Prague International Streetball Cup 2017

Vítěz Slam Dunk Battle for Europe získá 500 eur!

Loňský vítěz smečařské soutěže, Karlis Apsitis.

Loňský vítěz smečařské soutěže, Karlis Apsitis.

14.07. 06:46:18 Pro letošní ročník turnaje na Václaváku jsme si připravili jednu žhavou exkluzivní novinku, kterou je – kromě tradičního bonusu pro tři nejlepší v mužské kategorii – finanční bonus ve výši 500 eur pro vítěze smečařského klání!

Společně s trojkařským kláním 3pt Shootout for Europe patří souboje top dunkerů mezi největší fanouškovské taháky, a to jak při mezinárodním turnaji na Václaváku, tak i v rámci Českého streetballového poháru.

PIS Cup je specifický právě tím, že se na něm čeští „letci“ musí co nejvíc hecnout, aby se mohli poměřit s těmi nejlepšími zahraničními. Například vloni to poznal i Láďa Pecka, nad jehož síly byl atleticky skvěle vybavený Lotyš Karlis Apsitis. Na některé ze smečí i těchto dvou borců se můžeš podívat na sestřihu z loňského ročníku turnaje ZDE.

V letošním roce by na Karlisův triumf dle svých slov rád navázal jeho krajan z týmu Ghetto Basket, Ivars Rihards Žvigurs. Dokáže tenhle jedenadvacetiletý 200 vysoký borec po vítězství v několika smečařských soutěžích po celé Evropě opanovat i tu v metropoli hlavního města? A najde se mu další vhodný vyzyvatel? Uvidíme již tuto neděli!

Takže nezapomeň! Den: Neděle 16. července 2017. Místo: Praha, Václavské náměstí – Můstek. Čas: 15 hodin. Dovednostní soutěž: Slam Dunk Battle for Europe 2017!

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS