Prague International Streetball Cup 2017

Odpalujeme... zahraniční týmy!

Team USL (Ukrajina), jeden z účastníků PIS Cupu.

Team USL (Ukrajina), jeden z účastníků PIS Cupu.

12.07. 12:07:19 A je to tady! Po kompletním představení českých zástupců na letošním ročníku Prague International Streetball Cupu Ti v první vlně představíme i čtyři zahraniční celky, které se ve stověžaté Praze utkají o prestiž, cenné kovy i luxusní prize money!

Albania (Albánie):
Jako první tým přivítejme na turnaji zástupce albánského streetu. Před dvěma lety další ekipa z této země, The Answer, zanechala na turnaji velmi kvalitní stopu a pod vedením stejného kapitána, Erjona Llzaniho, jen těsně neprošla do semifinálových bojů.

Dovede Erjon jako správný kapitán letos svou novou družinu až do vyřazovacích bojů, nebo mu brány titulových bojů zůstanou znovu zapečetěny?

 

Albánský celek nesoucí název Albania se v Praze představí ve složení:
1. Erjon Llzani, 30 let, 183 cm (kapitán)
2. Marsel Aliaj, 29 let, 198 cm
3. Juli Hamati, 24 let, 197 cm
4. Simon Ivezaj, 33 let, 195 cm

 

Calvados Kalisz (Polsko):
Druhým zahraničním zástupcem bude tým z Polska, jehož všichni borci hrají v první či druhé nejvyšší polské profesionální basketbalové soutěži a patří k tamní streetballové smetánce.

Tobiasz Kol a spol. na streetových kolbištích zapsali již pěknou řádku úspěchů! Dokázali ovládnout například Grand Prix Polsko, Kaliski streetball, Korona 3x3 či Edwin Cup!

V letošním roce skončil tento celek na druhé příčce v kvalifikaci na polské mistrovství 3x3 a o týden později po turnaji na Václaváku, 22.-23. července, ho čeká boj o titul polského šampiona. A navíc je také jediným týmem této země, který porazil nejlepší polský tým 3x3.

Úspěchů má tento tým požehnaně, co říkáš? Nejde rozhodně o žádné otloukánky, ale zřejmě o jednoho z favoritů letošního PIS Cupu!

Tým z Polska, Calvados Kalisz, čítá tato jména:
1. Tobiasz Kol, 31 let, 202 cm (kapitán)
2. Przemyslaw Galewski, 26 let, 200 cm
3. Jakub Kolodziej, 31 let, 190 cm
4. Marcin Dymala, 27 let, 187 cm

 

Team USL (Ukrajina):
Východoevropský street bude na letošním turnaji zastupovat ukrajinská družina nesoucí název Team USL. Jak ukázal loňský i předloňský ročník, tato země produkuje hodně kvalitní borce.

Tým Laviss skončil předloni na čtvrté příčce, celek TriKo v loňském ročníku bojoval se Sokolíčky o triumf v dechberoucím špílu až do posledních vteřin a nakonec padl nejtěsnějším možným rozdílem.

 

Team USL se skládá z nejlepších borců poslední sezony Ukrajinské streetballové ligy 3x3. V aktuální sezoně si tento celek připsal již několik triumfů na ukrajinských turnajích a má zkušenosti i s účastmi na mezinárodních akcích. Jak si tedy povede další ze zástupců ukrajinského streetu, to uvidíme již tento víkend!

Ukrajinská ekipa Team USL hraje v sestavě:
1. Maksym Vorobiov, 25 let, 190 cm (kapitán)
2. Serhii Yurchenko, 30 let, 202 cm
3. Andrii Kobets, 23 let, 190 cm
4. Yaroslav Zhukov, 24 let, 178 cm

 

Pim Pam Boom (Španělsko):
Prague International Streetball Cup přivítá v letošním roce též zástupce slunné země s vládou konstituční monarchie z Pyrenejského poloostrova, španělský Pim Pam Boom.

Jakých turnajů se jeho hráči účastnili a jakých úspěchů již dosáhli? Kapitán Alex Castillo Edio se zúčastnil Red Bull King of the Rock. Jose Ignacio Garcia Fernandez se představil na World Tour Laussane 2016 a vybojoval také zlatou medaili na španělském šampionátu 3x3. Javier Valderey Pulido opanoval a stal se šampionem ve hře 1 na 1 na Red Bull King of the Rock Malta!

Soupiska španělského týmu Pim Pam Boom:
1. Axel Castillo Edio, 28 let, 196 cm (kapitán)
2. Jose Ignacio Garcia Fernandez, 29 let, 193 cm
3. Javier Valderey Pulido, 24 let, 190 cm
4. Anton Savitski Savitskaia, 30 let, 200 cm

autor:Česká streetballová federace

foto [18]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS