Prague International Streetball Cup 2017

Hlas Moniky Pavlačkové rozezní Václavák!

Vystoupení M. Pavlačkové na finále ČSP 2017.

Vystoupení M. Pavlačkové na finále ČSP 2017.

12.07. 18:31:53 Nedělní program letošního PIS Cupu neokoření „jen“ dovednostní soutěže ve smečování a trojkách, ale těšit se můžeš i na pěvecké vystoupení Moniky Pavlačkové. Kdo dorazil na finále Českého streetballového poháru na střechu „Čerňáku“, tuto talentovanou zpěvačku již měl možnost slyšet.

Monika je rapovou a popovou zpěvačkou, která byla v roce 2015 jednou z pěti AquaBabes, což byl (a vlastně ještě je) hudební projekt, jenž má za cíl podpořit v České republice mladé talentované zpěvačky a pomoct jim tak na startu jejich hudební a umělecké kariéry.

Na její vystoupení na Prague International Streetball Cupu se můžeš těšit před slavnostním vyhlašováním výsledků, které je v plánu v 16:45 hodin.

Pokud máš chuť poslechnout si některé z Moničiných hitů, najdeš je na jejím oficiálním YouTube kanálu ZDE, další novinky o ní máš šanci si přečíst na jejím ofiko Facebooku TADY.

A pokud jsi ještě neviděl video z finále Českého streetballového poháru 2017 na střeše Centra Černý Most v Praze, kde můžeš Moniku v záběru též vidět, zhlédni ho ZDE.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS