijde kocour:
1. Jakub Němeček, 27 let, 193 cm (kapitán)
2. Martin Kocourek, 29 let, 200 cm
3. Jan Málek, 31 let, 183 cm
4. Jiří Šoula, 21 let, 189 cm

Týmové úspěchy:
Největším společným úspěchem této čtveřice je zmiňované vítězství v letošním finále Českého streetballového poháru na střeše Centra Černý Most a třetí příčka na kvalifikačním turnaji v Novém Bydžově.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS